1:0
3:0
2:3
- : -
branky (asistence): 01:56 Mariana Polášková (Alexandra Hegingerová), 24:23 Nela Škopková (Kateřina Šromotová), 26:10 Markéta Vrlíková (Nela Škopková), 33:51 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 44:40 Tereza Bořutová (Kateřina Šromotová), 48:13 Alexandra Hegingerová (Alena Zuzaníková)
branky (asistence): 42:30 Natálie Janečková, 45:18 Veronika Hladká (Eva Smutná), 49:07 Natálie Janečková (Eva Smutná)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - K1 Florbal Židenice 6:3
2. Mariana Polášková, 25. Nela Škopková, 27. Markéta Vrlíková, 34. Nela Škopková, 45. Tereza Bořutová, 49. Alexandra Hegingerová - 43. Natálie Janečková, 46. Veronika Hladká, 50. Natálie Janečková; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Pavla Lišková 15, Sabina Dobrovolná 8 - Michaela Malinová 20; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáš Robenka: První třetina byla z naší strany pomalá a soupeře jsem nedokázali dostat pod tlak, chyběl nám tah na bránu a rychlost hry. V druhé třetině získala hra větší kvalitu, což se projevilo na herním obrazu a také na skóre. Třetí třetina nebyla v naše podání kvalitní a to, co jsem do ní dostali v druhé třetině se najednou vytratilo. Soupeři jsme nabídli šance a on je potrestal, máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Loskota: Naše první zkušenost s výjezdním víkendem, která nakonec dopadla lépe než to po druhé třetině vypadalo. Před třetí třetinou si holky vyříkaly v šatně vše potřebné, navíc nám nahrálo, že Ostrava už šetřila své elitní hráčky. Jsem moc rád, že se nám podařilo ve třetí třetině vstřelit branky a zlepšit finální fázi v rychlých protiútocích. Soupeři díky moc za velmi férové utkání.
58:03
Holky Židenic začaly poslední minuty zápasu hodně faulovat a nemohou si tak vytvořit šanci stav změnit.
57:09
Krásný blok Kuřitkové před vlastní bránou.
56:16
Břevno domácí brány trefuje Švehlová.
54:34
Židenice teď vyvíjí velký tlak na domácí hráčky a snaží se ještě změnit skóre.
52:53
Bořutová se asi učí od spoluhráčky a také netrefuje prázdnou bránu z metru.
52:24
Šromotová netrefila z metru prázdnou bránu.
51:41
Sedláčková střílela z mantinelu, ale střela letěla mimo.
51:00
Ostravská obránkyně nahrála naslepo a ztratila míček na středu hřiště.
50:08
Šešulková trefila pouze blok.
49:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (6:3).
48:51
Laníková J. zkoušela štěstí střelou ze středu.
48:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Alena Zuzaníková (6:2).
47:09
Kuřitková prozkoušela pozornost Malinové střelou od mantinelu.
46:24
Zuzaníková zkazila nahrávku a pomohla tak Židenicím k brejku.
45:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Hladká, asistoval Eva Smutná (5:2).
45:18
Nešťastný gól dostala Ostrava, kdy se míček odrazil od vlastní hráčky.
44:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tereza Bořutová, asistoval Kateřina Šromotová (5:1).
44:15
Rozehrávka Židenic z křížku.
43:07
Šešulková vybojovala míček na středu hřiště.
42:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková bez asistence (4:1).
41:25
Šešulková před bránu na Šromotovou,, která míček netrefuje.
40:13
Pořádné ohrožení domácí brány! Švehlová metr od brány přestřeluje.
40:01
Poslední třetinu začne s míčkem tým Ostravy.
37:37
Šešulková se na mantinelu nenechala obehrát a bere míček Smutné.
36:47
Opět Škopková-Vrlíková, první jmenovaná poslala krásnou přihrávku na druhou jmenovanou, ta však míček netrefila.
36:03
Rybníčková vybojovala míček a ohrozila domácí bránu. Lišková v pozoru.
35:08
Zápas není tak jednoznačný, jak ukazuje výsledek. I Židenice umí Ostravu potrápit.
33:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (4:0).
33:51
Propojení slavného dua Vrlíková- Škopková vede k dalšímu gólu.
33:29
Škopíková zfaulovala Poláškovou, Ostrava má rozehrávku.
32:20
Chvilku to vypadalo, jakoby Ostrava hrála přesilovku, avšak Židenice se z toho dostaly a zatlačily na domácí hráčky.
30:35
Ostrava vyvíjela na Židenice velký tlak, ale gól nepadl.
29:55
Souboj Zuzaníkové a Švehlové v rohu vyhrála první jmenovaná.
27:25
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
27:08
Ostrava kombinuje v obraně.
26:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nela Škopková (3:0).
26:07
Rozehrávka Ostravy kousek od brány skončila gólem.
25:10
Šešulková za bránou uklidňuje hru.
24:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Kateřina Šromotová (2:0).
24:11
Sražená střela Škopkové ze středu.
23:30
Židenice se snaží o postupný útok z obrany.
22:00
Střela Bořutové zamířila Malinové přímo do břicha.
21:15
Mírný tlak Ostravy je znát od začátku třetiny.
20:01
S balónkem na svých hokejkách začíná tým Židenic.
16:54
Vrlíková předvedla krásnou střelu, kterou brankářka hostí se štěstím chytla.
15:53
Hostě jsou v plném počtu.
15:35
Janečková ohrozila Liškovou svou střelou.
14:24
Zatím žádná větší šance Ostravy.
13:53
Vyloučen hráč Dominika Sedlářová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
13:30
Rozhodčí zvedají ruku, uvidíme 1. přesilovku dnešního utkání.
12:59
Rozehrávka Židenic z rohu na polovině Ostravy.
12:05
Balónek na svých holích drží teď víc tým hostí.
10:51
Janečková vybojovala míč na domácí polovině.
09:43
Rybníčková byla v hezké šanci, nicméně přestřelila.
08:40
Bořutová s Kupcovou vybojovaly pro svůj tým míček dobrým napadáním.
07:45
Žádný tým si míček neudrží moc dlouho svými individuálními chybami.
07:17
Židenice teď tlačily domácí hráčky na jejich polovině.
05:43
Kupcová se snažila změnit gólový stav, když se ji to nepovedlo, dorážkou to ještě vyzkoušela Hegingerová, ale také neúspěšně.
04:50
Vrlíková se snažila zakončit z výjezdu, ale trefila jen blok protihráčky.
03:40
Bořutová vybojovala míček a nahrála Kupcové před bránu, ta však tuto šanci neproměnila.
02:29
Domácí si dávají nepřesné přihrávky, které jim brání vydobýt si větší šanci.
01:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Mariana Polášková, asistoval Alexandra Hegingerová (1:0).
01:35
Hegingerová backhandem zkouší Malinovou.
01:15
Střela tahem Škopkové sjela.
00:50
První větší šance dnešního zápasu! Švehlová se snažila přelstít Liškovou, ale neúspěšně.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu patří Ostravě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Eva Smutná, Veronika Hladká, Markéta Sedláčková, Natálie Janečková, Alžběta Švehlová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová