3:3
2:2
0:3
- : -
branky (asistence): 09:39 Karel Hloch, 12:24 Zdeněk Fojt (Daniel Miczek), 17:43 Radek Šimíček (Patrik Dočkal), 28:25 Patrik Dočkal (Daniel Miczek), 32:26 Josef Ťuik
branky (asistence): 00:56 Matěj Hronek (Marek Fuchs), 13:28 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 16:49 Marek Fuchs (David Hauser), 29:08 Patrik Fabián (David Medek), 30:43 David Hauser (Marek Fuchs), 46:02 Michal Machálek (David Medek), 53:22 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 58:28 Marek Fuchs (David Hauser)

FBC Playmakers Prostějov - FBŠ Hattrick Brno 5:8
10. Karel Hloch, 13. Zdeněk Fojt, 18. Radek Šimíček, 29. Patrik Dočkal, 33. Josef Ťuik - 1. Matěj Hronek, 14. Marek Fuchs, 17. Marek Fuchs, 30. Patrik Fabián, 31. David Hauser, 47. Michal Machálek, 54. Marek Fuchs, 59. Marek Fuchs; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4 + Milan Fojt 10:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Štěpán Panák 36 - Filip Kejík 10; po třetinách: 3:3, 2:2, 0:3;
60:00
59:41
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
58:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval David Hauser (5:8).
55:47
Timeout FBC Playmakers Prostějov
55:47
Domaci si berou time-out. Prijatelne skore jim nestaci. Chteji aspon prodlouzeni.
53:22
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (5:7).
53:22
Tak to je studena sprcha pro domaci. Misto aby v presilovce vyrovnali, tak tesne po jejim konci inkasuji.
51:03
Vyloučen hráč Zdeněk Habr družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
47:10
Krizna prihravka od Miczka a Hloch mel na holi vyrovnani. Strelu z prvni ale poslal do hrude brankare.
46:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek, asistoval David Medek (5:6).
46:02
Machalek se od mantinelu proklickoval k brance a chladnokrevne zakoncil.
43:10
Dockal se snazil proplest po ose hriste, ale byl zastaven. Vybojoval vsak volny uder.
42:15
Strelu Konecneho zblokoval obrance.
40:00
40:00
38:27
Velky tlak do prostejovske brany, dorazeli hned dva borci. Panak ale odolal.
36:18
Vyloučen hráč Milan Fojt družstva FBC Playmakers Prostějov na 10 minut za nesportovní chování.
36:18
Vyloučen hráč Milan Fojt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
36:18
Milan Fojt odesel za nesportovni chovani na 2+10 minut. Dvouminutovy trest odsedi Lukas Brumlik.
35:55
Zdenek Fojt zblokoval hrace, ktery se uz uz chystal ke strele.
34:08
Vyloučen hráč Josef Ťuik družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:08
Tuik jde za zakrok u mam ten lu na trestnou.
32:26
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Josef Ťuik bez asistence (5:5).
32:26
Je z toho gol! Tuik se probil do utoku, vystrelil a micek propadl brankari pod rukou
32:14
Tuik se zene z obrany vpred, co z toho bude?
30:43
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval Marek Fuchs (4:5).
30:43
Micek za Panakem, prosadil se Hauser.
29:08
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Patrik Fabián, asistoval David Medek (4:4).
29:08
Fabian se prosadil ze standardky.
28:25
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Daniel Miczek (4:3).
28:25
Miczek, znamy to strelec, tentokrat nahral na tyc uplne volnemu Patriku Dockalovi.
27:14
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
27:14
Vyloucen hostujici Fuchs.
26:51
Domaci si zahraji presilovku.
24:46
Tuik udelal chybu v rozehravce a malem toho vyuzil Machalek. Micek ale napalil jen do brankare.
24:14
Ondracek tahem od modre, miji.
23:18
Dalsi micek proletel nad Panakovou branou.
22:35
Vidime boj o kazdy centimetr hriste. Souboje se pomalu priostruji.
21:02
Jen tlaci. Nynejsi skore se mu pranic nelibi.
20:00
20:00
17:43
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Radek Šimíček, asistoval Patrik Dočkal (3:3).
16:49
15:40
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra na zemi.
13:28
13:28
Fuchs se prosazuji z velkeho brankoviste, vyrovnano.
12:24
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zdeněk Fojt, asistoval Daniel Miczek (2:1).
12:24
To snad neni mozne! Playmakeri se dostali ke treti strele a jdou do vedeni! Tentoktrat se prosadil z kruhu Zdenek Fojt.
11:55
Hattrick porad na micku, ke strelam se ale nyni dostava sporadicky.
09:39
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Karel Hloch bez asistence (1:1).
09:39
Hala bouri! Karel Hloch se do micku oprel ve strednim pasmu a micek zaplachtil do ruzku.
08:26
Hoste malem vyuzili souperovy chyby v rozehravce, Playmakeri ale vcas vystoupili proti souperi a nebezpeci zazehnali.
07:39
Oba tymy st tu dan. Po te volny uder Brna.
05:00
Koranda u mantinelu poradne narazil. Vypada to, ze si bude muset odpocinout.
04:07
Hraje se v obrovskem tempu!
03:44
Miczek se doatal ke strele, miji.
02:40
Dockal brzy u mantinelu prisel o micek, vybojoval ale faul.
01:48
Hraci Brna v tlaku, domaci se prakticky jen brani.
00:56
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (0:1).