2:2
4:2
3:1
- : -
branky (asistence): 14:17 Michal Kundrata, 17:59 Michal Kundrata, 23:38 Tomáš Zubek (Michal Kundrata), 26:01 Ivan Zajíc (Lukáš Kvapil), 30:04 Michal Kundrata (Tomáš Zubek), 37:57 Michael Kořének (Jan Hrtús), 58:34 Jakub Haša (Ivan Zajíc), 58:57 Michal Kundrata, 59:41 Jakub Haša (Lukáš Kvapil)
branky (asistence): 12:17 Adam Klimeš (Ondřej Kučera), 16:51 Dominik Křístek (Jan Fiedor), 30:37 Jaroslav Valenta (vlastní branka), 33:45 Ondřej Kučera (Adam Klimeš), 43:21 Adam Klimeš (Filip Deák)

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Torpedo Havířov 9:5
15. Michal Kundrata, 18. Michal Kundrata, 24. Tomáš Zubek, 27. Ivan Zajíc, 31. Michal Kundrata, 38. Michael Kořének, 59. Jakub Haša, 59. Michal Kundrata, 60. Jakub Haša - 13. Adam Klimeš, 17. Dominik Křístek, 31. Jaroslav Valenta, 34. Ondřej Kučera, 44. Adam Klimeš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Vičánek 20 - David Funiok 15, David Lipowski 8; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Po úvodní seznamovací třetině jsme se zvedli a konečně jsme hráli jako domácí tým, převzali jsme hru na míčku na naše florbalky a trpělivostí si zaslouženě šli za vítězstvím. Děkuji soupeři za utkání a týmu za bojovnost a pracovitost."
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Ondřeje Mikuly: "První třetinu jsme byli lepší, zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme byli tragičtí. Děkuji soupeři za hru, stejně tak rozhodčím a divákům."
60:00
Střely ve třetí třetině 9:6, celkově 30:25
60:00
59:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Kvapil (9:5).
59:41
Po krásné akci je tu devátý zásah Otrokovic.
58:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata bez asistence (8:5).
58:56
Další trefa do prázdné.
58:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Ivan Zajíc (7:5).
58:01
Hosté v šesti.
57:32
Haša v šanci trefuje vysoko nad.
56:16
Blíží se nám poslední minuty zápasu a hosté pořád ztrácejí pouze gól, o drama tedy máme postaráno.
55:22
Haša teď odvedl velmi dobrou práci při oslabení.
53:50
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
53:34
Několik sekyr v řadě nakonec překazilo panterskou snahu o útok.
52:38
Velmi pěkně si to teď panteři dávali, k větší šanci to ale nevedlo.
50:35
Zubkovi před prázdnou klecí přeskočil míček hůl.
49:09
Hosté teď byli velmi blízko k vyrovnání, ani na třikrát však ležícího Vičánka neprostřelili.
48:11
Panterská přesilovka je zatím poměrně statická a v podstatě se skládala jen z nahrávek.
46:26
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
46:26
Kontroverzní situace a Havířov jde do čtyřech.
44:56
Vičánkův výborný zásah proti Tomančákovi.
43:21
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Filip Deák (6:5).
43:06
Panteři teď hezky založili útok, Kundratova střela zblokovaná.
37:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jan Hrtús (6:4).
37:57
Střídání brankáře. Nový brankář David Lipowski družstva Florbal Torpedo Havířov
37:40
Holinkova střela mimo.
35:59
Haša předvedl pěknou otočku a následnou střelu, jež skončila těsně vedle.
33:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Adam Klimeš (5:4).
33:45
Pěkná akce Havířova a už je to zas jen o gól.
30:37
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jaroslav Valenta (5:3).
30:37
Dorážka Havířova nakonec přece jen dotančila za brankovou čáru a je to připsáno jako vlastní gól.
30:04
Timeout Florbal Torpedo Havířov
30:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Tomáš Zubek (5:2).
30:04
Kundrata luxusní stahovačkou připisuje svůj čtvrtý bod v zápase.
29:07
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
27:27
Chalabala výborný obranný zákrok v poslední chvíli.
26:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Lukáš Kvapil (4:2).
25:46
Otrokovice aktivnější, Havířov má momentálně problémy ubránit soupeře.
24:03
Další velká příležitost u domácích, po Kvapilově nahrávce Haša míjí.
23:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Michal Kundrata (3:2).
23:38
Krásná akce a Panteři vedou.
22:20
Ve druhé periodě zatím hbitější domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině 11:9 pro Otrokovice.
20:00
19:49
Po výborné nahrávce Kundraty v šanci Janeček, Funiok velmi šťastně chytil.
18:48
Zajíc z bezprostřední blízkosti břevno.
17:59
16:51
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Jan Fiedor (1:2).
16:21
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Jan Fiedor.
16:21
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
14:17
13:58
Klimeš se pěkně prokličkoval, druhý zásah ale nepřidal.
12:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Kučera (0:1).
11:24
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
11:24
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
10:08
Deák těsně vedle.
09:27
Vidíme hodně bojů o míček uprostřed hřiště, na balonku jsou ale převážně žlutočerní.
08:40
Křístek v šanci těsně nad.
06:43
Zdražil zabránil šanci hostů.
06:18
Panteři oslabení ubránili, ale hosté zůstávají v tlaku.
05:22
Klimešova rána ztečovaná vedle.
03:49
Vyloučen hráč Lukáš Chalabala družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
02:57
Vidíme nepřesnosti na obou stranách a stav tak zůstává nezměněn.
00:52
Panteři v situaci dva na jednoho, poslední bek Havířova ale situaci zachránil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Filip Deák, Daniel Holinka, Ondřej Kučera, Denis Tomančák, Adam Klimeš
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Jakub Zdražil, Tomáš Zubek, Martin Janeček