1:3
0:4
3:2
- : -
branky (asistence): 17:55 Štěpán Švec (Michal Háp), 49:09 Vojtěch Jakubík (Štěpán Švec), 51:11 Jiří Boštík (Daniel Ondráček), 56:31 Štěpán Švec
branky (asistence): 07:05 Lukáš Vancl (Aleš Pokorný), 09:50 Radek Dřevěný (Ondřej Havlíček), 11:12 Michal Šmíd (Patrik Pollak), 30:12 Michal Bernát (Ondřej Havlíček), 31:42 Radek Dřevěný (Adam Bouška), 34:46 Lukáš Vancl (Aleš Pokorný), 37:22 Aleš Pokorný (Radek Dřevěný), 53:07 Petr Malásek (Pavel Goliáš), 54:20 Adam Bouška (Radek Dřevěný)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - Sokol Brno I 4:9
18. Štěpán Švec, 50. Vojtěch Jakubík, 52. Jiří Boštík, 57. Štěpán Švec - 8. Lukáš Vancl, 10. Radek Dřevěný, 12. Michal Šmíd, 31. Michal Bernát, 32. Radek Dřevěný, 35. Lukáš Vancl, 38. Aleš Pokorný, 54. Petr Malásek, 55. Adam Bouška; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 15, David Jiránek 1 - Martin Zapletálek 15; po třetinách: 1:3, 0:4, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Konečný výsledek mluví za vše. Zbytečné chyby, které trestal soupeř na jedničku. Měli jsme i světlé chvilky, kdy jsme soupeře potrápili, ale to bylo vše. Soupeř lepším výkonem zaslouženě vyhrál. Tímto bych jim poděkoval, jak soupeři, tak rozhodčím a nesmíme opomenout super domácí kulisu. Děkujeme, také pořadatelům a přejeme soupeři hodně štěstí do 4. kola.
60:00
Komentář trenéra hostů: Předvedli jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme dali tři rychlé góly, potom jsme nechali 15 minut soupeře hrát, který toho naštěstí nevyužil, v poslední desetiminutovce, kdy jsme dali 4 góly jsme rozhodli, v závěrečné části jsme si zkoušeli něco, co nebylo natrénovaného a bylo to bohužel znát, děkujeme soupeřům, divákům. Soupeři přejeme úspěšnou sezónu a zdravíme do Brna.
60:00
57:02
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
57:02
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
57:02
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I na 2 minuty za hrubost.
57:02
K dnešnímu utkání se dostavilo 130 diváků, děkujeme.
56:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec bez asistence (4:9).
54:20
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (3:9).
54:20
Střídání brankáře. Nový brankář David Jiránek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
53:07
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Petr Malásek, asistoval Pavel Goliáš (3:8).
51:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Daniel Ondráček (3:7).
49:09
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vojtěch Jakubík, asistoval Štěpán Švec (2:7).
40:00
40:00
37:22
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Radek Dřevěný (1:7).
34:46
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Aleš Pokorný (1:6).
33:34
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:42
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Adam Bouška (1:5).
30:12
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Bernát, asistoval Ondřej Havlíček (1:4).
26:49
Litomyšl je zatím v druhé třetině aktivnější.
22:22
Druhá třetina nám začala v poměrně ostrém tempu.
19:37
Litomyšl se nyní nadechla k tlaku ke konci třetiny.
17:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (1:3).
17:55
Jako první z týmu Litomyšle se prosadil dnešní oslavenec Štěpán Švec, tímto mu přejeme všechno nejlepší.
16:34
Litomyšl ubránila oslabení a zatím se marně snaží vstřelit gól.
14:15
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
14:03
Litomyšl se snaží snížit.
11:14
Brno je zatím lepší na hřišti, a také podle toho vypadá skóre.
11:12
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Šmíd, asistoval Patrik Pollak (0:3).
09:50
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Ondřej Havlíček (0:2).
07:39
Jako první v dnešním utkání otevřel skóre Aleš Pokorný a posílá Brno do vedení.
07:05
06:56
První nebezpečná střela byla vyslána na litomyšlskou branku.
05:46
Peaksport pozvolně rozehrává svůj útok.
03:17
Začátek je vyrovnaný, oba týmy se snaží držet míček na svých hokejkách.
00:01
Dobrý den, rád bych vás přivítal u utkání Českého poháru mezi Litomyšlí a Sokolem Brno, přeji příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Ondřej Liška
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Tomáš Boštík, Jan Haupt, Petr Kuchta, Jiří Boštík, Marek Boštík