1:1
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 11:35 Pavel Jurčík (Petr Kittel), 23:08 Lukáš Pešat (Marek Švajný), 27:42 Marek Zapletal (Tomáš Sovják), 36:38 Marek Zapletal (Lukáš Petřík), 43:55 Tomáš Sovják (Lukáš Pešat), 59:14 Martin Szweda (Radovan Michajlovič)
branky (asistence): 12:22 Filip Zakonov (Radek Krajcigr), 20:06 Petr Novotný (Jan Natov)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 6:2
12. Pavel Jurčík, 24. Lukáš Pešat, 28. Marek Zapletal, 37. Marek Zapletal, 44. Tomáš Sovják, 60. Martin Szweda - 13. Filip Zakonov, 21. Petr Novotný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 448; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 21 - David Rytych 12, Lukáš Bauer 8; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: "Klukům jsem říkal, že dneska by to šlo, věřil jsem ve vítězství. Michajlovič zachytal v reprezentační formě a opět bych musel vyjmenovat celý tým, pochválit musím vážně všechny. Zápas se lámal v půlce druhé třetiny, v tu chvíli jsem poslal na hřiště 10 nejlepších hráčů a vyplatilo se - otočili jsme to."
60:00
Střely celkem 26:23. Neskutečné se tedy stalo skutečností a domácí dnes nad Boleslaví vítězí 6:2
60:00
Komentář Karla Ševčíka--část 2: "Výhry si cením zejména z toho důvodu, že nebyla náhodná, nýbrž zasloužená. Jdeme s pokorou dál, zápas od zápasu. Kluci dnes za vítězství dostanou jako odměnu slíbené nové tepláky. Soupeři děkuji za zápas, přejeme šťastnou cestu domů."
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Jana Pazdery: "Dnes se nám utkání vůbec nepovedlo. Pět ze šesti branek jsme obdrželi z hranice malého brankoviště, což se nám nemůže stávat. V útočné hře to byl asi náš nejhorší výkon v sezoně. Když k tomu přičtu dobře hrajícího soupeře s vynikajícími diváky v zádech, tak musím uznat, že porážka byla zasloužená."
60:00
59:14
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Radovan Michajlovič (6:2).
59:03
Tentokrát už Bolka zahrozila, Tad. Chroust těsně vedle.
58:37
Natovovi střela vůbec nesedla a jde nad.
58:18
Pokus přes celé do prázdné šelmám nevyšel.
57:51
Boleslav v šesti.
57:50
Timeout Technology Florbal MB
56:49
Po ose Kostka-Pešat krásná akce a Bauer nohou vyráží.
56:34
Tři a půl minuty do konce a další faul hostí.
55:48
Michajlovič dnes svým výkonem spolu s celou obranou deptá Boleslav.
53:52
Michajlovič musel po dorážkách Chrousta protřepávat ruku.
52:49
Demonstrace boleslavské nepohody, Krzyžankova střela vysoko nad.
51:58
Naopak na straně středočechů dnes vidíme spousty nepřesností ve vlastním pásmu, teď toho ve velké šanci nedokázal využít Petřík.
51:04
Panteři po dlouhé době chybovali v obraně, ale situaci dva na jednoho Boleslav nevyužila. Domácí totiž dnes brání neskutečně.
49:32
Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že jak Boleslav příliš nezná tu situaci, že prohrává, tak že moc neví, co hrát.
47:10
Hosté po dlouhé době v šanci, ale Curneyho střela nebyla pro Michajloviče příliš nebezpečná.
45:49
Sovják v další velké příležitosti, tentokrát ho našel Zapletal, jenže přestřelil. Obrana Bolky dnes nemá svůj den.
45:08
Sovják přestřelil.
43:55
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Pešat (5:2).
43:55
Přesilovka u konce, ale nový brankář hostů Bauer přesto loví míček ze sítě.
42:57
Švajný nad.
41:50
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Byli jsme svědkem neskutečné třetiny. Bolka otevřela gólový účet třetiny už po 6 sekundách, pak se ale třikrát po sobě trefili domácí a hosté si určitě budou mít v kabině o přestávce co říct. Střely ve druhé třetině 8:7 pro domácí.
40:00
39:52
Bloky domácích jsou dnes vynikající.
39:03
Další šanci na zvýšení měl Jurčík, zblízka z úhlu ale přestřelil.
38:28
Rytychova ruka ve velké šanci zabránila ve zvýšení Sovjákovi.
36:38
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Petřík (4:2).
36:37
Teď ale Zapletal s Petříkem zesměšnili obranu Bolky a je to o dva góly.
35:37
Hosté už jsou zas v obvyklém tempu a šelmy teď měly několikrát štěstí, že skóre je stále 3:2.
35:31
Máme tu skvělých 448 diváků, díky!
34:01
Teď to ale nebylo o Pacinovi, Gruber v obrovské šanci backhandem přestřelil.
33:43
Opět jsme mohli vidět důvod, proč je Michajlovič bez debaty jeden z nejlepších brankářů extraligy.
32:45
Teď jsme viděli na obou stranách sérii nepřesností.
31:31
Petřík vyslaný do samostatného úniku, nicméně jeho úmysl Rytych přečetl.
30:38
Hosté opět v nezvyklé defenzivě.
27:42
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (3:2).
27:40
Nádherná náhra do Petříkovy střely, po které míček vyletěl do vzduchu a nakonec skončil ze skrumáže až za Rytychem.
26:16
Michajlovič krásně zasáhl proti Tomáši Chroustovi.
24:41
Z obou stran dnes vidíme časté snahy o rychlý přechod do útoku. Divákům se takový florbal musí líbit.
23:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (2:2).
23:07
Pešat krásně trefuje z voleje. Nahrávačem klasicky jeho vítkovický parťák.
21:15
Hosté jsou zatím v této třetině mnohem víc vidět. Jak než domácí, tak i než oni sami v první periodě.
20:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Natov (1:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině 8:7 pro domácí.
20:00
19:42
Po odrazu šel míček opět nebezpečně těsně kolem brány Bolky.
19:29
Kostkova střela ztečována nad.
19:06
Přesilová hra zatím domácím příliš nevychází.
17:41
Vyloučen hráč Jakub Bína družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:40
První vyloučení.
16:55
Domácím se zatím daří posílat nebezpečné míčky směrem k Rytychovi, žádný podobný ale zatím svůj cíl nenašel.
15:21
Domácí si při rozehrávce sami zavařili, ale nedovolili Boleslavi využít toho.
13:59
Měli jsme trochu zmatky ohledně střelce branky hostí, ale už jsme zpět.
12:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Radek Krajcigr (1:1).
11:35
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Kittel (1:0).
11:34
Má slova jsou rovnou potvrzena, důrazný Jurčík ani na čtvrtou dorážku otevírá skóre
11:24
Boleslav zatím nemůže nalézt své tempo a šelmy jsou překvapivě lepší.
09:54
Mladá trojice Szweda-Vykopal-Pešat byla teď hodně blízko otevření skóre, ale ani nadvakrát Rytycha neprostřelili.
09:04
Zakonovovi při rozehrávce ujel míček, následně si ho ale tělem udržel před Kittelem.
08:20
Sovják zkušeně podržel na vlastní půlce míček a uklidnil tak situaci.
05:49
Závar před Rytychem, ale ani Pešat ani Zapletal vysokého golmana nepřekonali.
05:11
Není tajemstvím, že tyto dva týmy se v lásce příliš nemají, a tak se dají očekávat vypjaté souboje od prvních minut.
03:22
Rychlé rozehrání hostům nevyšlo, Natovova střela zablokována.
02:22
Po odrazu mohl zblízka střílet Szweda, ale obránce Boleslavi byl přece jen rychlejší.
00:59
Zatím tu máme klasicky ospalejší začátek a vzájemné oťukávání.
00:01
Domácí hrají tradičně v bílé, Boleslav má černé dresy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Petr Novotný, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Dobrý podvečer ze Štěrkoviště, kde dnes domácí hostí lídra soutěže, snad tomu tedy bude odpovídat i návštěva. Bolka je s 38 body 1., Panteři okupují solidní 5. příčku se ziskem čítajícím 27 bodů.