2:3
0:3
0:1
- : -
branky (asistence): 11:31 Jaroslav Lovecký (Viktor Solanský), 13:39 Martin Janeček
branky (asistence): 12:57 Pavel Balusek (Radek Šomodi), 18:06 Rostislav Gattnar (Radek Šomodi), 18:55 Rostislav Gattnar (Radek Šomodi), 29:04 Radek Šomodi (Rostislav Gattnar), 39:33 Rostislav Gattnar (Martin Ulman), 39:51 Lukáš Herblich (Jakub Koch), 54:48 Pavel Balusek (Lukáš Herblich)

PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
12. Jaroslav Lovecký, 14. Martin Janeček - 13. Pavel Balusek, 19. Rostislav Gattnar, 19. Rostislav Gattnar, 30. Radek Šomodi, 40. Rostislav Gattnar, 40. Lukáš Herblich, 55. Pavel Balusek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Vičánek 23 - Denis Jasiok 15; po třetinách: 2:3, 0:3, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Tomáše Sladkého: Po včerejšku jsme měli problém se dostat do tempa, poté zlepšený výkon, s kterým už můžeme být dnes spokojeni. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely celkem: Domácí-17, Hosté-30.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Kvapila: Celé utkání rozhodla poslední minuta druhé třetiny, kdy jsme 2x inkasovali z vlastních chyb a spousta neproměněných šancí. I přesto, to bylo naše asi nejlepší utkání, co jsme doposud odehráli.
60:00
Nejlepší hráči utkáni byli vyhlášeni z celku domácích, hráč číslo 2 Michal Kořenek a z hostujícího celku hráč číslo 13 Gattnar Rostislav.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-5, Hosté-12.
60:00
59:54
Domácí na rozjetého soupeře nestačili a prohráli dnešní zápas 2:7.
58:13
Vyloučen hráč Lukáš Chalabala družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
58:13
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
54:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Pavel Balusek, asistoval Lukáš Herblich (2:7).
54:48
Balusek se k radosti kamarádů prosadil a zvyšuje na 2:7.
53:44
Haša dohrál souboj, hosté rozehrávají.
51:35
Panteři se zatím dobře brání, ale o osudu zápasu je nejspíše rozhodnuto.
50:42
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
50:00
Zbývá posledních 10 minut zápasu, protože na prodloužení to dnes nevypadá.
49:45
Vítkovičtí teď 2x zahrozili, ale Vičánek s pomocí obránců těžkou situaci přežil.
47:41
Panteři zkouší něco vymyslet, ale nedaří se jim překonat dobrou obranu Vítkovic.
44:36
Vítkovice se nikam nehrnou.
42:21
Panteři jsou aktivnější a snaží se s výsledkem něco udělat.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-6, Hosté-11.
40:00
39:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jakub Koch (2:6).
39:51
O vítězi je zřejmě rozhodnuto, další branka v domácí síti.
39:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Martin Ulman (2:5).
39:33
Gattner kompletuje hattrick, po obrovské chybě Štěpánka, který propadl u mantinelu.
39:22
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelně vysoký počet diváků, konkrétně 56! Děkujeme!
36:13
Hosté převzaly otěže zápasu.
33:23
Štěpánek životním obranným zákrokem na čáře zastoupil za překonaného Vičánka.
32:43
Domácí si ve své první přesilové hře vytvořili šanci, ale Jasiok byl připravený.
31:52
Vyloučen hráč Pavel Balusek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radek Šomodi, asistoval Rostislav Gattnar (2:4).
29:04
Gattner si tentokrát vyměnil pozici se Šomodim a druhý jmenovaný přidává svůj čtvrtý bod v zápase.
28:37
Vyloučen hráč Jaroslav Valenta družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:37
Další vyloučení domácího hráče, tentokrát putoval za vysokou hokejku Valenta.
27:12
Polovina trestu je za námi, ale otrokovičtí dobře brání a hosty do ničeho nepustili.
26:10
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
25:21
Probíhá odložené vyloučení domácího hráče.
22:34
Druhá třetina je zatím klidná.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-6, Hosté-7
20:00
Máme za sebou úvodní třetinu, ve které jsme viděli pět branek, domácí 2x vedli, ale Vítkovičtí v 19. minutě skóre otočili.
20:00
19:43
Jasiok si připsal jednoduchý zákrok.
18:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Radek Šomodi (2:3).
18:55
Gattnar výbornou střelou opět po výborné přihrávce svého dvorního nahrávače Šorodiho otáčí skóre.
18:06
18:06
Máme vyrovnáno, Šorodi našel křižnou přihrávkou Gattnara a ten se nemýlil.
16:55
Vítkovice měly možnost standardní situace, ale neprovedly ji vůbec dobře.
15:00
Hra nám ve druhé polovině první třetiny nabízí vysoké tempo.
13:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (2:1).
13:39
Panteři jdou znovu do vedení, Janeček jako správný kapitán prostřelil Jasioka.
12:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Pavel Balusek, asistoval Radek Šomodi (1:1).
12:57
Máme srovnáno, Vičánek si srazil střelu Šorodiho, na branku nahrával otrokovický rodák Balusek.
11:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Viktor Solanský (1:0).
11:31
Panteři jdou do vedení, Lovecký využil dobré přihrávky Solanského a otevírá skóre.
10:32
Máme za sebou polovinu první periody, stále se hraje bez branek.
08:43
Panteři jsou k překvapení diváků zatím aktivnější.
06:56
Jasiok podcenil situaci a lehké nahození z půlky skončilo na levé tyči vítkovické brány.
06:12
Hra je zatím velice vyrovnaná.
03:23
Do dobré šance se dostali domácí, ale přestřelili bránu.
01:11
Vítkovice měli první šanci, ovšem domácí obrana si se šancí poradila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Ondřej Sidunov, Rostislav Gattnar, Pavel Balusek, Radek Šomodi, Daniel Lademberger
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Jakub Zdražil, Jaroslav Lovecký, Martin Janeček
00:00
Pěkné sváteční poledne, ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se představí domácí Panthers Otrokovice a hostující 1. SC TEMPISH Vítkovice. Vítkovičtí včera podlehli v domácím derby s FBC Ostrava 10:5 a dneska budou chtít vyhrát.