- : -
branky (asistence): 19:55 Jan Procházka
branky (asistence): 09:35 Šimon Hronek (Matěj Lang)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:1
20. Jan Procházka - 10. Šimon Hronek; rozhodčí: Jakub Cigl - Matěj Otáhal; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: David Slavíček ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0;
45:00
44:11
Poslední šance Gulls gól nepřinesly.
43:36
Servíruje se školní sekaná, změť hráčů na středu mezi nimi tančící míček, obědy zdá se mají zaplacené všichni.
43:06
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:06
Zákrok z kategorie "galaktických" nyní předvedl ochránce svatyně domácích Slavíček.
42:06
Hattrick oplácí stejnou mincí a trefuje také tyč a opět je tu staré známé "jééé".
40:24
Střela ze střední vzdálenosti skončila na tyči, halou se neslo "komorní A" a potom už jen "jééé".
39:59
Vyloučen hráč Jiří Čaďa družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:59
Z většího tlaku domácích vyplynula další přesilovka pro Gulls.
37:10
Gulls jsou v této části hry více na míčku a mají více ze hry, šancičky jsou. Hattrick poté z brejku nebezpečně zahrozil - jedovatá.
35:37
Utkání je zatím na góly skoupé, zato za defenzívy by se nemuselo stydět ani ministerstvo obrany.
32:35
Naopak jiný útočník Hattricku dostal pořádně naloženo od zemské přitažlivosti. A z šance rázem nebylo nic.
31:24
Hrotový hráč z oslabení Hattricku nyní předvedl velkou parádu, když vymíchal 2 soupeře.
30:34
Domácí načali třetí část utkání v početní výhodě, zatím však jen kombinují a nic víc z toho.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Matěj Lang družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:59
Tak jsme to zařekli, obránce sice dodržel osobní prostor, ale to nestačilo a jde si odpočinout za nedovolenou vzdálenost na trestnou lavici.
29:14
Dlouho se hraje bez přerušení, nikdo nechce oslabit svůj manšaft.
28:20
Gulls nyní delší dobu na míčku kombinují na polovině soupeře.
26:25
Hra se přelévá ze strany na stranu, jako nerozhodnutí voliči.
23:04
Nyní v rychlém sledu šance na obou stranách, už se na to dá dívat, jak říkáme my flórbalisti: "Nemusí pršet, jen když kape".
21:34
Přesilovka v podání domácí "nic moc" a nic z toho.
20:10
Vyloučen hráč René Menšík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
20:10
Kuriózní situace na stolku, po právu vyloučený Menšík, jmenovec lodivoda domácích, pomohl vyřešit technický problém s časomírou, dík kluku.
19:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka bez asistence (1:1).
19:55
Již zmiňovaný "Bronty" se prosadil výběhem z rohu a domácí se radují.
19:05
Zatím je dnešní zápas přehlídkou obran. Hezký.
17:55
Nyní by se hra dala shrnou známým "nuda, nuda, šeď, šeď".
15:34
Gulls začali aktivněji, ale zatím jim to kýžené ovoce nepřineslo.
15:00
15:00
Pro fandy anglického fotbalu, Tottenham válcuje West Ham už 3:0.
15:00
14:23
Rozhodčí už se těší na přestávku.
13:17
Domácí teď trochu víc na balonku, ale v šanci zaváhali.
11:46
Soupeři se střídají na míčku, jako reklamy na nejmenované televizní stanici, půl minuty jedna, půl minuty druhá.
10:34
Slušivá nahrávka na střed a Procházka aka "Bronty" střílí ze vzduchu - zařízení netrefil.
09:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matěj Lang (0:1).
09:35
Nakonec zasvítilo, proměněný tlak hostů znamená jejich vedení zatím hubeným náskokem 1:0.
08:55
Hattrick zaplavil opět půlku domácích svými nahrávkami.
08:04
Vyloučen hráč Ondřej Mlčoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
08:04
Gulls zkoušeli proslulou ruskou taktiku "nás mnogo" a dostávájí trest v podobě 2 minut.
07:07
Hosté melou domácí v přesilovce v jejich obranném pásmu, ale nic z toho.
05:37
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Matěj Bednář.
05:37
Vyloučen hráč Filip Konstant družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
05:37
Zákrok obránce Gulls byl rozhodčím odsouzen a sudí naúčtoval domácím nájezd.
04:37
Řetízkový kolotoč v režii domácích, ale hosté se z podmaní okupanta jejich obranného území vymanili.