6:0
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 02:51 Daniel Chatrný (Ondřej Stuchlík), 05:47 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 06:25 Štěpán Kaleta (Jakub Nota), 06:51 Kamil Soják (Daniel Chatrný), 07:53 Jakub Nota (Jakub Sasyn), 09:00 Daniel Chatrný (Kamil Soják), 20:27 Pavel Hurta (Štěpán Kaleta), 29:28 Jakub Nota (Vít Dočkal), 33:55 Daniel Chatrný (Kamil Soják), 40:39 Jakub Sasyn (Štěpán Kaleta), 41:59 Pavel Hurta (Vít Dočkal), 44:56 Jakub Přikryl
branky (asistence): 32:27 Štěpán Graf

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbal Torpedo Havířov 12:1
3. Daniel Chatrný, 6. Pavel Hurta, 7. Štěpán Kaleta, 7. Kamil Soják, 8. Jakub Nota, 10. Daniel Chatrný, 21. Pavel Hurta, 30. Jakub Nota, 34. Daniel Chatrný, 41. Jakub Sasyn, 42. Pavel Hurta, 45. Jakub Přikryl - 33. Štěpán Graf; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Maláč ?, Vít Lukáč ? - Jan Pegřimek ?; po třetinách: 6:0, 2:0, 4:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Michala Ondruše: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář asistenta trenéra domácích Denise Kubiczka: Druhý zápas už nebyl tak jednoznačný jako první, kvůli našich neproměněných šancí. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl bez asistence (12:1).
43:11
Vyloučen hráč Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Vít Dočkal (11:1).
41:54
Vyloučen hráč Jan Lorenc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
40:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Štěpán Kaleta (10:1).
33:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Kamil Soják (9:1).
32:27
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (8:1).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Vít Dočkal (8:0).
28:50
Vyloučen hráč Tobiáš Kopáček družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:37
Vyloučen hráč Jakub Přikryl družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:56
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
22:32
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
20:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Štěpán Kaleta (7:0).
20:05
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
09:00
07:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Jakub Sasyn (5:0).
06:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Daniel Chatrný (4:0).
06:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Jakub Nota (3:0).
05:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (2:0).
02:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Ondřej Stuchlík (1:0).