2:1
2:3
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 04:38 David Matušinský, 15:38 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 30:22 Jan Šulavík (Dominik Fňukal), 33:45 Jan Šulavík (Ondřej Miškov), 40:33 Ondřej Miškov (Jiří Planý), 56:19 Filip Fňukal (Ondřej Miškov)
FBC Hranice
branky (asistence): 10:02 Marek Hloch (Jan Kolajta), 13:19 Ondřej Dobeš (Tomáš Václavík), 16:48 Marek Hloch (Jan Kolajta), 39:49 Petr Velech (Jiří Vraj), 42:47 Marek Hloch (Petr Velech), 42:58 Ondřej Dobeš, 51:49 Marek Hloch (Jan Kolajta)

FBC ORCA KRNOV - FBC Hranice 6:7
5. David Matušinský, 16. Jaromír Filip, 31. Jan Šulavík, 34. Jan Šulavík, 41. Ondřej Miškov, 57. Filip Fňukal - 11. Marek Hloch, 14. Ondřej Dobeš, 17. Marek Hloch, 40. Petr Velech, 43. Marek Hloch, 43. Ondřej Dobeš, 52. Marek Hloch; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Kopřiva; vyloučení: 6:4; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 24 - Jiří Križan 33; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
vyjádření trenéra domácích (pan Jiří Matušinský): Zápas, ve kterém jsme nebyli horším týmem, rozhodly naše menší herní výpadky především po využité přesilovce, špatný vstup a nekoncentrace na začátku 3. třetiny. Hosté byli nakonec šťastnější. Gratulujeme k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Nakonec děkuji divákům za výbornou atmosféru.
59:59
Vyjádření trenéra hostů (pan Vladimír Blažek): Z mého pohledu velmi atraktivní zápas kde nebyl znám vítěz až do konce. Houževnatost a vůle po vítězství obou týmů byla ohromná a oba týmy by si zasloužily postoupit. Orce přejeme hodně štěstí do následující sezóny.
59:40
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
57:01
56:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (6:7).
55:57
Timeout FBC ORCA KRNOV
51:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (5:7).
49:25
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
42:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš bez asistence (5:6).
42:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Petr Velech (5:5).
40:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jiří Planý (5:4).
40:00
Vyloučen hráč Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Jiří Vraj (4:4).
39:28
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:17
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Ondřej Miškov (4:3).
30:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Dominik Fňukal (3:3).
26:57
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
16:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:3).
15:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:2).
15:00
Vyloučen hráč František Haša družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Tomáš Václavík (1:2).
10:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (1:1).
09:17
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
04:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Matušinský bez asistence (1:0).
01:45
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jiří Križan; hráči v poli: Jan Kolajta, Petr Velech, Jiří Vraj, Marek Hloch, Tomáš Andrýsek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Filip Fňukal, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Jan Šulavík, Jan Pavlica