3:0
1:3
4:5
- : -
branky (asistence): 02:52 Jan Mitka (Tomáš Hruška), 04:10 Tomáš Sadil (Daniel Bárta), 05:31 Ondřej Gilar (Jakub Kučera), 18:04 Jakub Kučera, 36:30 Jakub Kučera (Daniel Bárta), 38:54 Tomáš Sadil (Ondřej Čech), 41:32 Tomáš Hruška (Ondřej Čech), 41:41 David Šindelář (Jan Mitka)
branky (asistence): 18:44 Sebastian Maxa (Daniel Šulc), 21:15 Daniel Šulc, 28:35 Daniel Šulc, 34:58 Šimon Rogner (Michal Povolný), 37:12 Sebastian Maxa, 40:45 Pavel Štutzbart, 43:58 Sebastian Maxa (Pavel Štutzbart), 44:12 David Bouda (Sebastian Maxa)

DDM Horní Počernice ORKA - Wizards DDM Praha 10 8:8
3. Jan Mitka, 5. Tomáš Sadil, 6. Ondřej Gilar, 19. Jakub Kučera, 37. Jakub Kučera, 39. Tomáš Sadil, 42. Tomáš Hruška, 42. David Šindelář - 19. Sebastian Maxa, 22. Daniel Šulc, 29. Daniel Šulc, 35. Šimon Rogner, 38. Sebastian Maxa, 41. Pavel Štutzbart, 44. Sebastian Maxa, 45. David Bouda; rozhodčí: Jan Střecha - Michal Kokeš; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Matěj Cinibulk ?; po třetinách: 3:0, 1:3, 4:5;
45:00
Komentář trenéra hostů: Vzhledem k tomu, že jsme osmkrát v zápase prohrávali, tak je pro nás remíza shůdná. Děkujeme soupeři za zápas!
45:00
Komentář trenéra domácích: Škoda, že jsme nevyužili našich několika vedení. Děkuji soupeři za zápas!
45:00
44:12
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
44:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Sebastian Maxa (8:8).
44:12
A opět jsem se zmýlil, Wizards dokázali srovnat stav na 8:8!
43:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Pavel Štutzbart (8:7).
41:41
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Jan Mitka (8:6).
41:41
A Šindelář nejspíše spečetil výsledek dnešního utkání.
41:32
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Ondřej Čech (7:6).
40:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (6:6).
40:45
A je opět srovnáno! O struhijící vyrovnání se postaral Štutzbart.
39:40
Běhal teď ukličkoval sám sebe.
38:54
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Ondřej Čech (6:5).
38:31
Hruška zkoušel střelu alá "Jiří Curney", ale minul.
37:46
Nyní to je opravdová řežba! Hráči obou týmů se chtějí ujmout vedení.
37:12
Timeout Wizards DDM Praha 10
37:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (5:5).
36:30
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Kučera, asistoval Daniel Bárta (5:4).
34:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Šimon Rogner, asistoval Michal Povolný (4:4).
34:42
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:50
Bouda teď vůbec netrefil bránu při střele.
30:00
30:00
Zvrátí WIzard dosavadní průběh zápasu a srovnají stav dnešního zápasu? To vše se dozvíme v poslední třetině!
30:00
28:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Daniel Šulc bez asistence (4:3).
28:35
Šulc dává svůj druhý gól v zápase!
27:52
Vyloučen hráč Jan Mitka družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za blokování hokejky.
23:34
Běhal si teď pohrává s obranou soupeře.
22:45
Šindělář ovšem svůj počin napravuje prokličkováním celého hřiště.
22:09
A Šindelář míjí tutovou šanci.
21:15
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Daniel Šulc bez asistence (4:2).
21:14
A Šulc vymetl pavučinu z brány!
19:17
A máme tu první přesilovku hostujícího týmu.
19:16
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
18:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Daniel Šulc (4:1).
18:04
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Kučera bez asistence (4:0).
17:53
Štutzbart napálil hned prvního hráče.
15:21
Míček se teď kutálel kolem odkryté brány.