1:2
2:1
0:1
- : -
branky (asistence): 14:29 Alžběta Švehlová (Kateřina Řičánková), 32:27 Eva Filipová (Eliška Škopíková), 35:04 Nella Stašková (vlastní branka)
branky (asistence): 06:45 Lucie Želízková (Veronika Kopecká), 18:17 Lucie Želízková (Nella Stašková), 29:59 Markéta Prontekerová (Veronika Kopecká), 46:38 Veronika Kopecká (Markéta Prontekerová)

K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 3:4
15. Alžběta Švehlová, 33. Eva Filipová, 36. Nella Stašková - 7. Lucie Želízková, 19. Lucie Želízková, 30. Markéta Prontekerová, 47. Veronika Kopecká; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Michaela Malinová 24 - Kristýna Janglová 17; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:1;
60:00
Hodnocení trenéra domácích (Marka Loskota): Pro nás krásný start do sezóny. Sice bez bodu, ale herně holky splnily přesně to, co jsme chtěli. Většina holek si prožila první zápas 3x20 min a zvládli to se ctí. Doufám, že se dobře vyspí na zítřek.
60:00
Střely po 3. třetině K1 Florbal Židenice 10:7 PSN Tatran Střešovice
60:00
Hodnocení trenéra hostí (René Sovy): Přijeli jsme do Brna vesměs s dorostenkami. Hráčky potvrdili obrovskou bojovnost a chuť do hry, za což jim bylo odměnou vtězstvi, které se nerodilo vůbec lehce.
60:00
59:45
Vyloučen hráč Klára Suchánková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
56:21
Přesilovka se zatím domácím Židenicím nedaří a těžko se dostávají ke střele. Chybí jim v závěru zápasu klid na hokejkách, aby svoje šance dotáhli.
54:50
Vyloučen hráč Klára Zelinková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:50
Timeout K1 Florbal Židenice
48:42
Janglová ve 3. třetině snad začarovala hostující branku. Domácí nejsou schopni zatím najít úspěšný recept na skvěle chytající golmanku.
46:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Markéta Prontekerová (3:4).
45:52
Promarněná příležitost Tatranu! V přečíslení 2 na 1 nedokázali ani ohrozit domácí branku,
41:15
Všichni v hale už zvedali ruce nad hlavu, golmanka Tatranu předvedla však 2 fantastické zákroky a drží svůj tým nad vodou.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině K1 Florbal Židenice 5:10 PSN Tatran Střešovice
40:00
37:37
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
35:04
Vlastní branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková (3:3).
32:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Eliška Škopíková (2:3).
32:27
Po krásné přihrávce Škopíkové zpoza branky se do balonku opřela Filipová a umístěnou střelou pod horní tyč nedala brankářce šanci zasáhnout.
29:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Veronika Kopecká (1:3).
23:17
Celá domácí lavička se hromadně chytla za hlavu, když ve vyložené pozici zklamala Smutná, dostála tak svého příjmení a nezradostnila domácí fanoušky.
21:11
Kompaktní obranu hráček židenic teď nejpřesněji vystihuje výraz Hellmův Žleb. Úspěšně přečkali oslabení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině K1 Florbal Židenice 5:11 PSN Tatran Střešovice.
20:00
19:44
Vyloučen hráč Monika Chromá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Nella Stašková (1:2).
15:12
Teď mohla misky vah na stranu Tatranu naklonit Kopecká, bohužel i ve 3. šanci během úvodní třetiny selhala v zakončení a značně přestřelila.
14:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Kateřina Řičánková (1:1).
11:32
V dobré příležitosti domácí Sedláčková., musela by však lépe nastavit svoje mířidla, aby ohrozila hostující branku.
10:30
Zatím vidíme vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách.
06:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (0:1).
04:02
Na domácí Škopíkovou teď zívala prázdná branka. To by však musela v dané situaci zachovat chladnou hlavu, aby tutovou šanci zužitkovala.
00:33
V první velké šanci Košvancová. Úspěšný zákrok domácí brankářky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Klára Dvořáková, Veronika Kopecká, Markéta Prontekerová, Lucie Želízková, Adéla Košvancová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Alžběta Švehlová, Gabriela Mandíková, Natálie Janečková, Eva Smutná, Markéta Sedláčková