1:0
2:0
1:4
1:0
branky (asistence): 06:18 Matěj Mikšovský, 21:14 Martin Neradílek (Jonáš Mikšovský), 37:32 Jonáš Mikšovský (Filip Hušek), 59:09 Filip Hušek (Tomáš Pokorný), 63:39 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček)
branky (asistence): 47:47 Tomáš Sláma (Tomáš Vaculík), 48:25 Ondřej Kalát (Tadeáš Drahorád), 49:28 Tomáš Vaculík (Tadeáš Drahorád), 53:03 Lukáš Kášek (Tadeáš Drahorád)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Mukařov 5:4p
7. Matěj Mikšovský, 22. Martin Neradílek, 38. Jonáš Mikšovský, 60. Filip Hušek, 64. Matěj Mikšovský - 48. Tomáš Sláma, 49. Ondřej Kalát, 50. Tomáš Vaculík, 54. Lukáš Kášek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: David Šimeček 21 - Josef Bína 21; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:4, 1:0;
63:39
63:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (5:4).
63:39
Rozhodující gól, který posílá Hradec do další části poháru, vstřelil Matěj Mikšovský za asistence Ondřeje Součka.
63:39
FbC Hradec Králové i přes ztrátu třígólového náskoku postupuje do další pohárové části těsným rozdílem 5:4.
63:35
Neradílkovi sjel balónek při nájezdu na golmana.
62:33
Hra je často přerušována drobnými fauly ve prospěch domácího týmu.
61:49
Po rozehrávce Čížka se Hradec dostává před branku soupeře, kde získává volný úder. K rozehrávce se postavil Hušek s Pokorným.
61:09
Trnkova šance v prodloužení končí blokem před brankou Bíny.
60:00
60:00
59:55
Pokorný se snažil doklepnout balónek do branky. Neúspěšně. Následuje prodloužení.
59:50
Poslední minutu základní části drží balónek Mukařov.
59:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Tomáš Pokorný (4:4).
59:09
Pokorného střela nejprve do prvního hráče. Odražený míček na hůl Huška, který přesnou střelou srovnává na 4:4.
58:17
Hradecká rozehrávka v rohu hostí. Následuje hra v 6ti.
57:55
Další zblokovaná střela Pavla Chudomského v přesilovce.
57:15
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:15
Neúspěšně. Následuje přesilová hra Hradce.
56:35
Hradec bude hrát přesilovku. Momentálně se snaží proměnit odložené vyloučení.
55:00
Poslední patnáctiminutovku rozehrává Hradec s míčkem na svých holích. Mukařov drží tenký náskok jednoho gólu.
54:44
Hra přerušena. Po souboji zůstal ležet na zemi Jonáš Mikšovský. V roli zdravotníka zasahuje Petr Drahoňovský za asistence Františka Lahučkého.
54:35
Standartka z nebezpečného prostoru pro Mukařov.
53:14
Hosté využívají přesilovou hru a jdou tak poprvé v zápase do vedení.
53:03
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Lukáš Kášek, asistoval Tadeáš Drahorád (3:4).
51:42
Na trestnou lavici usedl Marek Čížek po tristním rozhodnutí rozhodčích.
51:16
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
50:15
Hosté cítí šanci, jejich tlak roste.
49:29
Domácí jsou jako opaření a inkasují třetí gól během necelých dvou minut.
49:28
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Tadeáš Drahorád (3:3).
48:28
Hosté vstřelili dvě branky v krátkém časovém sledu a máme postaráno o pikantní konec zápasu.
48:26
Timeout domácí.
48:25
Timeout FbC Hradec Králové
48:25
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Tadeáš Drahorád (3:2).
47:47
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Tomáš Vaculík (3:1).
46:01
Hra se přitvrzuje. Je k vidění spousta faulů. Rozhodčí jsou však klidní.
45:18
Neradílek čistě odebral míček. V útoku domácí.
44:27
Mikšovský při rozehrávce trefil Růžka. na míčku hosté.
43:54
Šimeček bude po tomto utkání opěvován. Hlavně díky jemu domácí ještě neinkasovali.
42:17
Pokorného pohotová střela. Brankář však připraven.
38:20
Nyní si přesilovku vyzkouší i domácí celek.
38:19
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
37:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Filip Hušek (3:0).
37:32
Prosadila se nová letní akvizice - Jonáš Mikšovský. Asistenci si připisuje Filip Hušek.
35:58
Nebezpečná standartní situace z předbrankového prostoru pro hosty.
35:44
Pokorný nejdříve trefil prvního obránce, poté zkusil něco jako střelu, která se však nepotkala s úspěchem.
35:23
Hušek drží míček v pásmu hostí a tahá tak cenné vteřiny.
34:24
Pokorný poklidil před brankou. Hosté začínají útok znovu.
33:57
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
33:41
Vyloučen hráč Martin Neradílek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
32:53
Chybělo opravdu málo, aby Filip Hušek zavěsil.
31:11
V magickém čase 11:11 ještě magičtější zákrok Šimečka.
30:06
Hosté začínají být nervózní z průběhu utkání.
29:09
Krásný průnik Rupricha končí nepřesnou střelou.
28:33
Hosté tlačí, avšak stále nemohou najít recept na skvělou obranu domácího celku.
27:41
Střela Mikšovského od mantinelu lehce nad.
27:29
Šimeček společně s obranou drží čisté konto.
26:53
Rozbroje před brankou domácích, hosté mají standartku.
26:38
Chudomského bumelice sraženo do rohu hřiště.
25:43
Čížek se centrem snažil najít Růžka, ten sice zpracoval, vzápětí však o balón přišel.
25:09
Hradec tlačí, má více šancí než jeho protivník.
23:25
Po faulu na Mikšovského mladšího má Hradec rozehrávku před brankou. Hradec bohužel nevyužil tuto rozehrávku ze slušné pozice před brankou.
21:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Neradílek, asistoval Jonáš Mikšovský (2:0).
21:14
I přes počáteční tlak hostí se Mikšovskému podařilo zmocnit míče. Po přesné přihrávce Neradílek zvyšuje vedení domácích na 2:0.
20:00
20:00
19:55
Pokorného velmi obětavý zákrok znemožnil hostům srovnat stav.
19:30
Domácí kombinují a poklidně dohrávají první dějství.
19:00
První formace Hradce na hřišti.
18:30
Domácí v plném počtu.
18:00
Domácí zatím odolávají skvělou obranou hostujícímu tlaku.
16:45
První přesilovka pro hosty, ti kombinují a snaží se najít prostor na střelu.
16:30
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
16:01
Signalizované vyloučení pro domácí.
13:47
Pokorný v neobvyklé pozici napadá rozehrávku hostů.
12:57
Časté chyby v rozehrávce hostujícího celku dávají šanci hradeckému celku navýšit svůj náskok.
12:01
V úniku opět Matěj Mikšovský, backhandovou střelou prověřil golmana.
11:05
Prudká střela Huška zastavena brankářem.
10:10
Šance na obou stranách, fauly na obou stranách.
09:24
Pokorného průnik byl zastaven až faulem hostí.
08:33
Lehký tlak ze strany Mukařova končí střelou do oken haly.
07:39
Hradečtí drží míč na svých hokejkách a poklidně kombinují.
06:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (1:0).
06:18
Protiútok vyřešil nádhernou střelou od mantinelu Mikšovský junior, který otevírá skóre dnešního zápasu.
05:31
Hušek našel před bránou volného Rupricha, tomu však sjel míček. Stav stále bezbrankový.
04:00
Přečíslení 2 na 1 nevyřešili domácí dobře. Na míčku je nyní Traverza.
03:21
Hušek prošel individuálně přes tři hráče, branku však nevstřelil.
02:35
Hra se přelévá ze strany na stranu. Více ze hry mají však domácí borci.
00:30
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Marek Chlumský, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Lukáš Kášek
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Martin Neradílek, Adam Ruprich, Filip Hušek, Tomáš Pokorný, Jonáš Mikšovský
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního pohárového utkání, ve kterém se střetne hvězdná Traverza Mukařov a mladý ambiciózní tým Innebandytos Hradec Králové. Moje jméno je Tomáš a budu Vás provázet dnešním zápasem.