0:0
0:1
3:4
- : -
branky (asistence): 37:32 Jan Hrtús (Matěj Matyáš), 43:23 Ondřej Kahoun (Petr Kopecký), 44:01 Ondřej Kahoun (Petr Kopecký)
branky (asistence): 27:28 Lukáš Suk (Matěj Bednář), 33:56 Filip Čech (Jan Čermák), 34:29 Jan Čermák (Filip Čech), 40:05 David Tretina (Ondřej Pavlík), 41:03 Jan Čermák (Matyáš Kůra)

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
38. Jan Hrtús, 44. Ondřej Kahoun, 45. Ondřej Kahoun - 28. Lukáš Suk, 34. Filip Čech, 35. Jan Čermák, 41. David Tretina, 42. Jan Čermák; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:4;
45:00
Komentář trenéra hostí: I přes nespornou kvalitu soupeře a jeho fyzické dispozice jsme dokázali herní kvalitou a inteligenci utkání zvítězit. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
45:00
Komentář domácího trenéra: Z mého pohledu kvalitní utkání, které rozhodly brejky soupeře. Který víceméně všechny brejky potrestal golem. Kluci začali hrát na 100% až pět minut před koncem, kde bylo vidět, že jsme lepším týmem a v zápase jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Gratulujeme soupeři ke třem bodům a děkujeme za zápas
45:00
44:02
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
44:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun, asistoval Petr Kopecký (3:5).
43:23
42:00
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Čermák, asistoval Matyáš Kůra (1:5).
40:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Ondřej Pavlík (1:4).
37:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Matěj Matyáš (1:3).
34:29
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
34:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Čermák, asistoval Filip Čech (0:3).
34:24
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
33:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Čech, asistoval Jan Čermák (0:2).
30:00
30:00
27:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Matěj Bednář (0:1).
27:18
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
11:59
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Matyáš Kůra, David Tretina, Jan Čermák, Filip Čech, Jiří Čaďa
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Petr Pšenčík, Radim Jančík, Michal Samohýl, Jan Hrtús, Matěj Matyáš