2:1
1:5
1:1
- : -
branky (asistence): 03:08 Gabriela Lálová (Mariia Zimina), 07:34 Eliška Dvořáková, 26:31 Nikola Červená, 59:14 Mariia Zimina
branky (asistence): 19:42 Nina Schumannová (Anh Vu Hong), 21:06 Eliška Matějková (Eliška Jandová), 27:38 Nina Schumannová (Klára Šarochová), 32:46 Aneta Nová (Zuzana Tučková), 33:44 Nina Schumannová (Zuzana Tučková), 39:23 Nina Schumannová (Anh Vu Hong), 40:13 Kristýna Kleknerová (Zuzana Tučková)

Prague Tigers - TJ Sokol Nové Strašecí 4:7
4. Gabriela Lálová, 8. Eliška Dvořáková, 27. Nikola Červená, 60. Mariia Zimina - 20. Nina Schumannová, 22. Eliška Matějková, 28. Nina Schumannová, 33. Aneta Nová, 34. Nina Schumannová, 40. Nina Schumannová, 41. Kristýna Kleknerová; rozhodčí: Jan Krameš - Filip Dolejší; vyloučení: 5:1 + Anh Vu Hong 5; využití: 0:3; diváků: 21; zásahy brankářů: Zuzana Jedličková ? - Veronika Třísková ?; po třetinách: 2:1, 1:5, 1:1;
60:00
59:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Mariia Zimina bez asistence (4:7).
59:14
Ještě krásná střela Ziminy.
55:00
Zápas se už jen dohrává. Ani jeden z týmů neostojí o další úraz a obě družstva jsou viditelně otřesena.
50:15
Čakovická hala je dnes zakletá. Vážný úraz postihl i hráčku Nového Strašecí Tučkovou. Zde již bude nezbytný zásah RZS.
48:55
Přesilovka se otřeseným domácím zatím vůbec nedaří. Kloudná přihrávka je vzácná a na hřišti převládá zbrklost.
45:38
Nechtěný, ale příliš vysoký došvih Vuové do obličeje Vávrové. Rozhodčí ocenili pětiminutovým trestem. Vávrová je bojovník a v zápase bude pokračovat.
45:37
Vyloučen hráč Anh Vu Hong družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 5 minut za vysoká hokejka.
44:00
V bolestech se teď na hřišti bohužel svíjí letní posila Samake. Zápas pro ní skončil. všichni u zapisovatelského stolku si přejeme, aby zranění kolene nebylo příliš vážné.
40:14
A zápas pokračuje tam kde před přestávkou skončil. Gólem hostí. Samostatným únik zakončila úspěšně Klenerová.
40:13
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Zuzana Tučková (3:7).
40:00
40:00
39:59
Zatímco první třetinu dominovali domácí, tak druhá třetina byla jednoznačně v režii hostů, kteří zápas otočili pěti brankami. Pokud chtějí domácí ještě pomýšlet na úspěch v dnešním zápase, budou se muset vypořádat s rychlou a aktivní hrou hostů.
39:24
S notnou dávkou štěstí dává dnes svojí čtvrtou branku Schumannová po perfektní přihrávce Vuové.
39:23
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Anh Vu Hong (3:6).
36:51
Na výkonu domácích se podepsala několikaminutová zdravotní absence Lálové. Rychlostně teď mají navrch hosté.
35:31
Domácí se jen s velkým vypětím brání přesilovce hostů.
34:35
Vyloučen hráč Kristýna Samake družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
33:45
Dvěma rychlými góly během minuty překlápí hosté vedení výrazně na svojí stranu. Schumannová kompletuje hattrick.
33:44
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Zuzana Tučková (3:5).
32:46
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Aneta Nová, asistoval Zuzana Tučková (3:4).
27:39
Přesilovky jsou evidentně parádní disciplínou Nového Strašecí. Využívají již třetí a to ještě nemáme odehránu ani polovinu zápasu. Podruhé se dnes prosazuje Schumannová.
27:38
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Klára Šarochová (3:3).
27:08
26:32
Kašparová vybojovala trestné střílení, které je parádní disciplínou domácí devatenáctky Červené, která Třískovou náležitě vykoupala.
26:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Nikola Červená z trestného střílení (3:2).
25:21
Utkání se teď hodně přiostřilo. Sledujeme množství osobních soubojů.
23:27
Zimina teď inkasovala tvrdé k.o. Domácí doufají, že jejich hvězda bude v zápase pokračovat.
21:50
Vyloučen hráč Klára Šarochová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
21:07
Velmi přísné vyloučení Vávrové trestá už po sedmi vteřinách Matějková. Gólmanka domácích měla zacloněný výhled.
21:06
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Eliška Jandová (2:2).
20:59
Vyloučen hráč Gabriela Vávrová družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
19:43
Hosté druhou přesilovku využívají a po pěkné kombinaci snižují na 1:2.
19:42
18:33
Domácí 13 sekund v oslabení 3 na 5 ubránili.
18:20
Vyloučen hráč Gabriela Lálová družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
17:55
Hosté v přesilovce do břevna. Teď mělo Nové strašecí smůlu.
16:33
Vyloučen hráč Kristýna Samake družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
16:25
Zatím sledujeme v čakoaréně aktivní hru plnou nasazení z obou stran.
12:37
Vstřelený gól domácí nakopl a Tygřic je teď plné hřiště.
07:35
Dvořáková vybojovala aktivním napadáním a následně zakončila krásnou individuální akci.
07:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Eliška Dvořáková bez asistence (2:0).
05:51
Domácí teď pod velkým tlakem. Jedličová zatím svůj tým drží.
03:09
Zimina krásně předložila Lálové před prázdnou a ta už měla jednoduchou pozici.
03:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Mariia Zimina (1:0).
01:11
Zimina v samostatném úniku. Třískalová ramenem vytěsňuje nad.
00:43
Zatím se hra odehrává převážně před brankou domácích.
00:01
Oba týmy se budou snažit v čakovické haly vybojovat postup do dalšího kola poháru.