2:6
0:5
0:1
- : -
branky (asistence): 04:01 Sára Svozilová, 05:27 Natálie Balková (Kristýna Gocová)
branky (asistence): 04:39 Ester Janušková (Eliška Trojánková), 06:46 Vanda Šnajberková (Michaela Chlebcová), 07:53 Kateřina Kovaříková (Petra Šebestová), 15:13 Kateřina Kovaříková (Petra Šebestová), 15:47 Eliška Chudá (Kateřina Kovaříková), 16:06 Eliška Trojánková (Barbora Paletářová), 26:58 Eliška Trojánková, 27:11 Tereza Sládková (Vanda Šnajberková), 28:05 Lucie Řezáčová (Tereza Sládková), 34:56 Eliška Chudá (Barbora Paletářová), 37:13 Kateřina Kovaříková (Petra Šebestová), 59:19 Anna Marešová (Eliška Chudá)

IBK Hradec Králové - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:12
5. Sára Svozilová, 6. Natálie Balková - 5. Ester Janušková, 7. Vanda Šnajberková, 8. Kateřina Kovaříková, 16. Kateřina Kovaříková, 16. Eliška Chudá, 17. Eliška Trojánková, 27. Eliška Trojánková, 28. Tereza Sládková, 29. Lucie Řezáčová, 35. Eliška Chudá, 38. Kateřina Kovaříková, 60. Anna Marešová; rozhodčí: Lucie Romančáková - Veronika Čubová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 4, Kristýna Vrkoslavová 28 - Eliška Egertová 16, Lucie Špačková 4; po třetinách: 2:6, 0:5, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Kvalita soupeře byla značná a my jsme bojovali na hranici svých sil. 3. třetina ukázala že můžeme dokáza hrát s každým a že naše kvality jdou postupně nahoru. Chci vyslovit respekt mému týmu, že utkání nezabalil a bojoval až do úplného konce. Věřím že do dalších utkáních může být tato zkušenost rozhodující.
59:59
Komentář trenéra hostů Dominiky Podhráské: Dobrý výsledek, ve hře jsme měly velké rezervy, máme navíc. Soupeř srdnatě bojoval až do konce, my jsme chtěly ve 3. třetině zvýšit tempo hry, zpřesnit ji a dát góly, což se nepovedlo. Nicméně jsme splnily roli favorita, což jak se ukazuje není letos jednoduché. Děkuji soupeři za zápas a držíme palce zraněné hráčce, aby to dopadlo co nejlépe.
59:59
Střely na branku 9:13
59:36
Vyborný přesun Vrkoslavové, stav utkání to nezmění
59:19
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Eliška Chudá (2:12).
56:37
Golmanka Vrkuše je jak na kolotoči, nebo na střelnici?
50:15
Fair-play hráčka č.62 předala rozehrávku domácím.
47:45
Natka Bálková ukazuje své přednosti na hokejce.
46:59
Fanoušci byli napomenuti rozhodčími za nevhodné vyjadřování
46:29
Kapitánka domácího celku prohodila míček mezi nohama jedné z tygřic a střílí. Golmanka chytá.
43:48
Momentálně míček pod kontrolou domácích. Ostřelují soupeřovu branku.
42:40
Fanoušci se navzájem překřikují a atmosféra houstne.
41:39
Holky se nezvdávají a bojují dál
40:30
Hradecké holky začaly 3.část bez Týny Venclové, kterou si převzali sanitáři z FNHK. Přejeme brzké uzdravení.
37:58
Holky z Prahy hrají dobře dopředu a zodpovědně dozadu. Zápas mají pod kontrolou.
37:13
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Petra Šebestová (2:11).
36:28
Labudová se perfektně vrátila a zabránila možnému přečíslení
34:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Barbora Paletářová (2:10).
34:56
Skvělé clonění před hradeckou brankou stálo domácí gól. Tigřice mezi sebou bojují o lepší kanadské bodování.
34:17
Domácí si oslabení ohlídaly a neobdržely žádný gól
33:37
Tygřice v přesilovce skvěle kombinují, domácí se však drží
32:17
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:17
Týna Gocová přilehla soupeřku na mantinel
31:40
Labudová bojuje u mantinelu s hráčkama o dvě hlavy vyššími - uspěšně
29:30
Perfektní zákrok domácí golmanky Vrkuše! Zřejmě trénuje s holkama z 1.ligy žen :)
28:53
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Špačková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město
28:53
Týna Venclová se svíjí v bolestech na zemi, naše Vlastička ji běží zachránit život :)
28:53
Hostující hráčky trestají chyby Hradce a zápas si berou pod kontrolu
28:33
Timeout IBK Hradec Králové
28:05
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Tereza Sládková (2:9).
27:11
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Sládková, asistoval Vanda Šnajberková (2:8).
27:11
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Vrkoslavová družstva IBK Hradec Králové
26:58
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková bez asistence (2:7).
26:58
Hostující hráčka si udělala slalom z domácí obrany a trefuje pravou šibenici
25:30
Je vidět,že holky z Hradce změnily styl hry. Tuhle třetinu patří hřiště spíše jim!
24:33
Hradecké hráčky blokují výborně pražské střely
23:45
Balková se vymotala mezi 3 hráčkama ale bohužel přestřelila
21:59
Hradec ostřeluje soupeřovu bránu,šance naší kapitánky orosila soupeřky a určitě i jejich trenéra
19:59
Končí nám první třetina kde jsme mohli vidět 8 krásných gólů,doufáme že domácí hráčky vyjdou z šatny v pořádku..:D
19:59
Střely na branku 7:15
18:55
Dvoumetrová Natka z Hradce se nebojí a kácí soupeřky k zemi
17:52
Zuzka Volejníková ukázala že umí dát protihráčkám pořádně do těla..
16:06
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Barbora Paletářová (2:6).
16:06
Tygřice se prudce dostávají do vedení
15:47
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (2:5).
15:13
13:15
U časomíry chválíme modní outfit některých hráček
12:10
Ze střídačky slyšíme rady nejmenší kapitánky v juniorské lize:)
11:02
Domácí golmanka Janča předvedla ukázkový zákrok, za který by se nemuseli stydět ani v extralize
10:35
Hra je velmi vyrovnaná,žádný míček není pro nikoho ztracený a trenéři zůstávají v klkidu..
07:53
07:53
Nedůraz před bránou stál domácí otočení zápasu. Ta přihrávka měla oči a míček si našel cestu do branky.
06:46
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vanda Šnajberková, asistoval Michaela Chlebcová (2:2).
06:46
Nebudeme vám lhát, je to tu jak na střelnici. Tigers znovu vyrovnává.
05:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Balková, asistoval Kristýna Gocová (2:1).
05:27
Ale domácí hráčky na nic nečekají a Bálková krásnou střelou backhandem položila hostující golmanku na lopatky.
04:39
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Eliška Trojánková (1:1).
04:39
Soupeřky rychle odpovídají.
04:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sára Svozilová bez asistence (1:0).
04:01
Svozilová Sára utekla do brejku a střílí k pravé tyčce!
03:50
Holkám se to trochu smeká, ale zatím nespadly.
02:30
Domácí blokují někojik střel tygřicím.
00:50
Svozilová střílí... a mimo.
00:30
Do brejku se dostává hostující hráčka 23, míček jí ale utíká.
00:01
Úvodní buly odpískáno a míčku se ujímá domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Romančáková a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Eliška Egertová; hráči v poli: Ester Janušková, Eliška Trojánková, Anna Marešová, Nikola Hamerníková, Michaela Chlebcová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Markéta Součková, Kristýna Venclová, Barbora Havlová, Kristýna Gocová, Natálie Balková
00:00
Vítejte u dnešního zápasu mezi domácími lvicemi IBK Hradec Králové a hostujícími tygřicemi z Prahy.