1:2
2:3
0:7
- : -
branky (asistence): 17:15 Denisa Fischerová, 21:10 Denisa Fischerová (Alena Urbanová), 28:36 Pavla Dvořáková (Denisa Fischerová)
branky (asistence): 02:51 Magdalena Kolářová (Barbora Krňoulová), 14:07 Helena Böhmová (Miroslava Suková), 21:00 Pavlína Škardová (Nikola Staňková), 24:08 Magdalena Kolářová (Nikola Staňková), 29:56 Gabriela Vaníčková, 40:57 Magdalena Kolářová (Barbora Krňoulová), 42:05 Nikola Staňková (Magdalena Kolářová), 43:50 Nikola Staňková (Magdalena Kolářová), 48:59 Aneta Nachtmanová, 57:37 Lenka Přerostová (Miroslava Suková), 57:49 Helena Böhmová (Nikola Staňková), 58:26 Miroslava Suková (Gabriela Vaníčková)

SK Florbal Benešov - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:12
18. Denisa Fischerová, 22. Denisa Fischerová, 29. Pavla Dvořáková - 3. Magdalena Kolářová, 15. Helena Böhmová, 22. Pavlína Škardová, 25. Magdalena Kolářová, 30. Gabriela Vaníčková, 41. Magdalena Kolářová, 43. Nikola Staňková, 44. Nikola Staňková, 49. Aneta Nachtmanová, 58. Lenka Přerostová, 58. Helena Böhmová, 59. Miroslava Suková; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Aneta Jurásková 21, Lucie Nováková 1 - Kateřina Fialová 12; po třetinách: 1:2, 2:3, 0:7;
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Na postup jsme se hodně natrápili. Dvě třetiny byly od nás hodně kostrbaté, zachránila nás poslední třetina, kde jsme se našli. Děkujeme soupeřům za skvělou hru.
60:00
Komentář domácí trenérky: Děkujeme soupeřkám za předvedenou hru a přejeme jim hodně štěstí do dalšího kola poháru.
60:00
58:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Gabriela Vaníčková (3:12).
57:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (3:11).
57:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Miroslava Suková (3:10).
56:12
Velká šance hostů kdy hráčka hostů Gabriela Vaníčková po střele trefuje břevno domácí branky.
56:03
Sledujeme velice bojovné utkání.
48:59
Timeout SK Florbal Benešov
48:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Aneta Nachtmanová bez asistence (3:9).
48:34
Domácí se snaží také zaměstnat domácí obranu a jejich gólmanku, ale žádná střela do sítě nezapadla.
46:10
Domácímu týmu ubývají síly a tým Plzně kontroluje hru.
43:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Magdalena Kolářová (3:8).
42:06
Hosté uzavřeli domácí tým v jejich třetině a z následných faulů a vyloučení domácích hosté dvakrát udeřili a odskakují domácím o čtyři branky.
42:05
41:43
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Barbora Krňoulová (3:6).
40:33
Vyloučen hráč Barbora Kalinová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:07
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a vidíme mnoho šancí na obou stranách.
35:35
Domácí hráčky statečně bojují a jsou vyrovnaným soupeřem.
31:52
Vyloučen hráč Pavla Dvořáková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
29:57
Chyba domácích na půli hřiště a po úniku hráčka Gabriela Vaníčková vystřelila na bránu pod ruku domácí brankářky a míček zapadl do sítě.
29:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková bez asistence (3:5).
28:37
Dlouhý pas přes celé hřiště si Pavla Dvořáková zpracovala a ve samostatném úniku poslala míček gólmance mezi nohy. Domácí snižují na 3:4
28:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavla Dvořáková, asistoval Denisa Fischerová (3:4).
26:28
Teď se střídají zajímavé šance na obou stranách, ale gólmanky drží své týmy.
24:09
Opět dalekonosná střela hostující hráčky, která zapadla do pravé části domácí branky.
24:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Magdalena Kolářová, asistoval Nikola Staňková (2:4).
21:11
Ve skrumáži před hostující brankou se nejlépe zorientovala hráčka domácích Denisa Fischerová a snižuje stav utkání na 2:3.
21:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Denisa Fischerová, asistoval Alena Urbanová (2:3).
21:01
Ve samostatném úniku hráčka hostů Pavlína Škardová překonala domácí gólmanku a zvyšuje stav utkání na 1:3.
21:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavlína Škardová, asistoval Nikola Staňková (1:3).
20:00
20:00
19:45
Domácí tým zavřel hostující na jejich půlce, ale bohužel žadný gól z toho nepadl.
18:20
Veliká šance na vyrovnání, nejdříve Pavle Dvořákové míček sjel z čepel a poté dvakrát dorážela Alena Urbanová. První střelu zablokovala hostující hráčka a druhou vytáhla zákrokem brankářka.
17:16
Denisa Fischerová zavěsila své trestné střílení přes pod víko a gólmance nedala žádnou šanci.
17:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Denisa Fischerová z trestného střílení (1:2).
14:08
Z nepřehledné situace před bránou domácích se ocitl volný míček a nejlépe se zorientovala hráčka hostů a dorážkou zvyšuje skóre na 0:2.
14:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Miroslava Suková (0:2).
12:36
Domácí hráčka Denisa Fischerová se dobře uvolnila přes dvě bránící hráčky a z otočky vystřelila na bránu. Brankářka dobrým zákrokem střelu zlikvidovala.
10:54
Domácí brankářka stále drží naděje na vyrovnání. Skvělými zákroky a dobře blokující obranou je stále utkání otevřené na obě strany.
08:13
Při snaze se dobře bránit, bohužel pro domácí tým přišlo další vyloučení. Holky bojují statečně.
08:12
Vyloučen hráč Natálie Maříková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
05:45
Domácí tým také zkouší zaměstnat hostující obranu. Zatím se neujala žádná střela.
02:52
Máme tu první branku. Těsně za půlkou napřáhla hostující hráčka a dalekonosná střela zapadla přímo do branky.
02:51
01:15
První šance pro hostující tým, ale domácí tým střelu zablokoval a míček odehrál do bezpečí.
01:12
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Zahajovací bule pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Miroslava Suková, Lenka Přerostová, Gabriela Vaníčková
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Aneta Jurásková; hráči v poli: Barbora Kalinová, Monika Hašková, Natálie Maříková, Alena Urbanová, Anna Balíková