1:4
2:3
1:5
- : -
branky (asistence): 13:11 Adam Gábor (vlastní branka), 22:02 Tomáš Prus (Štěpán Graf), 24:00 Martin Juščík (Jakub Vavřička), 44:47 Martin Šulc (Jan Brija)
branky (asistence): 01:26 Adam Gábor (Michal Šubert), 03:38 Maxmilián Grobař (Adam Choma), 05:24 Tomáš Hanzlík, 10:08 Ondřej Čech (Jakub Pilch), 21:19 Vojtěch Travinský (Miroslav Valčík), 27:55 Tomáš Hanzlík (Ondřej Čech), 29:34 Jan Vojáček (Michal Šubert), 32:08 Jan Vojáček (Michal Šubert), 34:42 Filip Šubert (Adam Choma), 37:18 Jan Besta, 38:54 Adam Gábor (Adam Choma), 44:51 David Radošovský (Jan Vojáček)

Florbal Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:12
14. Adam Gábor, 23. Tomáš Prus, 25. Martin Juščík, 45. Martin Šulc - 2. Adam Gábor, 4. Maxmilián Grobař, 6. Tomáš Hanzlík, 11. Ondřej Čech, 22. Vojtěch Travinský, 28. Tomáš Hanzlík, 30. Jan Vojáček, 33. Jan Vojáček, 35. Filip Šubert, 38. Jan Besta, 39. Adam Gábor, 45. David Radošovský; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 2 + Martin Juščík 5:3; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Pegřimek ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:5;
45:00
Komentář trenéra domácích Michala Ondruše: Zápas byl jako na houpačce, zlom přišel po zbytečném pětiminutovém vyloučení, poté jsme psychicky odpadli. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí Martina Fielek: Zvládli jsme to na výbornou, jasný výsledek 12:4 asi hovoří za vše. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil David Radošovský, asistoval Jan Vojáček (4:12).
44:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jan Brija (4:11).
38:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Gábor, asistoval Adam Choma (3:11).
37:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta bez asistence (3:10).
34:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Choma (3:9).
32:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Michal Šubert (3:8).
30:00
30:00
29:34
27:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Ondřej Čech (3:6).
27:29
Vyloučen hráč Martin Juščík družstva Florbal Torpedo Havířov na 5 minut za hrubost.
25:25
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
24:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Juščík, asistoval Jakub Vavřička (3:5).
22:02
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Štěpán Graf (2:5).
21:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Travinský, asistoval Miroslav Valčík (1:5).
19:24
Vyloučen hráč Vojtěch Vandrol družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:24
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:11
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Gábor (1:4).
12:52
Vyloučen hráč Daniel Holinka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
10:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Jakub Pilch (0:4).
08:00
Vyloučen hráč Tomáš Hanzlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
05:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík bez asistence (0:3).
03:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Maxmilián Grobař, asistoval Adam Choma (0:2).
01:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Gábor, asistoval Michal Šubert (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Vojtěch Travinský, Ondřej Čech, Jan Besta, Jakub Pilch, Tomáš Hanzlík
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Jan Pegřimek; hráči v poli: Richard Ficek, Martin Juščík, Vojtěch Hegedüs, Tomáš Večerka, Andrzej Holub