3:1
5:0
3:4
- : -
branky (asistence): 04:34 David Egyházi (Adam Šroubek), 08:03 Zbyšek Piták (Vojtěch Pelech), 12:43 Matěj Horák, 15:05 Zbyšek Piták (Jonáš Vaculík), 17:41 Jakub Kerzel (Sebastián Rod), 20:10 Vojtěch Pelech (Matěj Horák), 22:25 Adam Šroubek (Matěj Moravec), 27:27 Jonáš Vaculík (Marek Pixa), 31:33 David Chochlovský (Adam Šroubek), 36:29 Jan Kerzel, 42:54 Matyáš Durčan (vlastní branka)
branky (asistence): 14:47 Jan Mitka (David Šindelář), 30:29 Ondřej Gilar (Matyáš Durčan), 32:52 Daniel Bárta, 33:47 Tomáš Sadil (David Šindelář), 34:04 Jaroslav Mareček (Jakub Kučera)

XPS Network Tatran Střešovice B - DDM Horní Počernice ORKA 11:5
5. David Egyházi, 9. Zbyšek Piták, 13. Matěj Horák, 16. Zbyšek Piták, 18. Jakub Kerzel, 21. Vojtěch Pelech, 23. Adam Šroubek, 28. Jonáš Vaculík, 32. David Chochlovský, 37. Jan Kerzel, 43. Matyáš Durčan - 15. Jan Mitka, 31. Ondřej Gilar, 33. Daniel Bárta, 34. Tomáš Sadil, 35. Jaroslav Mareček; rozhodčí: Jan Strnad - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Kříž ? - Jiří Marvan ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 3:4;
45:00
Komentář trenéra domácích p. Pojara - První dvě třetiny pěkná souhra a koncentrovanost, která vedla k našemu pohodlnému vedení. Ve třetí třetině zbytečná ztráta koncentrace čím jsme soupeře pustili do zápasu. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí p. Bílka - Děkujeme soupeři za předvedený výkon, rozhodla vyzrálost a sehranost Tatranského družstva. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších utkání.
45:00
42:54
Vlastní branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Durčan (11:5).
39:21
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil David Šindelář.
36:57
36:29
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jan Kerzel bez asistence (10:5).
34:04
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jaroslav Mareček, asistoval Jakub Kučera (9:5).
33:47
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval David Šindelář (9:4).
32:52
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Daniel Bárta bez asistence (9:3).
31:33
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil David Chochlovský, asistoval Adam Šroubek (9:2).
30:29
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ondřej Gilar, asistoval Matyáš Durčan (8:2).
30:00
30:00
27:27
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Marek Pixa (8:1).
24:38
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Šroubek, asistoval Matěj Moravec (7:1).
20:10
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Pelech, asistoval Matěj Horák (6:1).
17:41
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Sebastián Rod (5:1).
15:05
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Jonáš Vaculík (4:1).
15:00
15:00
14:47
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Mitka, asistoval David Šindelář (3:1).
14:09
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za držení.
12:43
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Horák bez asistence (3:0).
08:03
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Vojtěch Pelech (2:0).
04:34
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil David Egyházi, asistoval Adam Šroubek (1:0).
00:43
Vyloučen hráč Jan Mitka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za blokování hokejky.