2:3
0:4
0:2
- : -
branky (asistence): 04:41 Thomas Heřmanský (Lukáš Staněk), 13:13 Tomáš Čáslava (Tomáš Erneé)
branky (asistence): 01:02 Filip Horák (Filip Forman), 05:28 Filip Forman (Filip Horák), 12:06 Jan Horák (Filip Forman), 15:45 Jan Horák (Filip Horák), 25:57 Filip Horák (Filip Forman), 28:18 Matěj Netrefa (Vít Járka), 29:28 Filip Folauf (David Kubánek), 40:39 Tomáš Otcovský (Dominik Šimáně), 43:43 Filip Forman (Jakub Buršík)

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:9
5. Thomas Heřmanský, 14. Tomáš Čáslava - 2. Filip Horák, 6. Filip Forman, 13. Jan Horák, 16. Jan Horák, 26. Filip Horák, 29. Matěj Netrefa, 30. Filip Folauf, 41. Tomáš Otcovský, 44. Filip Forman; rozhodčí: Jan Brak - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Tomáš Erneé 21 - Jakub Zavřel 19; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:2;
45:00
Komentář trenéra Black Angels Jakuba Zalubila: Dnes bychom neporazili asi ani druholigový tým. Ve všem jsme oproti soupeři zaostávali.
45:00
Zásahy brankařů 8:7
45:00
komentář trenéra Bohemians Martina Formana : Na můj vkus moc ztrát našeho týmu , ale kvalita se projevila a utkání skončilo jednoznačným výsledkem soupeři děkuji za zápas.
45:00
43:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (2:9).
42:46
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
40:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Dominik Šimáně (2:8).
36:22
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
35:31
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
33:33
Timeout BLACK ANGELS
33:33
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
zásahy brankařů 10:6
30:00
29:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval David Kubánek (2:7).
28:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Vít Járka (2:6).
25:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (2:5).
15:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Horák (2:4).
15:00
15:00
Zásahy brankařů 12:8
15:00
13:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Tomáš Erneé (2:3).
12:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Forman (1:3).
05:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (1:2).
04:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Lukáš Staněk (1:1).
01:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák, Jan Horák, Jan Malič
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Erneé; hráči v poli: Adam Bouček, Martin Surový, Matouš Burian, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava