0:2
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 36:59 Aleš Poloprudský (Jan Gregor), 42:01 Tomáš Jílek (Aleš Poloprudský)
branky (asistence): 04:51 Václav Štochl, 08:33 Martin Pšenica (Matyáš Novotný), 23:31 Martin Zeman (vlastní branka), 24:50 Mikuláš Nebřenský (Vojtěch Žák), 41:52 Matyáš Novotný (David Trubka), 44:00 Martin Hort (Miloslav Stránský)

ACEMA Sparta Praha B - Prague Tigers 2:6
37. Aleš Poloprudský, 43. Tomáš Jílek - 5. Václav Štochl, 9. Martin Pšenica, 24. Martin Zeman, 25. Mikuláš Nebřenský, 42. Matyáš Novotný, 45. Martin Hort; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Klusáček ? - Martin Petr ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:2;
45:00
44:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Miloslav Stránský (2:6).
44:00
Chyby útočníků na obou stranách. Využití přišlo až na straně hostí. Krásnou kombinaci uklízí do prázdné Hort.
43:20
Otočí Sparťané vývoj utkání?
43:00
2 minuty do konce.
42:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Jílek, asistoval Aleš Poloprudský (2:5).
42:01
Blesková odpoveď. Poloprudský tentokrát v roli nahrávače a střelcem je Jílek. Po buly hned rychlý útok hostí. Hra se přelévá neskutečnou rychlostí.
41:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Matyáš Novotný, asistoval David Trubka (1:5).
41:52
3 minuty do konce a hosté přidávají pojistku. Nádhernou střelou se prosazuje Novotný.
40:25
První střela v přesilovce přichází až 10 vteřin před jejím koncem. Klusáček si smlsnul a bez problému kryje.
39:30
Domácí se statečně brání. Hosté zatím hledají, kudy by obranu překonali.
38:34
Vyloučen hráč Tomáš Jílek družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:02
Již několikátá křižná přihrávka skrz obranné pásmo domácích. Prázdná branka však opět odolala.
37:59
Hra se přiostřuje
36:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Poloprudský, asistoval Jan Gregor (1:4).
36:59
Domácí se dočkali první branky v utkání. Zjevně netaktický time out z pohledu hostí.
36:20
Timeout Prague Tigers
36:09
Krásny pas za obranu Sparty. Z voleje však útočník Tigers z blízkosti netrefuje odkrytou svatyni. Vzápětí si Tigers vybírají time out.
35:06
Hráč Sparty č.23 již poněkolikáte zkouší indviduální akci, jako vždy končí akce bez úspěchu.
33:31
Střelci na obou stranách ve třetí třetině stále seřizují mířidla.
30:00
30:00
29:45
Tři hráči domácí Sparty se sešli okolo míčku a snažili se ho společnými silami vystřelit na branku. Ani jednomu se však nepodařilo míček trefit, až se obrana hostů vzpamatovala a ukončila jejich snažení. Nutno podotknout, že se nejednalo o standardní situaci.
24:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Mikuláš Nebřenský, asistoval Vojtěch Žák (0:4).
23:31
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Martin Zeman (0:3).
21:25
Několikrát jsme teď byli svědky velmi zajímavé taktiky hráčů na obou stranách. Po několika krocích s balónkem ho hráč vždy nenápadně nechal za sebou, ale ne vždy tento úmysl jeho spoluhráči pochopili. Během asi pěti opakování za 40 sekund jsme viděli tři brejky a jednu tyčku.
17:08
Hráč hostů Martin Pšenica se při pokusu o střelu z první netrefil do balónku a málem urazil čepel jednomu ze soupeřů. Poté naštvaně odpálil balónek do brány, k jeho smůle ale až 5 sekund po přerušení hry, a tak místo oslavy musel vyslechnout pokárání od rozhodčího.
15:00
15:00
08:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Pšenica, asistoval Matyáš Novotný (0:2).