2:2
1:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 07:09 Pavel Pešír (Antonín Stárek), 11:46 Petr Mazal (Jakub Knespl), 12:11 Oliver Brodský (Antonín Stárek), 15:45 Antonín Stárek (Dili Nguyen), 16:15 Jakub Knespl, 30:22 Jan Blažek
FBC Liberec
branky (asistence): 06:56 Matěj Ševčík (Šimon Stránský), 21:29 Vojtěch Wiener (Daniel Sedláček), 24:25 Vojtěch Blažek (Lukas Krejčí), 42:50 Vojtěch Blažek

FBC PD Dědek Česká Lípa - FBC Liberec 6:4
8. Pavel Pešír, 12. Petr Mazal, 13. Oliver Brodský, 16. Antonín Stárek, 17. Jakub Knespl, 31. Jan Blažek - 7. Matěj Ševčík, 22. Vojtěch Wiener, 25. Vojtěch Blažek, 43. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Petr Neumaier - Michal Reczai; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Kněžour 32 - Ondřej Volejník 23; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Matěje Klucha: Hrozivá první třetina a špatná efektivita zakončení nás stála lepší výsledek.
45:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Orta: Dodržování taktických pokynů a kolektivní výkon rozhodl zápas v náš prospěch.
45:00
42:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek bez asistence (6:4).
32:28
Vyloučen hráč Ondřej Šorm družstva FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
30:22
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Jan Blažek bez asistence (6:3).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: Česká Lípa: 9 , Liberec: 16
30:00
27:16
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Jonáš Volhejn.
27:16
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC PD Dědek Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
24:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Lukas Krejčí (5:3).
21:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Daniel Sedláček (5:2).
16:15
Timeout FBC Liberec
16:15
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Jakub Knespl bez asistence (5:1).
15:45
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Dili Nguyen (4:1).
15:00
15:00
Střely po první třetině: Česká Lípa: 12 , Liberec: 5
15:00
12:11
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (3:1).
11:46
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Jakub Knespl (2:1).
07:09
Branku družstva FBC PD Dědek Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Antonín Stárek (1:1).
06:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Šimon Stránský (0:1).
06:07
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC PD Dědek Česká Lípa na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Martin Čermák, Matěj Ševčík, Vojtěch Blažek, Lukas Krejčí, Ondřej Šorm
00:00
Line-up domácích FBC PD Dědek Česká Lípa: brankář: Jakub Kněžour; hráči v poli: Jan Blažek, Petr Hierman, Jakub Knespl, Petr Mazal, Pavel Pešír