2:0
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 00:20 Michal Šubert (Adam Choma), 07:56 Filip Krčmář (Martin Buganský), 15:33 Tomáš Hanzlík (Ondřej Čech)
branky (asistence): 26:05 Petr Šarközy (Martin Kováčech), 40:15 Jiří Zedníček (Martin Kováčech)

1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. MVIL Ostrava 3:2
1. Michal Šubert, 8. Filip Krčmář, 16. Tomáš Hanzlík - 27. Petr Šarközy, 41. Jiří Zedníček; rozhodčí: Petr Molek - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:0 + Jiří Černohous 5; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Jonáš Pokorný ? - Vilém Zámečník ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra domácích Martina Fielka: Proměňování šancí nás málem stalo body, soupeř byl výborně fyzicky připravený, což nám bralo síly. Měli jsme v zápase i trochu víc štěstíčka. Děkujeme soupeři za výborný zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí Vojtěcha Kořínka: Sehráli jsme supr zápas, kterému chyběl jen nějaký bodík, který bychom si za nasazení a bojovnost zasloužili. To nic nemění na tom, že jsme teprve na začátku a musíme ještě hodně potrénovat, ať jsme schopni hrát to co chceme. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům, kteří nás přišli podpořit. Nejlepší hráč: Petr Šarközy
45:00
41:58
Timeout 1. MVIL Ostrava
40:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Zedníček, asistoval Martin Kováčech (3:2).
35:27
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
26:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Šarközy, asistoval Martin Kováčech (3:1).
18:59
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
16:16
Vyloučen hráč Jiří Černohous družstva 1. MVIL Ostrava na 5 minut za hrubost.
15:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Ondřej Čech (3:0).
15:00
15:00
07:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Krčmář, asistoval Martin Buganský (2:0).
00:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michal Šubert, asistoval Adam Choma (1:0).