2:1
3:4
2:0
- : -
branky (asistence): 01:41 Jiří Zedníček (Jiří Černohous), 13:55 Martin Kováčech (Jiří Černohous), 19:05 Petr Šarközy (Matěj Sokol), 24:37 Matěj Sokol (Jiří Černohous), 26:05 Matěj Sokol, 32:09 Jiří Černohous (Martin Kováčech), 43:01 Jiří Černohous
branky (asistence): 11:43 Vojtěch Valůšek, 22:23 Michal Klícha (Tomáš Pokorný), 25:53 Filip Vichtora, 26:14 Jiří Horský, 27:14 Filip Vichtora (Šimon Polách)

1. MVIL Ostrava - Florbal Vsetín 7:5
2. Jiří Zedníček, 14. Martin Kováčech, 20. Petr Šarközy, 25. Matěj Sokol, 27. Matěj Sokol, 33. Jiří Černohous, 44. Jiří Černohous - 12. Vojtěch Valůšek, 23. Michal Klícha, 26. Filip Vichtora, 27. Jiří Horský, 28. Filip Vichtora; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Černohous ? - Jakub Tománek ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 2:0;
45:00
Komentář trenéra hostí Pavla Šimka: Nejlepším hráčem na hřišti byl náš gólman, ale zbytek týmu nepředvedl hru podle mých představ.
45:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Kořínka: První zápas sezóny. Spousta neproměněných šancí z naší strany, kdy jsme soupeře nechali zbytečně ve hře a protrápili se k vítězství. Děkujeme soupeři za zápas. Nejlepší hráč Matěj Kozub.
45:00
43:34
Timeout Florbal Vsetín
43:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Černohous bez asistence (7:5).
42:37
Vyloučen hráč Daniel Tanuška družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
39:18
Vyloučen hráč Martin Olle družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
36:53
Vyloučen hráč Jakub Vrzal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
34:30
Vyloučen hráč Jan Újezdský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
32:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Černohous, asistoval Martin Kováčech (6:5).
30:00
30:00
27:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Šimon Polách (5:5).
26:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Horský bez asistence (5:4).
26:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (5:3).
25:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora bez asistence (4:3).
24:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jiří Černohous (4:2).
22:32
Vyloučen hráč Daniel Tanuška družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Klícha, asistoval Tomáš Pokorný (3:2).
19:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Šarközy, asistoval Matěj Sokol (3:1).
15:00
15:00
13:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Martin Kováčech, asistoval Jiří Černohous (2:1).
11:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Valůšek bez asistence (1:1).
01:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Zedníček, asistoval Jiří Černohous (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jiří Horský, Šimon Sekula, Jakub Vrzal, Michal Klícha, Tomáš Pokorný
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Matěj Sokol, David Štirba, Martin Olle, Petr Šarközy, Matěj Kozub