2:2
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 20:28 Martin Vichnar (Michal Sládek), 22:43 Martin Vichnar, 38:02 Martin Vichnar, 39:56 David Musil, 48:31 David Musil (Jiří Petr), 58:47 Vojtěch Mlnářík (Martin Vichnar)
branky (asistence): 01:03 Lukáš Malý (Radek Hanák), 23:10 Lukáš Froněk (Michal Matějček), 34:15 Michal Matějček (Lukáš Froněk), 34:33 Václav Liška (Vít Strouhal), 36:11 Lukáš Malý (Lukáš Froněk), 45:46 Lukáš Froněk (Lukáš Malý), 47:15 Lukáš Froněk (Lukáš Malý)

FBC Texas - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7
21. Martin Vichnar, 23. Martin Vichnar, 39. Martin Vichnar, 40. David Musil, 49. David Musil, 59. Vojtěch Mlnářík - 2. Lukáš Malý, 24. Lukáš Froněk, 35. Michal Matějček, 35. Václav Liška, 37. Lukáš Malý, 46. Lukáš Froněk, 48. Lukáš Froněk; rozhodčí: Jiří Kropáček - Filip Dolejší; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Šimůnek 37 - Josef Macek 29; po třetinách: 0:1, 4:4, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra Štírů České Budějovice Lukáše Malého: "Byl to těžký zápas, ve kterém jsme byli lepší. Vlastními chybami a neproměňováním šancí jsme pouštěli soupeře do zápasu. Za zápas děkujeme."
60:00
Vyjádření Texaského trenéra Ládi Hrmy: "Až na pár momentů, kdy nás soupeř dokázal řádně vytrestat, jsme odehráli dobrý zápas. Byla to pro nás dobrá příprava do sezóny, gratulujeme soupeři k postupu a přejeme hodně štěstí v poháru i v sezóně. Děkuji skvělým fanouškům a pořadatelům za podporu po celý zápas."
60:00
59:45
Texas jde do šesti.
59:23
Timeout FBC Texas
59:23
37 sekund před koncem si Texas bere oddechový čas.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
58:47
Branku družstva FBC Texas vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Martin Vichnar (6:7).
58:47
Tohle bude ještě napínavý jak kšandy...
58:20
Šimpy znovu zachraňuje brankovou situaci .
58:00
2 minuty do konce.
57:09
Pokus Jirky Petra vyráží budějovický gólman nohou.
57:00
Poslední 3 minuty utkání.
56:12
Štíří střelu vyráží ven ze hřiště Petr Kukačka.
55:10
Stejně tak mimo na druhé straně.
54:38
Texaské střela letí mimo bránu Budějovic.
52:49
Č. Budějovice hrají v plném počtu.
52:00
Texas tlačí na branku Č. Budějovic, zatím neúspěšně, ovšem ne beznadějně.
50:49
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:30
Budějovičtí hráči přišli na to, že lobovat za obranu přes dvoumetrového Jirku Petra opravdu nemá smysl.
48:31
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Jiří Petr (5:7).
48:31
5 sekund před koncem přesilové hry ji Texas využívá a stahuje náskok Štírů na pouhé dvě branky.
47:53
Solidní střela Roberta Keila z Texasu končí v rukách hostujícího brankáře.
47:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Lukáš Malý (4:7).
46:36
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
45:46
45:46
Po chybě v obraně Texasu se Štíři znovu ujímají vedení o dvě branky.
45:00
Oba týmy se dostávají k příležitosti vystřelit, sledujeme velmi vyrovnané a divácky atraktivní utkání.
43:20
Josef Macek z Budějovic vychytal Texaskou střelu bez mrknutí oka.
42:36
Texas hraje v plném počtu.
41:48
A když už pustí, pořád je v brance Šimůnek, zvaný bezchybný.
41:25
Texas zatím nepouští soupeře do větších akcí.
40:35
Vyloučen hráč Petr Kukačka družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
40:35
Texas bude bránit ve 4 následující dvě minuty.
40:00
40:00
39:56
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil bez asistence (4:5).
39:56
Další fíkus z texaské hole, David Musil naprosto přesně a bez váhání!
39:20
Hezké texaské kombo končí v rukou hostujícího gólmana.
39:00
Další střela končí v boční síti domácího družstva.
38:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar bez asistence (3:5).
38:02
A to by nebyl Martin Vichnar, aby na skandování žen nezareagoval vstřelením branky.
37:07
Texaské fanynky ovšem nic nevyvede z míry, neustále skandují a fandí o 106!
36:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Lukáš Froněk (2:5).
36:11
A texaský deštník se protrhl, Štíři vedou o 3 branky.
35:33
Budějovické pokusy o vstřelený gól jsou jako déšť.
35:05
Další střela na domácí branku končí v boční síti.
34:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Liška, asistoval Vít Strouhal (2:4).
34:33
2 branky v rychlém sledu mění skóre ze 2:2 na 4:2 ve prospěch hostujícího týmu.
34:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Froněk (2:3).
33:48
Martin Šimůnek zachránil na poslední chvíli Štíří pokus o gól.
32:20
Utkání sleduje 45 diváků. Děkujeme!
31:45
Texaský borec Mlnařík vyslal solidní bombu, kterou nakonec odrazilo břevno.
30:07
Budějovcká střela hodně smrděla gólem, nakonec šla mimo.
29:14
Texas jedovatě ohrozil bránu soupeře, hostující gólman se ale ukázal jako neprůstřelný.
28:16
Nebezpečná střela na Šimpiho, naštěstí šla nad branku domácího družstva.
27:36
Texaské borce právě od inkasovaného gólu zachránila branková konstrukce.
26:07
Martin Vichnar prověřil budějovického brankáře, ten ve zkoušce obstál.
25:16
Nic se neděje.
23:56
Budějovická střela těsně přeletěla Šimpiho bránu.
23:11
Gólová smršť se spustila na hřišti, defenzivní srdce pláče, ovšem skóre je znovu vyrovnané!
23:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Michal Matějček (2:2).
22:43
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar bez asistence (2:1).
22:00
Hráč Č. Budějovic Václav Bíca dostal od rozhodčího solidní fén za svou tvrdou hru tělem.
20:28
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Michal Sládek (1:1).
20:00
20:00
19:47
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
19:34
Poslední minuta první třetiny, týmy hrají velmi vyrovnaně.
18:25
Velmi nadějná akce Texasu končí v gólmanových rukách.
17:50
Přesilová hra zůstala nevyužita, skóre se nemění.
17:02
Štíří break došel až ke střele, která šla ale mimo zařízení.
16:44
Texas nepouští Štíry k balonku, drží je v zámku a snaží se vytvořit vhodnou situaci pro střelu.
16:00
Texas nahodil ofenzivní linii a snaží se využít přesilovku, zatím neúspěšně.
15:50
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
14:30
Mlnaříkova střela šla mimo.
14:29
Texas ve výhodné standartní situaci.
13:54
David Musil střílí na škorpioní branku, o kousek míjí!
13:20
Texasu se nedaří dostat ze své obranné poloviny.
12:30
Skanduje tolik žen, že se cítím jako na koncertě Justina Biebera.
11:45
Hra se drží na Texaské polovině, ovšem nikdo zatím nijak neohrozil branku.
10:47
Oba týmy hrají čistě, všichni chtějí hrát balon a zatím jsme se nedočkali žádného většího konfliktu. SNad to vydrží.
09:54
Nahození ze Škorpioní obrané linie končí až u Texaské branky.
09:37
Hra přerušena, oba týmy střídají.
09:00
Šimůnek bez problému vyrazil střelu Budějovického borce.
08:37
Texaská branka pod velkým tlakem.
07:35
Solidní střela Davida Musila z Texasu byla vyražena hostujícím gólmanem.
06:30
Škorpióní střelu vyrazilo břevno, Texas unikl inkasovanému gólu o pár centimetrů!
05:12
Hráči hrají tvrdě, je vidět, že oba týmy chtějí vyhrát!
04:37
Hra se přelévá ze strany na stranu, všichni hráči jsou běhaví .
01:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Radek Hanák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Lukáš Svintek, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: David Musil, Martin Vichnar, Michal Sládek, Jiří Petr, Petr Melník