4:0
4:1
5:3
- : -
branky (asistence): 00:50 Marek Zapletal (Marek Švajný), 06:56 Lukáš Pešat (Michal Nagy), 07:21 Matěj Kostka (Karel Ťopek), 17:07 Petr Kittel (Lukáš Pešat), 20:28 Lukáš Pešat (Tomáš Sovják), 25:26 Lukáš Petřík (Marek Zapletal), 29:21 Martin Szweda (Lukáš Pešat), 36:02 Marek Zapletal (Lukáš Petřík), 40:24 Lukáš Pešat (Tomáš Sovják), 48:12 Marek Švajný (Lukáš Pešat), 51:18 Pavel Jurčík (Marek Švajný), 52:44 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 58:13 Marek Zapletal (Karel Ťopek)
branky (asistence): 25:51 Jakub Karel, 42:53 Lukáš Mlejnek (Radovan Vnuk), 46:09 Daniel Kněžour (Jaromír Ekl), 59:57 Dominik Jansa (Lukáš Mlejnek)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 13:4
1. Marek Zapletal, 7. Lukáš Pešat, 8. Matěj Kostka, 18. Petr Kittel, 21. Lukáš Pešat, 26. Lukáš Petřík, 30. Martin Szweda, 37. Marek Zapletal, 41. Lukáš Pešat, 49. Marek Švajný, 52. Pavel Jurčík, 53. Marek Zapletal, 59. Marek Zapletal - 26. Jakub Karel, 43. Lukáš Mlejnek, 47. Daniel Kněžour, 60. Dominik Jansa; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 380; zásahy brankářů: Jaromír Malina 14 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 4:0, 4:1, 5:3;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jiřího Stožického: "Byl to náš třetí zápas v šestém dnu a leží na nás velká psychická i fyzická únava. V první třetině jsme dostali rychlé, laciné góly, neproměnili šance, tak už jsme neměli sílu se zápasem něco udělat. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za tradiční výbornou atmosféru."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: "Do zápasu jsem šli maximálně koncentrovaní, chtěli jsme se vyhnout problémům pramenícím z podcenění. Výborně zachytal brankář brankář Malina, skvěle zahrál celý tým, musel bych asi vyjmenovat celou střídačku, takže raději beze jmen. "
60:00
Komentář Karla Ševčíka - pokračování: "Předvedená hra se musela divákům líbit, kluci si užívali kombinací a zastříleli si. Jdeme dál, poctivě, do tréninku, připravit se do Vítkovic. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
Zápas je tedy u konce, exhibice, jakou v Otrokovicích dlouho nepamatuji. Zápas rozhodně nenudil, ovšem hráčům České Lípy se asi domů až tak lehce nepojede. Nejlepšími hráči Lukáš Mlejnek za hosty,za domácí miláček ženského publika (jak se zdá), který dnes posbíral 6 bodů.
60:00
59:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Lukáš Mlejnek (13:4).
59:35
Ztečovaná střela hostů.
59:01
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
59:01
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
58:36
Efektní zákrok Maliny.
58:13
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Karel Ťopek (13:3).
58:12
Zapletal počtvrté.
56:52
Znovu Malina, teď to však bylo spíš o nešikovném zpracování forvarda Lípy.
54:53
V takovém zápase je na sebe z pozice golmana týmu, co vyhrává, těžké přitáhnout pozornost, nicméně Malina si připisuje dnes už aspoň potřetí hodně dobrý zákrok.
52:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (12:3).
52:43
Nejčastější obrázek dnešního večera? Třepetající se míček v síti.
51:18
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Marek Švajný (11:3).
51:17
Konečně se je to tu! Prosazuje se i legenda loňské sezony Pavel Jurčík.
50:34
Z nenápadné akce se zrodila pěkná střela Kostky, kterou Dvořák se štěstím vyrazil.
49:06
Jak jsem zapomněl poznamenat, děkujeme skvělým divákům, kterých si sem dnes našlo cestu 380!
48:12
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Švajný, asistoval Lukáš Pešat (10:3).
48:11
Ostravská spolupráce v otrokovickém podání znovu funguje a trochu nešťastně loví Dvořák ze své branky další míček.
47:04
Halou se line skandování jednoho dvojciferného čísla. Uhodnete kterého?
46:20
Vyloučen hráč Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jaromír Ekl (9:3).
45:33
Souboj se Sovjákem teď přišel hráče Lípy draho a to doslova, Bude muset doufat, že najde pod stromečkem novou hokejku.
45:08
Jansa z blízka nepřekonal Malinu.
44:05
Kittel se pokoušel být vyvoleným, který načepuje dnešní desítku, místo něj to ale málem způsobil vlastním gólem Mlejnek.
42:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Radovan Vnuk (9:2).
42:52
Střela z dálky po zemi zaskočila Malinu
40:24
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Tomáš Sovják (9:1).
40:23
Ve všech třech třetinách se dnes Otrokovice dokázaly prosadit již v první minutě.
40:00
40:00
Ve druhé periodě Panteři nepolevili, co se střeleckého účtu týká a troufám si říct, že zápas je rozhodnut. Střely ve druhé třetině 12:4 ve prospěch šelem.
40:00
37:49
Kadlec procvičil Malinu. Ale celkově vzato jsou Panteři lepším týmem.
36:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Petřík (8:1).
36:01
Už i trochu smolné okamžiky v rámci tohoto debaklu pro Lípu. Míček přeskočil Dvořáka a je to o sedm zásahů.
35:16
Sovjákova pozemní střela Dvořáka příliš neohrozila.
33:58
Možná jsou domácí ještě trochu otřesení zraněním staronového spoluhráče, ale v přesilovce nic nevymysleli.
31:34
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:34
Uhrinovský hrající svůj první zápas sezony zřejmě dohrál. Nevypadá dobře.
31:34
Kuriózní situace, bohužel za smutných okolností. Uhrinovský je spoluhráči doslova na rukou odnášen ze hřiště.
30:56
Už mohl mít pět. V souboji jeden na jednoho ho vychytal Dvořák.
29:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Pešat (7:1).
29:20
Pešat zapisuje čtvrtý bod v utkání milimetrovým pasem Szwedovi.
28:55
Kittel pěkně zpracoval ze vzduchu a prověřil Dvořáka.
28:16
Panteři se brání zcela bez problémů.
26:20
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
25:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Karel bez asistence (6:1).
25:26
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Marek Zapletal (6:0).
25:26
A kanár je na světě.
25:03
Nagy zůstává po tvrdém souboji ležet u mantinelu.
23:21
Kadlec křižnou hledal Kněžoura, naštěstí pro domácí dotyčný nevystřelil.
22:33
Kapitán Mlejnek to zkusil od půlky, rychlá rána ale neměla přesnost.
21:32
Kittel demonstruje svou rychlost, pěkně přesprintoval obránce Lípy.
20:28
20:00
20:00
Střely v první třetině 13:8 pro Pantery.
20:00
19:59
Třetina končí a nováček soutěže zatím spokojený být rozhodně nemůže.
19:22
Bezprostředně po standardce sice Slaný položil Zapletala, následně ale minul.
17:07
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (4:0).
17:06
Opět jsem to prošvihl, nicméně skóre znovu mění podobu.
16:20
Famózní zákrok skokem od domácího Maliny, hala bouří.
14:59
Nebezpečný pokus Švajného vyrazil znovu Dvořák.
14:50
Kittel zcela sám jen do golmana.
13:54
Panteři znovu úspěšní při snaze rozbíjet soupeřovu rozehrávku.
13:01
Slaný precizně nalezl volného spoluhráče, kterému ale míček přeskočil hůl. Zatím vypadá mezi spoluhráči mírně osamocen.
12:24
Pešatova snaha umotat soupeře v rohu nevyšla.
11:33
Švajný teď mohl snadno přidat čtvrtý zásah, ovšem Dvořák byl proti.
10:04
Těžký zákrok Maliny proti backhandu Jansy.
07:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Karel Ťopek (3:0).
07:20
Aby šelmy drtily soupeře 3:0 po 7 minutách, to jsem tady dlouho neviděl.
06:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Michal Nagy (2:0).
06:44
Pešatovo nahození málem skončilo díky Kittelově teči za Dvořákem.
05:40
Zřejmá sekera zastavuje na půlce Karla Ťopka.
04:32
První zákrok Maliny.
03:12
Hosté se stále nepříliš úspěšně snaží procpat k nějaké šanci.
00:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Marek Švajný (1:0).
00:49
Letos tradiční střelec rychle ničí šance České Lípy na čisté konto ze zápasu.
00:06
Po úvodním buly putuje míček na florbalky domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Daniel Štěrba, Jan Spilka, Dominik Jansa
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jaromír Malina; hráči v poli: Michal Nagy, Marek Švajný, Lukáš Pešat, Tomáš Sovják, Marek Zapletal
00:00
Hezký podvečer ze Štěrkoviště, dnes změří domácí šelmy podruhé v sezoně síly se třetím nováčkem soutěže, kterým je Česká Lípa. První vzájemné měření se uskutečnilo už 3. září, Panteři tehdy na hřišti dnešního soka vyhráli vysoko 2:8, takže severočeši jim mají co oplácet.