1:0
1:1
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:10 Barbora Husková (Eliška Planková), 11:47 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 20:33 Barbora Husková (Michaela Kubečková), 40:28 Michaela Kubečková (Eliška Planková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:24 Martina Ušáková, 47:15 Martina Ušáková (Nela Kotačková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Jihlava 4:2
6. Barbora Husková, 12. Michaela Kubečková, 21. Barbora Husková, 41. Michaela Kubečková - 6. Martina Ušáková, 48. Martina Ušáková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Petra Klečková 14 - Kateřina Holemářová 23; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1;
60:00
Vyjádření trenérky Jihlavy, Anny Dvořákové :Tak jako nás v minulých zápasech zdobila bojovnost, dnes jsme se k ní začali trochu blížit v posledních deseti minutách. Naše naivita mě nepřestává překvapovat. Dnes jsme dostali školení ve hře tělem, doufám, že se z toho holky poučí do příštích zápasů.
60:00
Střely ve 3. třetině 7:6, střely celkem 27:16
60:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Tomáše Martiníka: Od nás dnes špatný výkon, nebylo v naší hře nic, co by sneslo měřítko. Chyběla především individuální kvalita, aby každá hráčka odehrála svůj herní part s patřičnou dynamikou a energií, s chytrou hlavou a šikovnými rukami. Nóóó.....máme teda co zlepšovat do příštích týdnů a měsíců. Děkujeme soupeřkám za zápas.
58:08
Vyloučen hráč Karolína Petrlíková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
58:08
Svůj tým oslabuje Petrlíková.
55:56
Míša Kubečková přesně našla Moravcovou, ta však v obtížné pozici nezpracovala dobře.
55:20
Domácí drží míček a nikam nespěchají.
54:12
Míša Kubečková se individuálně neprosadila.
52:28
Klečková zachraňuje proti brejku Seemanové.
51:02
Střelu Plankové blokuje Klusáková
49:37
Gálová z dálky těsně minula.
47:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Martina Ušáková, asistoval Nela Kotačková (4:2).
47:15
Svým druhým dnešním gólem utkání dramatizuje Ušáková.
45:31
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:11
Hyršová v dobré pozici netrefuje míček přesně.
40:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eliška Planková (4:1).
40:28
Stejně jako ve druhé třetině, zahajuje první pětka domácích třetí třetinu gólem.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:7
40:00
38:32
Lisová ani nadvakrát nepřekonala Klečkovou.
37:07
Vyloučen hráč Nikol Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:55
Martináková vybojovala míček na obránkyni Jihlavy. Moravcová ovšem akci ke gólu nedotáhla.
34:22
I střela Plankové prosvištěla těsně kolem tyče.
33:06
Sabrina Moravcová svým pokusem těsně míjí branku.
31:14
Klečková v pohodě chytá zblokovanou střelu Šmahelové.
29:41
Na útočný výlet se vydala Nikol Kubečková, její snahu zastavila až Holemářová.
28:31
Maděrová před brankou šikovně tečovala nahození Karolíny Moravcové.
26:45
Nyní zahrozili i hosté, dvakrát se do zakončení dostala Seemanová.
24:48
A vzápětí chytá i pokusy Plankové a Míši Kubečkové.
24:21
A gólmanka hostí kryje i ránu Huskové.
21:43
Martináková se dostala ke střele, tu však pohotově vyrazila Holemářová.
20:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (3:1).
20:33
Husková trefuje přesně levý horní roh jihlavské branky.
17:50
Vyloučen hráč Tereza Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:13
Střelu Gálové blokuje Kotačková
16:35
První útok domácích opět zamkl hosty před jejich brankou. Gól z toho tentokrát nebyl.
15:19
A gólmanka Vítkovic chytá i pokus Uchytilové.
14:46
Klečková nyní zachránila domácí proti brejku Lisové
13:58
Holemářová se teď vyznamenala proti Plankové.
13:06
Domácí získávají stále větší územní převahu
11:47
11:47
Planková našla Míšu Kubečkovou, která přesně trefila pravý horní roh.
08:42
Kolářová donutila svou střelou Holemářovou k výbornému zákroku.
07:13
Střela Nikol Kubečkové míří vedle.
05:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Martina Ušáková bez asistence (1:1).
05:24
Hosté ovšem vzápětí vyrovnávají z hole Ušákové.
05:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (1:0).
05:10
Po vyrovnaném úvodu se jako první prosazuje domácí Husková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Aneta Lisová, Martina Ušáková, Pavlína Vaněčková, Karolína Petrlíková, Terezie Brossová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Barbora Husková, Michaela Kubečková, Nikol Kubečková, Markéta Kolářová, Eliška Planková