2:3
1:3
3:0
0:1
branky (asistence): 06:43 Martin Szweda (Lukáš Pešat), 14:22 Marek Zapletal (Tomáš Sovják), 26:57 Lukáš Uhrinovský (Karel Ťopek), 41:19 Matěj Kostka (Petr Kittel), 50:56 Marek Zapletal (Lukáš Petřík), 57:08 Karel Ťopek (Lukáš Petřík)
branky (asistence): 10:00 Robert Košir (Jan Marvánek), 15:42 Matěj Pruner (Lukáš Ujhelyi), 18:35 Michal Kareš (Milan Garčar), 20:44 Luka Časar (Michal Zeman), 27:08 Luka Časar (Jan Krejča), 29:54 Michal Kareš (David Ježek), 61:40 Robert Košir (Milan Garčar)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha 6:7p
7. Martin Szweda, 15. Marek Zapletal, 27. Lukáš Uhrinovský, 42. Matěj Kostka, 51. Marek Zapletal, 58. Karel Ťopek - 11. Robert Košir, 16. Matěj Pruner, 19. Michal Kareš, 21. Luka Časar, 28. Luka Časar, 30. Michal Kareš, 62. Robert Košir; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 385; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 11 - Martin Beneš 14; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí Pana Skaličky: "Opět se opakuje situace ze zápasu s Ostravou, kdy jsme neudrželi tříbrankové vedení. Máme z tohoto zápasu dobrý bod navíc v prodloužení, ale musíme se zaměřit na udržení koncentrace po celých 60 minut, protože nemusíme mít tolik štěstí do nekonečna. Děkujeme soupeři za utkání."
65:00
Komentář trenéra domácích Pana Karla Ševčíka: "Zápas se hrál ve velmi vysokém tempu, spoustu hezkých kombinací, divákům se hra musela líbit. Snažili jsme se být dopředu aktivní, bohužel Sparta, když už neměla kam, dávala jednoduché, dlouhé balony na souboj před brankou, a to nám trochu dělalo problémy."
65:00
V prodloužení pouze ta gólová střela. Střely celkem 20:18 pro domácí.
65:00
Karel Ševčík, část 2: "Snažili jsme se hrát celoplošně, kombinačně, hodně na balonku a mezihrou se dostávat do střeleckých prostorů. Jak se nám tohle začalo více dařit, byli jsme v utkání zpět a zápas srovnali. V prodloužení je to o sportovním štěstí. To nám dnes bohužel chybělo. Soupeři děkujeme za zápas a šťastnou cestu domů."
61:40
61:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (6:7).
61:39
A tato taktika se pražanům vyplácí, dnes berou dva body.
60:20
Prodloužení 3 na 3 ala NHL je tu. Ovšem Sparta už tradičně odvolává brankáře a hraje 4 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí 8:6.
60:00
Můj skromný předzápasový tip se naplnil, jdeme do prodloužení!
60:00
58:52
Kittel se dral do šance, ale byl nedovoleně zastaven.
57:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek, asistoval Lukáš Petřík (6:6).
57:07
Přesilovka je nakonec přece jen využita, začínáme zas od nuly!
55:40
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
55:03
Uvidíme přesilovku domácích.
54:05
Domácí teď zamkli Spartu a po ose Kostka-Petřík mohlo být vyrovnáno. Uvidíme, jestli tyhle neproměněné šance budou či nebudou Šelmy mrzet.
51:51
Timeout ACEMA Sparta Praha
51:36
Kittel už mohl vyrovnat, Beneš vyrazil maskou.
50:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Petřík (5:6).
50:55
Pěkná akce a domácí se dostávají na dostřel - Švajný sebral nahrávku na středu, dal doprava na Petříka, který poslal kříž na Zapletala, už je to jen 5:6.
49:36
Košir opět selhal na výborném Michajlovičovi.
49:02
Pruner našel volného Bartoše, ten mířil nad.
48:35
Pokus Zapletala nenadělal Benešovi příliš problémů.
47:14
Pacin drží akcie domácích na vodou, teď vychytal Košira.
45:18
Pešat málem zblokoval nahrávku před bránu za Michajloviče.
42:53
Pešatův pokus v oslabení zblokován.
41:39
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
41:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Petr Kittel (4:6).
41:18
Odrazem se míček vrátil a dostal do šance Pantery, Kittel našel Kostku, který pod víko snižuje.
40:28
Krejča hned na začátku třetiny prověřuje Michajloviče.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 7:4 (celkově 12:11).
40:00
39:00
Závěr třetiny trochu ospalejší.
37:20
Tradiční součást florbalu - zašlápnutý míček dnes nemůže chybět.
35:54
Jurčík v šanci zaváhal, a proto střela už nebyla tak nebezpečná.
33:58
Pešat zkusil z úhlu nahodit na Beneše, ten to nakonec musel zachraňovat až efektním skokem.
33:22
Kuriózní situace, Sovják se raduje z gólu, který ale neplatí, jelikož v situaci pár vteřin před tím míček trefil rozhodčího.
32:18
Sparta teď zkoušela pěkné kombinace, které naštěstí pro Otrokovice nevyšly.
30:59
Zapletal mohl možná jít i do úniku, příhra od Sovjáka ale nebyla přesná.
29:54
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval David Ježek (3:6).
27:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jan Krejča (3:5).
27:07
Blesková odpověď, Časar krásně trefuje.
26:57
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Karel Ťopek (3:4).
25:55
Panteři se často snaží centrovat před bránu, ale zatím neúspěšně.
24:30
Vidíme teď velmi rychlou hru s množstvím nepřesností.
23:27
Pešat zblízka napálil v šanci jen do klečícího obránce.
22:56
Nepřesnosti teď stály Pantery možnost dostat se do šance.
21:52
Marvánek z úhlu, Pacin se přesunul včas.
20:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Michal Zeman (2:4).
20:44
Technickou vybavenost teď předvedl Časar, jedním pohybem přihrávku vzduchem zpracoval, druhým krásně poslal míček za Michajloviče.
20:00
20:00
Střely 5:7 po první periodě.
20:00
18:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Milan Garčar (2:3).
18:34
Garčar pěkně nachází Kareše a Pražané poprvé vedou.
17:40
Diváci se probudili a hned je tu lepší atmosféra.
15:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:2).
15:41
Pruner zůstal trestuhodně nepokrytý a je znovu vyrovnáno.
14:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (2:1).
14:21
Sovják si krásně pokryl míček a našel před bránou Zapletala -> 2:1.
12:24
Beneš vychytává rychlého Vykopala, Švajný výborně zastavuje následný protiútok hostí.
11:41
Sparta důrazná při forčekingu a Pacin musel vykopávat, následná dorážka naštěstí pro něj mířila nad.
10:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Jan Marvánek (1:1).
09:59
Sparta z dorážky početní výhodu využívá.
08:59
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
08:58
Zapletal nehlídal svoji hokejku a odpočine si.
06:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Pešat (1:0).
06:29
Jurčík dobře clonil Benešovi při pokusu Kittela.
05:12
Petřík měl aktivní střídání, nejdřív vyzkoušel Beneše sám, pak hledal Jurčíka.
04:17
Nádherná kombinace po ose Garčar - Svatoš a Krejča, který trefuje břevno.
02:05
Rychlá hra z obou stran, do šance se dral Vykopal a následně hned dostal na druhé straně přihrávku jeden z hostí, ale netrefil ji.
00:22
Sovják hned střílel, ale mířil nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Čermák, Michal Zeman, Jan Krejča, Luka Časar, Robert Košir
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Dobrý podvečer ze Zlína, kde se dnes od 19:15 hraje zápas 20. extraligového kola mezi Otrokovicemi a Spartou. Bilance těchto dvou týmů v nejvyšší soutěži vyznívá v tento moment 7:4 pro tým z hlavního města. Za zmínku také stojí, že právě Sparta je týmem, přes který Otrokovice v roce 2011 do extraligy postoupily.