1:0
0:1
TJ Hodonice
TJ Hodonice
branky (asistence): 16:58 Ondřej Kredatus, 20:18 Tomáš Podrabský, 41:17 Vojtěch Pospíšek (Michal Štěrba)
branky (asistence): 10:54 Marek Vlček (Marek Maťcha), 16:03 Tadeáš Foltýn (Robert Machač), 35:05 Jan Smička (Jakub Krnáč), 60:54 Jan Smička (Libor Čmela)

TJ Hodonice - SK K2 Prostějov 3:4p
17. Ondřej Kredatus, 21. Tomáš Podrabský, 42. Vojtěch Pospíšek - 11. Marek Vlček, 17. Tadeáš Foltýn, 36. Jan Smička, 61. Jan Smička; rozhodčí: Jakub Cigl - Matěj Otáhal; vyloučení: 8:3; využití: 0:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Radek Pechura 42 - Tomáš Krátký 34; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 0:1;
60:54
60:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Libor Čmela (3:4).
60:32
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za držení.
60:00
60:00
55:48
Vyloučen hráč Pavel Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
44:46
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
44:35
Vyloučen hráč Pavel Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hra bez hokejky.
41:17
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Vojtěch Pospíšek, asistoval Michal Štěrba (3:3).
40:27
Timeout TJ Hodonice
40:00
40:00
35:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jakub Krnáč (2:3).
33:54
Vyloučen hráč Marek Judas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:14
Vyloučen hráč Lubomír Mihalík družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
27:53
Vyloučen hráč Jakub Němec družstva TJ Hodonice na 2 minuty za špatné střídání.
23:09
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:18
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Tomáš Podrabský bez asistence (2:2).
20:00
20:00
16:58
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Ondřej Kredatus bez asistence (1:2).
16:44
Vyloučen hráč Pavel Dokulil družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hra na zemi.
16:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tadeáš Foltýn, asistoval Robert Machač (0:2).
15:07
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Marek Maťcha (0:1).
10:22
Vyloučen hráč Lukáš Bartůněk družstva TJ Hodonice na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Marek Maťcha, Jakub Krnáč, Michal Vašut, Libor Čmela, Robert Machač
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Ondřej Kredatus, Tomáš Podrabský, Lukáš Bartůněk, Jakub Sucháček, Jan Dokulil