0:1
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 18:43 Lukáš Večeřa (vlastní branka), 44:45 Jiří Suchomel (Milan Jedlička)
branky (asistence): 11:28 Radim Jančík, 29:26 Michal Samohýl (Jan Hrtús), 33:18 Radim Jančík (Filip Doležal)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 2:3
19. Lukáš Večeřa, 45. Jiří Suchomel - 12. Radim Jančík, 30. Michal Samohýl, 34. Radim Jančík; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Slavíček ? - Filip Doležal ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra Brna Jana Menšíka: "Zápas ve vysokém, kvalitním tempu a nasazení, ale pokud nebudeme během sezony zvládat i taktiku, bude nás to stát cenné body. Děkuji soupeři na utkání."
45:00
Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Myslím, že jsme viděli atraktivní utkání, které se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce díky bojovnosti celého týmu. Díky soupeři za zápas a těšíme se na další střenutí."
45:00
44:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Milan Jedlička (2:3).
33:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Filip Doležal (1:3).
30:00
30:00
29:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Jan Hrtús (1:2).
27:37
Vyloučen hráč Lukáš Večeřa družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
27:37
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
21:33
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
18:43
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Večeřa (1:1).
17:27
Vyloučen hráč Petr Kopčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
11:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík bez asistence (0:1).
02:32
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.