1:1
0:0
3:0
- : -
branky (asistence): 00:22 Vojtěch Bistrý (Matouš Bešta), 34:04 Vojtěch Bistrý (Matouš Bešta), 36:05 Petr Pacanda, 41:05 Vojtěch Bistrý (Matouš Bešta)
branky (asistence): 00:58 Jiří Berkovec (Michael Haltuf)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbalová škola Plzeň 4:1
1. Vojtěch Bistrý, 35. Vojtěch Bistrý, 37. Petr Pacanda, 42. Vojtěch Bistrý - 1. Jiří Berkovec; rozhodčí: Karel Hencl - Jakub Iha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Daniel Dolák 11 - Michal Schödlbauer 22; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:0;
45:00
44:59
V poslední vteřině ještě Bešta netrefil odkrytou branku
44:34
Vyloučen hráč Michael Haltuf družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:26
Domácí kontrolují balonek a drží hru daleko od své branky
42:34
Timeout Florbalová škola Plzeň
41:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Matouš Bešta (4:1).
41:05
Opět zafungovala osvědčená spolupráce Bešta - Bistrý. Po třetí asistenci Bistrého zaznamenává svoji třetí branku Bistrý
39:14
Pilík ve dvou velkých šancí netrefil branku
38:45
Samostatná akce Buranského gólem neskončila
36:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda bez asistence (3:1).
36:05
PAcanda zvyšuje na 3:1
34:04
34:04
Konečně jsme viděli i gól. Bistrý napřáhl ke střele a trefuje se přesně pod břevno.
22:40
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:40
FBŠ bude mít druhou výhodu přesilové hry v zápase a navíc volný úder z dobré pozice
21:30
Slávisté jsou stále o něco aktivnější, ale hra se odehrává hlavně ve středu hřiště a moc šancí nevidíme
18:59
Berkovec zkoušel sám projít přes 2 hráče, a to se většinou nepodaří. Na druhé straně střílel Vlček, Schödlbauer chytá
10:53
Jden z domácích hráčů hledal svého spoluhráče před brankou. Balonek ale zachytil Pelikán, který vyrazil ihned dopředu. Za půlkou natáhl ke střele a prověřil Doláka. Ten se překvapit nenechal a míček jistě chytá
10:26
Slávisté v plném počtu, hosté sice hezky kombinovali, ale kromě jedné střely se k ohrožení domácí branky nedostali
09:06
Dolák si poradil se střelou Vlažného po hezké krosové přihrávce
08:26
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
08:14
Porazil na poslední chvíli odpálil míček před Vlažným, který by už šel sám na branku
07:44
A teĎ vyráží další střelu domácích, Bešta se ještě pokoušel o dorážku, k té ho ale obrana hostů nepustila
07:27
Střela Hlinovského byla sražena, a tak ji Schödlbauer pohodlně sebral ze vzduchu