0:0
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 24:41 Pavel Jurčík (Petr Kittel), 56:56 Petr Kittel (Karel Ťopek)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Pardubice 2:0
25. Pavel Jurčík, 57. Petr Kittel; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 638; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Jakub Levínský 21; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Milana Koubka: Vyrovnaný zápas, ve kterém dominovaly obrany a brankáři. Bohužel Otrokovice dneska svoji šanci proměnili a nám se to nepovedlo. Děkuji fantastickým divákům za vytvoření bouřlivé atmosféry, na kterou jsme z domácího prostředí zvyklí.
60:00
Střely po třetí třetiny: Domácí-10, Hosté-8
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka, část 1: Dnes jsme hráli s Pardubicemi o šest bodů a vítězství jsme podřídili vše. Cílem bylo vůbec nechybovat, věděli jsme, že padne minimum gólů, což se potvrdilo. Famózně zachytal brankář Michajlovič, který vychytal své první čisté konto v kariéře v nejvyšší soutěži.
60:00
Střely celkem: Domácí-23, Hosté-12
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni z celku domácích, hráč číslo 69. Kittel Petr a z hostujícího celku hráč č. 55 Jakub Levínský,
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka, část 2: Pochvalu zaslouží celý tým za obrovské nasazení, obětavost, zodpovědnost a dnes jsme se drželi hesla "Hrajeme srdcem". Jsem rád, že byl dnes plný dům a děkuji divákům za skvělou atmosféru. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Michajlovič to dokázal, na den 17.11.2017 nikdy nezapomene, jedná se o jeho první NULU v EXTRALIZE!!!!
59:45
Patnáct sekund do konce zápasu, o vítězi je rozhodnuto.
59:10
Pardubicím ujíždějí nervy, Michajlovič už vyhlíží konec zápasu,
58:44
Michajlovič stále neinkasoval, teď zneškodnil dva nebezpečné pokusy Pardubic.
57:49
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
57:49
Michajlovič stále s čistým štítem, dvě minuty do konce a Panteři budou hrát oslabení za zdržování hry,
57:01
Pardubice zkouší power-play.
56:56
Timeout Sokol Pardubice
56:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Karel Ťopek (2:0).
56:56
WOW! Kittel zvyšuje na 2:0 a v Otrokovicích se možná budou psát dějiny.
56:45
Levínský skvěle zneškodnil a Pardubice jsou v plném počtu.
56:00
Čtyři minuty do konce řádné hrací doby, to bude ještě drama.
54:45
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:02
Pardubice se ženou za vyrovnáním, ale skvělý Michajlovič je zatím stále proti,
52:34
Rozhodčí zakopl o Sovjáka a rozesmál Otrokovické publikum.
51:50
Největší šance Pardubic, Teichman z metru netrefil a stav je stále 1:0.
51:20
Zbývá posledních 9 minut řádné hrací doby.
50:51
Otrokovice oslabení ubránili a jsou v pěti,
48:51
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
48:51
Pardubice budou hrát první přesilovou hru.
47:32
Další zákrok Pardubického brankáře.
46:57
Pardubice mají aktuálně více střel, jak ze předchozích 40 minut.
46:10
Michajlovič se skvěle přesunul a stále tak platí, že má dnes čisté konto.
44:04
Panteři zkouší pozornost Levínského snad ze všech možných střeleckých pozic, stále tomu ale chybí pojišťovací gól.
43:01
Další šance Jurčíka, opět vítěz Levínský.
41:26
Jurčík po druhé na Levínského nevyzrál, stav tak máme stále 1:0.
40:34
Švajný v úniku, ale Levínský byl jak jinak než připraven.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-3, Hosté-2
40:00
39:06
Poslední minuta druhé třetiny se nám rychlým tempem blíží ke konci a týmy už se vidí v šatně.
38:03
Zdravíme do Pardubic, dneska se nás na SH Štěrkoviště sešlo 638 diváků, překonáte nás v domácím vzájemném zápase? Děkujeme pardubické juniorce, že podpořila své straší kolegy a taktéž děkujeme skvělým domácím příznivcům.
36:45
Pešat byl čistě sestřelen na půlce a hra se přerušila.
35:21
Panteři jsou mírně aktivnější, ale že by to přineslo druhý gól, to ne.
34:00
Levínský si připisuje další důležitý zákrok.
32:45
Hra je stále stejná, hraje se na středu hřiště bez vážnější šance.
30:11
Máme za sebou polovinu zápasu a zatím jsme viděli pouze jeden gól.
29:27
Pardubice na míčku.
28:20
Hra má zatím velice ospalé tempo, jde vidět, že hráči nasávají pomalu vánoční atmosféru a do šancí se zatím moc nedostávají.
26:11
Pardubice zkouší odstřelovat "Pacina" ze všech pozic, leč zatím marně.
25:00
Další šance Pardubic mířila mimo tři tyče domácí svatyně.
24:41
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Kittel (1:0).
24:41
Neskutečné se stává skutečným. Jurčík se konečně v sezóně prosadil do branky, kde byl brankář a otevírá tak skóre dnešního zápasu.
23:39
Hra je zatím ve velice svátečním tempu.
22:45
Pardubice měly dobrou příležitost, ale obrana Panterů byla připravená.
22:01
Panteři zkouší něco vymyslet, ovšem hře stále chybí gólový efekt.
20:45
Pardubice jsou ve druhé třetině aktivnější.
17:42
Panteři hrají velice dobře, ale obrana Pardubic je neprůstřelná.
16:07
Další zákrok pardubického brankáře proti střele Kostky.
15:30
Levínský maskou zneškodnil.
15:00
Panteři vymysleli krásnou akci, ale pardubický obránce střelu výborně zblokoval.
14:08
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
13:34
Další dobrý zákrok Michajloviče.
12:11
Hra je zatím velice kostrbatá a žádný z týmu nevymyslel kloudnější akci.
10:01
Panteři při velké šanci trefili pouze tyč hostující brány.
09:14
Další šance Otrokovic, ovšem Levínský připraven.
08:00
Pardubice měly obrovské štěstí, míček poskakoval po čáře.
07:34
Pešat na dvakrát nepřekonal Levínského.
06:44
Michajlovič nemusel zasáhnout,
03:56
Pardubická juniorka podporuje hostující hráče velice vehemetně, dokonce si kluci z města perníku dovezli i bubny.
02:24
I Panteři se dostali do útoku, ale obrana Pardubic hrozící nebezpečí odvrátila.
01:23
Michajlovič si připisuje první zákrok.
00:25
Pardubice zakládají útok.
00:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Krásný sváteční podvečer, přesně před 28 lety proběhla Sametová revoluce, kdy lidé cinkali klíči na náměstích po celé České Republice a florbal znali jenom ve Skandinávii. O necelých 30 let později, už v České Republice hru s kulatým děrovaným míčkem zná téměř 500 tisíc lidí. Domácí HUFA Panthers Otrokovice jsou na 5 příčce a hostující Pardubice na 4, zápas to tak bude nejspíše velice vyrovnaný zápas.