3:1
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 04:01 Jan Havel (Michal Kramoliš), 07:52 Ivan Petr (Jiří Beck), 13:50 David Jurášek (Ivan Petr), 23:15 Michal Kramoliš (Michal Obertan), 24:55 Jiří Beck (Tomáš Staněk)
branky (asistence): 03:42 Teodor Bodlák (David Konečný), 33:48 Miloš Tyl, 34:16 Vítězslav Matěj (Miloš Tyl), 44:37 Miloš Tyl (Jan Žigmond)

FbK Olymp Praha - Prague Tigers 5:4
5. Jan Havel, 8. Ivan Petr, 14. David Jurášek, 24. Michal Kramoliš, 25. Jiří Beck - 4. Teodor Bodlák, 34. Miloš Tyl, 35. Vítězslav Matěj, 45. Miloš Tyl; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Dvořák 30 - Dominik Řečník 8, Pavel Dundr 15; po třetinách: 3:1, 2:2, 0:1;
60:00
58:47
Timeout Prague Tigers
47:54
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
44:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jan Žigmond (5:4).
40:00
40:00
34:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Miloš Tyl (5:3).
33:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Miloš Tyl z trestného střílení (5:2).
33:27
Vyloučen hráč David Konečný družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
27:42
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
24:55
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Tomáš Staněk (5:1).
23:20
Vyloučen hráč Kryštof Antůšek družstva Prague Tigers na 2 minuty za vražení zády.
23:15
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Michal Kramoliš, asistoval Michal Obertan (4:1).
20:00
20:00
13:50
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (3:1).
07:52
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (2:1).
06:10
Vyloučen hráč Michael Černý družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
04:01
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jan Havel, asistoval Michal Kramoliš (1:1).
03:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval David Konečný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: Miloš Tyl, Jan Žigmond, Kryštof Antůšek, Jan Hruška, Vítězslav Matěj
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Ladislav Procházka, Jiří Beck, David Nesnídal, David Jurášek, Ivan Petr