1:1
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 11:34 Tomáš Krejcárek (Vladimír Drnec), 14:16 Jakub Dragoun, 33:35 Vladimír Drnec (Václav Ludačka), 33:55 Přemysl Melša
branky (asistence): 09:45 Michal Drobík (Jaroslav Ptáček), 17:01 Lukáš Paleček (Martin Štrof), 24:59 Michal Drobík (Jaroslav Ptáček), 25:31 Lukáš Paleček (Jaroslav Ptáček)

TJ Sokol Dobříš - FbC Engineers 4:4
12. Tomáš Krejcárek, 15. Jakub Dragoun, 34. Vladimír Drnec, 34. Přemysl Melša - 10. Michal Drobík, 18. Lukáš Paleček, 25. Michal Drobík, 26. Lukáš Paleček; rozhodčí: Václav Flek - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Jan Pyšvejc ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2;
36:00
35:00
poslední minuta úvodního zápasu
33:56
a další změna skóre, JE VYROVNÁNO!!
33:55
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Přemysl Melša bez asistence (4:4).
33:35
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vladimír Drnec, asistoval Václav Ludačka (3:4).
33:30
Timeout TJ Sokol Dobříš
33:30
domácí si v čase 9:30 vzlaitimeout a za 5vteřin jej zužitkovali.
30:35
Vyloučen hráč Vojtěch Tábor družstva FbC Engineers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:35
10s 5 na 3 domácí nevyužili, následuje klasická přesilovka. Pro Dobříš to je možná poslední šance dostat se zpátky do zápasu
28:45
Vyloučen hráč Matěj Nesvadba družstva FbC Engineers na 2 minuty za hra rukou.
27:12
Máme tu první FAIR PLAY gesto sezóny od Engeneerů, kdy se přiznali k teči balonku
26:29
Vyloučen hráč Jakub Dragoun družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za špatné střídání.
26:10
Hosté poprvé v zápase odskakují do 2 brankového vedení a hra se nám dostává do nejvyšších obrátek.
25:31
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Lukáš Paleček, asistoval Jaroslav Ptáček (2:4).
24:59
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Michal Drobík, asistoval Jaroslav Ptáček (2:3).
24:00
24:00
23:21
Vyloučen hráč Václav Ludačka družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
22:05
Signalizované vyloučení které trvalo téměř minutu a půl, ale bez vstřelené branky.
19:15
Hra se nám rozjela a počáteční nejistota z obou týmů opadla. Projevilo se to goly na obou stranách.
17:01
Branku družstva FbC Engineers vstřelil Lukáš Paleček, asistoval Martin Štrof (2:2).
14:16
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Dragoun bez asistence (2:1).
12:00
12:00
11:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Vladimír Drnec (1:1).
10:20
Vyloučen hráč Daniel Hrubý družstva FbC Engineers na 2 minuty za hrubost.
09:45
09:09
Vyloučen hráč Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
08:30
máme tu první vyloučení v čase 09:09 se provinil hráč domácích s č.14 Michal Kolář - sekání.
05:19
a máme tu první standardní situaci v režii Engeneerů.... a jen kousíček chyběl k úspěchu-TYČ
03:50
Jako kdyby si hráči teprve zvykali na své nové hole, střely lítají všude kolem, přesná byla zatím pouze jedna z čepele domácích.