0:2
2:6
6:1
- : -
branky (asistence): 25:23 Tomáš Sikora (Jan Mieszek), 29:40 Filip Turoň (Tomáš Žvak), 41:26 Filip Turoň (Daniel Babilon), 44:39 Jan Mieszek, 48:12 Daniel Babilon (Lukáš Marthaus), 50:40 Filip Turoň (Tomáš Sikora), 57:59 Lukáš Marthaus (Daniel Babilon), 59:48 Marek Porosz (Jan Mieszek)
branky (asistence): 16:18 Tomáš Březík, 16:49 Michal Žůrek (Jakub Hušť), 23:41 Robin Macek (Radim Látal), 25:44 Lukáš Adámek, 25:55 Tomáš Březík, 26:26 Radim Látal (Michal Žůrek), 34:12 Radim Látal (Robin Macek), 35:30 Patrik Seevald (Lukáš Adámek), 58:59 Tomáš Březík

Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 8:9
26. Tomáš Sikora, 30. Filip Turoň, 42. Filip Turoň, 45. Jan Mieszek, 49. Daniel Babilon, 51. Filip Turoň, 58. Lukáš Marthaus, 60. Marek Porosz - 17. Tomáš Březík, 17. Michal Žůrek, 24. Robin Macek, 26. Lukáš Adámek, 26. Tomáš Březík, 27. Radim Látal, 35. Radim Látal, 36. Patrik Seevald, 59. Tomáš Březík; rozhodčí: Jan Duda - Dalibor Jekielek; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Michal Franek 2, Ján Pinkas 15 - Martin Pinďák 46; po třetinách: 0:2, 2:6, 6:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Jsme rádi, že jsme utkání zvládli. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny nás stály výsledek. My se prostě neponaučíme. Jsem zklamaný...
60:00
59:48
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Marek Porosz, asistoval Jan Mieszek (8:9).
59:47
Vyloučen hráč Tomáš Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra na zemi.
58:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík bez asistence (7:9).
58:20
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
57:59
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Daniel Babilon (7:8).
56:24
Březík v souboji s Pinkasem neuspěl! Těsně nad!
55:00
Tyč po střele Mieszka!
54:18
Minutu zamknul Vsetín třinecké florbalisty v obranném pásmu, k větší příležitosti se ale nedostali!
53:18
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou.
52:47
Střela Lukáše Adámka prošla Hašanovi mezi nohami, těsně před brankovou čárou zabránil míčku Filip Turoň!
50:40
Timeout Florbal Vsetín
50:40
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (6:8).
50:40
Timeout Florbal Vsetín!
50:40
Hašan skvělým zákrokem podržel šance Ossika, na straně druhé se Třinec z protiútoku prosazuje, 6:8!
49:57
Vsetín je znovu pod velkým tlakem!
49:00
Třinec tlačí na vyrovnání, chybí "jen" tři branky, času je dost, uvidíme co hra přinese!
48:12
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Daniel Babilon, asistoval Lukáš Marthaus (5:8).
47:24
Další skvělý zákrok Hašana!!
46:30
Hra se poněkud uklidnila.
44:39
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek z trestného střílení (4:8).
44:39
Bravo!!!! Skvělé provedení Jana Mieszka!!
44:38
Trestné střílení pro Třinec!
44:12
Vsetín je v obrovském tlaku!!
43:45
Na vsetínskou branku lítá střela za střelou, Vsetín ale odolává!
43:15
Obrovská příležitost na straně Třince, Pinďák znovu chytá!
42:22
Třinec se dostává do šancí, ke snížení to zatím nevede!
41:26
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Daniel Babilon (3:8).
41:06
Skvělý zákrok Pinkase!
40:45
Třinečtí vstoupili do třetí třetiny aktivně!
40:00
40:00
38:40
Třinec znovu tlačí, ke snížení to ale bohužel nevede!
36:59
Marthaus jako už dnes poněkolikáté znovu míjí jen o chlup levou tyč!
36:30
Vsetín trestá každičkou chybičku, výsledek absolutně nevypovídá o obrazu hry!
35:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Lukáš Adámek (2:8).
34:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Robin Macek (2:7).
33:40
Sikora znovu těsně mimo!
31:59
Křižná přihrávka od Porosze na Turoňě přešla z první Fííla přestřelil!
31:45
Babilon byl těsně před brankou zablokován!
30:20
Dobrá střela Tomáše Sikory, brankář zasahuje!
29:40
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Žvak (2:6).
27:21
Ján Pinkas si připisuje první úspěšný zákrok, když ho vsetínský útočník trefil do "desítky" !
26:26
Timeout Ossiko Třinec
26:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Michal Žůrek (1:6).
26:26
Střídání brankáře. Nový brankář Ján Pinkas družstva Ossiko Třinec
26:26
Třinec si vybírá timeout!
25:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík bez asistence (1:5).
25:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek bez asistence (1:4).
25:23
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Jan Mieszek (1:3).
25:04
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
24:31
Dobrá střela Janáče letěla jen těsně vedle levé tyče!
23:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Radim Látal (0:3).
21:00
Ossiko vstoupilo do druhé třetiny aktivně!
20:10
Zázračný zákrok Pinďáka po střele Babilona!