5:2
3:2
1:4
- : -
branky (asistence): 02:39 Klára Zelinková (Lucie Želízková), 08:54 Lucie Želízková (Veronika Kopecká), 12:50 Markéta Prontekerová (Michaela Hladíková), 13:14 Veronika Kopecká, 19:29 Kateřina Svobodová, 22:43 Anežka Viplerová, 34:06 Julie Faťunová (Lenka Faltusová), 37:11 Markéta Prontekerová (Natálie Houžvičková), 52:25 Lenka Faltusová
branky (asistence): 02:17 Lucie Reinšteinová (Aneta Špičáková), 17:07 Andrea Kadidlová (Aneta Špičáková), 21:49 Andrea Kadidlová (Veronika Štajnerová), 25:19 Julie Bartolomějevová (Andrea Kadidlová), 44:13 Veronika Štajnerová (Andrea Kadidlová), 46:01 Aneta Špičáková (Andrea Kadidlová), 48:51 Andrea Kadidlová (Veronika Štajnerová), 50:24 Veronika Štajnerová (Kristýna Dvořáková)

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 9:8
3. Klára Zelinková, 9. Lucie Želízková, 13. Markéta Prontekerová, 14. Veronika Kopecká, 20. Kateřina Svobodová, 23. Anežka Viplerová, 35. Julie Faťunová, 38. Markéta Prontekerová, 53. Lenka Faltusová - 3. Lucie Reinšteinová, 18. Andrea Kadidlová, 22. Andrea Kadidlová, 26. Julie Bartolomějevová, 45. Veronika Štajnerová, 47. Aneta Špičáková, 49. Andrea Kadidlová, 51. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jaroslav Váňa; vyloučení: 1 + Karolína Marko 5:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Markéta Antalová 6, Kristýna Janglová 8 - Radka Höflerová 22; po třetinách: 5:2, 3:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Grigara - Nádherný juniorský zápas, který byl bohužel hodně za hranicí florbalových pravidel. Rozhodla naše nekoncetrovanost v začátku utkání, kdy jsme dostali zbytečné goly ze středu hřiště. Děkujeme soupeři za zápas a jsme rádi za náš výkon. Pokud budeme takto hrát vždycky tak budeme spokojeni.
60:00
Střely po třetí třetině 9:11.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Sovy - Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, že nám nenchá nic zadarmo. Na hřišti to chválema velmi jiskřilo. Jsem rád, že všechny hráčky dohráli ve zdraví. Z naši strany velmi povedená druhá třetina, do třetí třetiny jsme vstupovali s pokyny sklidnit hru, což se nám moc nepovedlo. Výsledkem bylo vyrovnání. Na konci zápasu holky ukázaly tatranské srdíčko a dovedli zápas do vítězného konce. Velké poděkování patří Tatranskému publiku, které nepřesávalo podporovat, kdy
60:00
57:33
Hosté mají jedinečnou šanci vyrovnat.
57:32
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za vysoká hokejka.
52:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (9:8).
50:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Kristýna Dvořáková (8:8).
50:24
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Janglová družstva PSN Tatran Střešovice
50:24
Štajnerová prudkou střelou vyrovnala skóre.
48:51
Timeout PSN Tatran Střešovice
48:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Veronika Štajnerová (8:7).
48:51
Kadidlová se prosazuje z předbrankového prostoru.
46:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Andrea Kadidlová (8:6).
46:01
Špičáková z otočky prostřelila Antlovou.
44:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Andrea Kadidlová (8:5).
37:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Natálie Houžvičková (8:4).
37:11
Pohlednou kombinaci domácích zakončila Prontekerová.
35:30
Kopecká v obrovské šanci zaváhala.
34:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Lenka Faltusová (7:4).
34:06
Faťunová svou střelou prostřelila golmanku hostí.
32:43
Viplerová svým nahozením překvapila hostující brankářku.
28:10
Kopecká se skvěle vymotala od mantinelu, ale její střelu vyrazila golmanka.
27:36
Marko se vrhla do útoku doslova po hlavě.
25:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Julie Bartolomějevová, asistoval Andrea Kadidlová (6:4).
25:19
Bartolomějevová dorazila míček do poloodkryté branky.
25:05
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:32
Stašková se špatně zvedá po ostrém souboji.
22:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová bez asistence (6:3).
21:49
21:49
Kadidlová přesně trefila křížnu nahrávku.
20:00
20:00
Střely po třetině 10:6.
20:00
19:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Svobodová bez asistence (5:2).
19:29
Z úhlu se prosadila Svobodová.
17:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Aneta Špičáková (4:2).
16:22
Kopecká z úhlu nastřelila boční síť.
15:00
Kopecká ze středu jen těsně vedle.
13:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (4:1).
13:14
Kopecká proběhla obranou jako nůž máslem a blafákem zakončila.
12:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Michaela Hladíková (3:1).
12:50
Prontekerová se vymotala na střed a skvěle zakončila.
12:32
Kopecká se těžce zvedá po ostrém souboji u mantinelu.
08:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (2:1).
08:54
Kopecká prošla přes tři hráčky, nahrála Zelinkové a ta doklepla míček do odkryté brány.
05:00
Domácí hráčka teď hrubým faulem odebrala míček.
02:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Lucie Želízková (1:1).
02:39
Zelinková dorazila skákající míček do sítě.
02:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Aneta Špičáková (0:1).
02:17
Reinšteinová propálila domácí brankářku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Aneta Špičáková, Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Veronika Štajnerová, Andrea Kadidlová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Klára Zelinková, Kateřina Svobodová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Adéla Košvancová