2:2
1:0
2:3
- : -
branky (asistence): 11:04 Adam Prchal (Adam Vodák), 11:22 David Rosulek (Adam Prchal), 20:54 Michal Jarka (Adam Vodák), 37:54 Michal Martinek (Michael Souček), 40:53 Michael Souček (Vojtěch Nosek)
branky (asistence): 09:26 Šimon Vacek (David Cejnar), 09:53 Ondřej Hájek (Marek Weinelt), 36:40 Marek Weinelt, 37:35 Matěj Labík (David Cejnar), 44:52 Matěj Labík (Aleš Bednář)

FbC Hradec Králové A - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:5
12. Adam Prchal, 12. David Rosulek, 21. Michal Jarka, 38. Michal Martinek, 41. Michael Souček - 10. Šimon Vacek, 10. Ondřej Hájek, 37. Marek Weinelt, 38. Matěj Labík, 45. Matěj Labík; rozhodčí: Radek Hrdlička - Kateřina Hátlová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Burian 12 - Petr Linhart 31; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3;
45:00
44:52
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Aleš Bednář (5:5).
43:42
Vyloučen hráč Adam Prchal družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
40:53
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michael Souček, asistoval Vojtěch Nosek (5:4).
39:57
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
37:54
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Michael Souček (4:4).
37:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval David Cejnar (3:4).
36:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Weinelt bez asistence (3:3).
30:00
30:00
20:54
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Jarka, asistoval Adam Vodák (3:2).
17:52
Vyloučen hráč Lukáš Zajiček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
15:58
Vyloučen hráč Adam Prchal družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
11:22
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil David Rosulek, asistoval Adam Prchal (2:2).
11:04
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Adam Prchal, asistoval Adam Vodák (1:2).
09:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Marek Weinelt (0:2).
09:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval David Cejnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Petr Linhart; hráči v poli: Lukáš Zajiček, Jan Beneš, Marek Weinelt, Filip Brož, Adam Vejrek
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Tomáš Burian; hráči v poli: Jakub Weisser, David Rosulek, Ondřej Koleník, Vojtěch Krejčí, Adam Prchal