0:0
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 14:57 Lukáš Fišer, 20:47 Lukáš Fišer (Vojtěch Plecitý), 26:04 Ondřej Rácz (Vojtěch Plecitý)
branky (asistence): 16:56 Tomáš Krejcárek (Jakub Brabec), 32:43 Jakub Brabec (Michal Kolář)

FbC Red Dragons Hořovice - TJ Sokol Dobříš 3:2
15. Lukáš Fišer, 21. Lukáš Fišer, 27. Ondřej Rácz - 17. Tomáš Krejcárek, 33. Jakub Brabec; rozhodčí: Václav Flek - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Petr Bláha ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:1;
36:00
35:50
Víťa Plašmíd výborně přečetl hru a maže za soupeřovu branku, Draci berou v úvodu sezóny 6 bodů!!!!!!!!!
34:50
mohlo být rozhodnuto, ale v brejkové situaci si Fišer nenašel přihrávku mířenou do jasné gólovky .
34:20
Dobříš našla druhý dech a nyní drží domácí pod tlakem
32:43
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brabec, asistoval Michal Kolář (3:2).
32:43
Draci hrubě propadli a Dobříš dává kontaktní branku. Budou se Draci strachovat o výsledek?
32:20
Tuto přesilovku Draci nevyužívají
30:20
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil Dušan Valo.
30:20
Vyloučen hráč Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:20
Forhandová klička nevyšla a Valo branku přestřelil.
30:20
Dobříš opět v problémech a opět faulovali, Dušan Valo pojede nájezd.
29:47
v hledičti to jen zahučelo. Vojta Placitý promáchnul na hranici malého brankoviště a odmítl tak gól připravený od Rácze
28:36
RDH stupňují tlak, ale otevírají prostor na brejky, jeden takový jsme právě viděli.
27:13
Draci předvedli velice rychlý a hladký přechod do útoku, Bláha ale skvělým reflexem chytil střelu mířící do šibenice. tleskáme....
26:04
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Vojtěch Plecitý (3:1).
25:57
tak až po střídaní se prosazuje první lajna a 8 vteřin před uplynutím trestu draci trestají!!!
25:00
na druhou polovinu přesilovky jde druhá formace, která se v tomto zápase ještě neprosadila, dokáže to?
24:11
Vyloučen hráč Václav Ludačka družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
24:11
tak draci na to vlítli a za záchranou brzdu musel zatáhnout Ludačka. 2 minutový trest
24:00
24:00
23:30
draci se dostali na balonek a snaží se ještě zvýšit svůj náskok, povedenou střelu ze středu hřiště ale golman Dobříše likviduje.
23:12
úklid hrací plochy po tvrdém souboji za brankou Draků.
22:20
Dobříš se ale snaží vyrovnat, obrana Draků se ale tváří pevněji než Berlínská zeď.
20:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vojtěch Plecitý (2:1).
20:47
po bleskové akci přihrál V. Plecitý na Fíšu a ten se již podruhé nemýlil. 2:1!!
20:30
nebezpečný průnik Vojtána na střed a dorážku Lízátka golman skvěle zlikvidoval.
19:30
i na druhé straně zasahoval golman. Mates vykopl přízemní střelu nohou.
18:40
hra se nám vyrovnává a hraje se spíš na rychlé protiútoky. Ráczovu střelu pod břevno golman líznul ramenem ale to mu stačilo.
16:56
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Krejcárek, asistoval Jakub Brabec (1:1).
16:56
první nebezpečná střela na Matese bohužel končí až v síti a máme srovnáno. 1:1
16:07
Dobříš se mohla dostat do gólové pozice, ale štěstíčko bylo na straně draků, když si útočící hráč šlápnul na balonek.
14:57
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (1:0).
14:57
ale o balonek zabojoval Lukáš Fišera dneska se tento Drak nemýlí 1:0!!!!!
13:40
domácí "C" vybídlo Víťu krásnou krosovou přihrávkouke skórování, jemu ale v kritické fázi míček uskočil a nebezpečí bylo zažehnáno.
13:11
pokus o střelu Bageťáka končí hodně mimo.
12:10
A draci už se zase ženou dopředu. během prvního střídaní ale nic kloudného nevymysleli.
12:00
12:00
11:00
první rádoby střela na branku Hostů, které překvapivě propadla za golmana, Včasnonu reakcí ale zachytil míček ještě před čarou
10:01
Rácz poslal vzduchem balon na osamoceného Fišera,který bohužel nedokázal trefit balonek ve vzduchu a tak se golmani zatím nemají šanci jak předvést.
09:40
Trma Vrma před brankou Dobříše končí neúspěchem draků.
07:50
k Fišerovi se dostal odražený míček,ale z otočky na velkém brankovišti minul.
06:37
další drobné přestupky proti drakům. utkání je stále bez vážnější střely
05:37
Dobříš velmi kvalitně brání a nepouští draky do koncovky, Ti mají přesto převahu na balonku a hledají skulinky v obraně soupeře.
03:52
Víťa minul branku od pravého mantinelu.
03:18
hra je často přerušovaná drobnými přestupky.
02:29
Střelu Fíši po krosové přihrávce zablokoval obránce hostů. Dobříš hraje v plném počtu
01:40
první minuta přesilovky byla pouze vyčkávací s jednou nepřesnou střelou od Jirky Lizce