1:3
2:4
- : -
branky (asistence): 17:04 Jan Peška, 38:23 Daniel Cvrček, 41:24 Daniel Cvrček
branky (asistence): 15:15 Vojtěch Strejcovský (Jakub Zeleník), 23:36 Matěj Rabel (Vojtěch Strejcovský), 24:00 Lukáš Mucha (Matěj Kosina), 31:19 Jakub Zeleník (Tomáš Dytrt), 34:07 Vojtěch Strejcovský (Jakub Zeleník), 38:05 Vojtěch Strejcovský (Tomáš Dytrt), 38:56 Jakub Zeleník (Vojtěch Strejcovský)

SK BIVOJ LITVÍNOV - DDM Dynamo Teplice 3:7
18. Jan Peška, 39. Daniel Cvrček, 42. Daniel Cvrček - 16. Vojtěch Strejcovský, 24. Matěj Rabel, 25. Lukáš Mucha, 32. Jakub Zeleník, 35. Vojtěch Strejcovský, 39. Vojtěch Strejcovský, 39. Jakub Zeleník; rozhodčí: Petr Neumaier - Michal Reczai; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Picek 19 - Robert Feigl 20; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:4;
45:00
Střely celkem: Litvínov: 23 , Teplice: 26
45:00
Komentář trenéra domácích Jelínka: Soupeř byl po většinu utkaní lepší. My jsme neplnili taktické a individuální pokyny. Naše hra vypadala k světu od 8 minuty druhé třetiny. Rozhodující faktory utkání bylo špatné vytváření šancí a laxní přístup v obraně.
45:00
Střely po třetí třetině: Litvínov: 12 , Teplice: 11
45:00
42:58
Vyloučen hráč Tomáš Dytrt družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:20
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
41:52
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
41:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Cvrček bez asistence (3:7).
38:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Vojtěch Strejcovský (2:7).
38:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Cvrček bez asistence (2:6).
38:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Tomáš Dytrt (1:6).
34:07
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (1:5).
31:19
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Tomáš Dytrt (1:4).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: Litvínov: 4 , Teplice: 7
30:00
24:00
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Matěj Kosina (1:3).
23:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Vojtěch Strejcovský (1:2).
18:13
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vražení zády.
17:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Peška bez asistence (1:1).
15:15
15:00
15:00
Střely po první třetině: Litvínov: 7 , Teplice: 8
15:00
04:08
Vyloučen hráč Rostislav Pleticha družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.