0:1
0:0
3:1
- : -
branky (asistence): 45:09 Lukáš Pešat (Marek Švajný), 49:10 Pavel Jurčík (Tomáš Sovják), 52:48 Pavel Jurčík (Marek Švajný)
branky (asistence): 10:03 Filip Ullmann (Ronald Gašparík), 55:30 Milan Meliš (Ronald Gašparík)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice 3:2
46. Lukáš Pešat, 50. Pavel Jurčík, 53. Pavel Jurčík - 11. Filip Ullmann, 56. Milan Meliš; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Michal Rebro 19; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Velice vyrovnané utkání, čemuž nasvědčuje i výsledek. Vstup do utkání byl vlažnější, první třetina byla z naší strany hodně opatrná, ale dokázali jsme se zlepšit v následujících třetinách. Ve druhé třetině jsme konečně zlepšili i střelbu, ale mohli jsme ještě víc směřovat do brány."
60:00
Michal Kvapil, část 2: " Ve třetí třetině se nám podařilo dát kontaktní gól, poté využít přesilovou hru a ustáli jsme následný tlak soupeře. Věřím, že nás tohle utkání posílí do další části. Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů.."
60:00
Šelmy tedy zapisují další domácí triumf a se 44 body zůstávají 4., stejný bodový zisk však s dnešními výhrami mají i Bohemians a Sparta. Do posledního kola to teda bude rozhodně zajímavé.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Luďka Beneše: "Zápas v solidním tempu. My jsme dnes celkem spokojení s obrannou hrou, ale nasazení a hru v útočné fázi musíme výrazně zlepšit. Domácí si za své nasazení podpořené skvělým publikem výhru asi zasloužili. Děkujeme za utkání."
60:00
59:58
Panteři vítězí a mám pocit, že se skutečně stávají pro Střešovice neoblíbeným soupeřem.
59:18
Míček jen těsně přeletěl bránu, štěstí teď pro domácí.
59:00
Timeout Tatran Teka Střešovice
58:25
Sovják sice nedokázal odpálit míček do bezpečí, ale hned poté zblokoval pokus jednoho z pražanů.
56:57
Teď se Rebro stihl vrátit, jinak by Zapletal dával do prázdné.
55:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ronald Gašparík (3:2).
55:29
Tatran v šesti a rychle je sníženo.
54:36
Skvělý obranný zákrok proti Kolískovi (Jan).
52:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Marek Švajný (3:1).
52:47
Znovu Marek Švajný! Po jeho skvělé práce trefuje poloodkrytou klec svým druhým gólem Pavel Jurčík.
52:20
Švajný zadovkou na Pešata, který mířil jen těsně vedle, štěstí pro Tatran.
51:44
Na malém prostoru teď nedokázali ani Zapletal ani Sovják vystřelit.
50:50
Hra se teď dost kouskuje, nově nabité vedení šelem mění hru.
49:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Tomáš Sovják (2:1).
49:09
Jurčík se nejdřív neúspěšně dral v přesilovce do šance, aby následně po Sovjákově kříži nádherně vymetl pavučinky.
47:36
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
47:07
Teď si udělal prostor jeden z hostí a i přes na oko připravenou obranu střílel k tyči, narazil ale na Pacina.
46:16
Michajlovič s jistotou čapnul pokus z dálky.
45:09
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (1:1).
45:08
Pešat dalekonosnou ranou konečně ruší Rebrovo čisté konto!
44:27
Pěkná kombinace Petříka s Kostkou, ale chyběla přesnost.
43:38
Slavíkova střela nepříjemně sražena Zapletalem, naštěstí pro Michajloviče vedle.
39:49
Na závěr střela z dálky, která mířila kousek vedle pravé tyče.
37:52
Zapletal se střelou počkal a tím pádem dokázal hostující bek blokovat, hned následně Sovják v šanci, ale ztroskotal opět na Rebrovi.
36:57
Teď dvakrát za krátkou chvíli zasahoval zase Rebro, golmani se dnes opravdu nenudí.
36:04
Komárek nebezpečná rána, opět skvělý Michajlovič.
35:02
Kittel z úhlu jen vedle.
32:15
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:04
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
32:04
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
32:03
Teď už se ale vyhazuje.
31:50
Deutsch dohrál Zapletala, což potrestáno nebylo, to vyvolalo emoce.
30:31
Teď pochvala i druhým směrem -> Michajlovič skvěle proti jedovaté střele ze střední vzdálenosti.
29:00
Petřík se Zapletalem šli dva na jednoho, první jmenovaný zkusil zakončit, Rebro stále nepřekonán.
28:12
Švajného nahrávka měla myšlenku, obrana pražanů ale znovu pozorná.
25:54
Rebro opět sklapl nohy k sobě včas a i nadále tak drží svůj tým.
24:27
Domácí publikum se na vteřinu už radovalo, Pešatův pokus ale rozvlnil jen boční síť.
23:13
Teď jsem to zakřikl, hostující Svoboda obral o míček jednoho z domácích a svoji ránu poslal do tyče.
22:45
Zápas je atraktivní vyrovnaností obou týmů, tím pádem ale zároveň nevidíme moc šancí.
22:17
Szwedova střela jen do tatranské boty.
21:33
Pěkná kombinace domácích, Rebro ale zůstává pozorný.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
20:00
20:00
Střely v první 4:7 -> Tatran.
20:00
19:54
Na závěr třetiny se vytáhl Pacin proti střele od půlky.
17:55
Po svižném úvody mají šelmy už několik minut problém se proti obraně pražanů prosadit.
16:53
Michajlovič ramenem proti Slavíkovi.
15:35
Teď měl Tatran štěstí, že nahrávka Nagyho neprošla k osamocenému Sovjákovi.
14:16
Kostkovu střelu srazil jeden z hostí k Uhrinovskému, který to ale z blízka měl na bachhand ze vzduchu, takže domácí publikum nerozveselil.
13:00
V přesilovce zkoušel Tatran spíš kombinovat, ale v konečném důsledku golmana domácích příliš neohrozil.
11:05
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
10:41
Kittel v obrovské šanci jen nad.
10:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ronald Gašparík (0:1).
10:02
Ullmann krásně od mantinelu trefuje.
09:45
Kostkův odvážný průnik, přes dvě protihráče ale střela nemohla projít .
08:25
Pešat měl problémy se zpracováním, přesto měl Tatran problémy ho zastavit.
07:02
Komárek to zkusil drze přímo před Michajloviče, obrana zasáhla včas.
06:29
Jednoduše zahraná standardka, Zapletalova střela postrádala přesnost.
05:56
Klidná pasáž hry s hosty na míčku, která vyústila střelou z dálky, Pacin pozorný.
03:58
Hodně nešťastný vlastní gól si teď mohli vystřelil domácí, když sraženou nahrávkou poslal jeden z beků Otrokovic rovnou na Michajloviče, který měl co dělat, aby nedostal gól.
02:55
Pešat to zkoušel ze standardky, naštěstí pro hosty trefil jen Mühlfaita.
01:52
Omlouvám se za technické problémy, ozvat jsem se mohl až teď, mezitím už si Panthers vytvořili dvě šance, které ale za Rebrem neskončily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Jakub Slavík, Ronald Gašparík, Ondřej Němeček
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat