2:1
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 05:01 Martin Szweda, 18:43 Lukáš Pešat (Michal Nagy), 27:51 Karel Ťopek (Marek Zapletal), 31:19 Michal Nagy (Martin Szweda), 33:26 Lukáš Petřík (Karel Ťopek), 41:52 Lukáš Uhrinovský (Martin Szweda), 47:53 Petr Kittel (Lukáš Pešat), 51:00 Lukáš Uhrinovský (Lukáš Pešat), 52:48 Tomáš Sovják (Marek Zapletal), 54:28 Marek Zapletal (Marek Švajný)
branky (asistence): 05:10 Erik Moravčík (Jakub Mendrek)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:1
6. Martin Szweda, 19. Lukáš Pešat, 28. Karel Ťopek, 32. Michal Nagy, 34. Lukáš Petřík, 42. Lukáš Uhrinovský, 48. Petr Kittel, 52. Lukáš Uhrinovský, 53. Tomáš Sovják, 55. Marek Zapletal - 6. Erik Moravčík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1 + Jan Daniš ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 348; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Štěpán Laja 17; po třetinách: 2:1, 3:0, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Michala Trunkáta: "Měli jsme vlažný vstup do utkání, pětiminutové vyloučení nás stálo hodně psychických i fyzických sil. Nedokázali jsme se zvednout, ztráceli jsme hodně balonů a soupeř trestal z rychlých brejků, na které jsme nedokázali reagovat. Gratulujeme soupeři."
60:00
Michal Kvapil, část 2: "Zaměříme se ještě na zlepšení a využívání šancí, co jsme měli. Děkujeme skvělým divákům, bylo opět poznat, že jsme doma. S pokorou jdeme dál a za naším cílem."
60:00
Střely ve třetí 10:7, celkově 27:17.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Nebylo to lehké utkání, i když tomu výsledek nenasvědčuje, povedly se nám nástupy do třetin, kdy jsme si v šatně vždy něco řekli a soustředili se na nástup do třetiny. Čekali jsme v závěru velký tlak soupeře, dobrou hrou v obraně a výborně sehranýma přesilovkama se nám podařilo udělit lekci v produktivitě."
60:00
59:24
Hromádka tvrdě do Kostky.
58:33
Výborný zákrok Pacina.
56:39
Šelmy svému brankáři dost pomáhají a daří se jim zblokovat hodně ostravských střel.
55:05
Mendrek mohl kanonádu zmírnit, ani na podruhé Michajloviče nepřekonal.
54:28
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Marek Švajný (10:1).
54:27
Čepujeme.
53:42
Jurčík se stále nemůže prosadit, teď jen pozdravil břevno.
52:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (9:1).
52:47
Devátý přichází teď.
51:29
Mohl tu být další, Kostka by ale po nabídce Pešata nesměl trefit boční síť.
51:00
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Lukáš Pešat (8:1).
50:59
Šelmy hrají jiný zápas, Michajlovič rozehrál na Pešata, který posunul Uhrinovskému a ten si jen pohrál s Lajou.
50:17
Jeden z hostí zůstal u Jurčíka, ten tím pádem nemohl zakončovat.
49:31
Další exkluzivní akce, Pešat - Sovják - zakončující Szweda, který trefil jen boční síť.
49:04
Střela Šebesty těsně vedle.
47:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (7:1).
47:13
Nejdřív Michal Nagy čistě zastaven , pak střílel nebezpečně Kittel.
46:42
Domácí kombinují až moc, teď Pešat ještě dávala zadovkou Szwedovi, kterému však míček přeskotačil přes hůl.
45:54
Laja zázračně zasahuje maskou.
45:08
Sovják na dvakrát hledal Zapletala, druhá nahrávka málem sama skončila za Lajou.
44:01
Domácí ukazují jistotu už jen ve zpracování míčku, kdy si vzájemné nahrávky vzduchem hráči bez problémů na jeden dotek berou.
43:05
Ostrava měla štěstí, že Kittel neprohodil jednoho z beků, protože by šel do 2 na 1.
41:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Martin Szweda (6:1).
41:51
Další "Pojď sem, kam jdeš" akce a je to o 5 branek.
40:54
Sovjákovy otočky dělají hostům problém a měli štěstí, že střela někdo ztečoval nad.
40:00
Střela do tyčky hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
39:25
Teď měli domácí štěstí při střele Kuczery.
38:16
Přesilovka Ovy u konce.
37:34
Pacin skvěle proti Mendrekovi.
37:09
Dvojice Sovják - Zapletal odvádí při oslabení kus práce a ukrajuje cenné vteřiny.
36:16
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
35:47
Tuto pasáž teď málem ukončil gól jednoho z hostí, nejsem si jistý, jestli tomu zabránil Michajlovič nebo tyč.
34:59
Hra má v tuto chvíli trochu hluchá místa, oba týmy se v případě držení míčku snaží něco vymyslet a tyto snahy nekončí úspěchem.
33:26
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
33:26
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Karel Ťopek (5:1).
33:17
Kittelova střela se vznesla po zákroku Laji do vzduchu, čehož nikdo z domácích využít nedokázal.
32:34
Hra v tuto chvíli zcela v držení Panterů.
31:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Martin Szweda (4:1).
31:18
Naprostá rozebíračka obrany Ovy -> 4:1.
30:35
Eichner fauloval brankáře domácích.
29:33
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
29:32
Přesilovka šelem se zkracuje na 24 vteřin.
29:04
Po střele Švajného se z bezprostřední blízkosti snažil dorážet Pešat.
27:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek, asistoval Marek Zapletal (3:1).
27:50
Necelá minuta z přesilové hry pryč a je to 3:1.
26:57
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za sekání.
26:57
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA do konce utkání.
26:56
Máme tu ČK!
26:36
Eichner ztroskotává na Michajlovičovi.
26:02
Křiva na chvíli měl prostor, naštěstí pro šelmy si ale sám hodil míček do rohu.
25:34
Sovják v šanci z pravé strany nad. Taky svoji nespokojenost cestou na střídačku dal najevo.
25:12
Zapletal neproměňuje další velkou příležitost.
24:56
Pešat přes sebe nenechal přejít Mendreka.
23:37
Miške si pěkně stáhl míček na středu, následně trefil jen před ním stojícího hráče.
22:28
Zapletal ze strany Laju neprostřelil.
21:55
Pešatova nabídka byla na Vykopala moc dlouhá.
20:28
Panteři hned hrozili, po ose Sovják - Švajný a zakončující Pešat byla ale střela posledním hráčem před Lajou blokována.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
20:00
Střela do tyčky hráč Marek Švajný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:3 pro OTR.
20:00
19:57
Pešat šel na půlce příliš agilně do jednoho z hostí.
19:22
V hale je slyšet oblíbenost střelce posledního gólu.
18:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Michal Nagy (2:1).
18:12
Vyloučen hráč Erik Moravčík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:11
Hokejka v obličeji Kittela, vylučujeme na straně žlutomodrých.
16:25
Následně byl hned v šanci na druhé straně Pešat, jehož střela po zemi mířila těsně vedle.
16:17
Mendrek rozběhl hru a marně hledal před bránou spoluhráče.
15:12
Po faulu hostí se hra vrací na půlku Otrokovic, které rozehrávají.
13:33
V prvním domácím zápase roku 2018 jsou zatím diváci hluční a to je samozřejmě dobře.
13:15
Daniš zachránil spoluhráče, když nepustil míček na za ním stojícího Jurčíka.
12:06
Kostka chtěl rozhýbat ostravské, nahrávkou zpět na Ťopka mu ale trochu zavařil.
11:03
Petřík chtěl ze vzduchu sklepávat za padajícího Laju, nebyl ale přesný.
09:49
Sovják mířil svoji střelu mezi nohy Laji, ten však nepustil míček za sebe.
08:40
Střela Ostravy zablokována.
08:11
Miške teď dobře rozhýbal hru Ovy, následná nahrávka dozadu ji ale zase zbrzdila.
07:02
Vykopal získal míček a výborně si ho podržel před protihráčem, místo skórování však orazítkoval břevno.
06:42
Laja si vyjel pro míček před brankoviště.
05:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Erik Moravčík, asistoval Jakub Mendrek (1:1).
05:09
Rychleji vyrovnat snad ani nešlo, standardka využita.
05:01
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda bez asistence (1:0).
05:00
Namazání a Szweda trestá.
03:50
První větší šance, nabídku Pešata neusměrnil Kittel.
02:47
První zákrok Michajloviče.
02:18
Domácí zatím rychle kombinují a snaží se najít skuliny v obraně Ovy.
01:22
Kittel nepotrestal Danišovu chybu.
00:24
Laja měl problém s první střelou zápasu, kterou vyslal Zapletal.
00:00
Střela do tyčky hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Jakub Mendrek, Erik Moravčík, Jan Křiva, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Marek Švajný, Lukáš Pešat, Tomáš Sovják, Marek Zapletal