3:2
2:1
1:0
FbC Plzeň
branky (asistence): 05:50 Petr Torma (Ondřej Budek), 08:40 Ondřej Budek (Petr Torma), 15:59 Ondřej Budek (Petr Torma), 20:55 Filip Štěpánek (Marek Firla), 32:02 Petr Torma (Matěj Surák), 39:16 Ondřej Budek (Matěj Surák), 48:36 Ondřej Valíček, 53:43 Petr Procházka (Jiří Trnka), 60:28 Ondřej Budek
FbC Plzeň
branky (asistence): 02:48 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 06:01 Matěj Vošta (Vojtěch Lapuník), 09:36 Václav Khek (Daniel Nicklas), 12:13 Vojtěch Lapuník (Matěj Vošta), 12:54 Jiří Trnka (vlastní branka), 22:06 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 31:11 Michal Štejr (Filip Nový), 55:32 Jiří Paďourek (Filip Rybnikár)

Florbalová škola Plzeň - FbC Plzeň 9:8p
6. Petr Torma, 9. Ondřej Budek, 16. Ondřej Budek, 21. Filip Štěpánek, 33. Petr Torma, 40. Ondřej Budek, 49. Ondřej Valíček, 54. Petr Procházka, 61. Ondřej Budek - 3. Filip Rybnikár, 7. Matěj Vošta, 10. Václav Khek, 13. Vojtěch Lapuník, 13. Jiří Trnka, 23. Matěj Vošta, 32. Michal Štejr, 56. Jiří Paďourek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Jakub Matějka; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Mayer 21 - Lukáš Ščurko 16; po třetinách: 3:5, 3:2, 2:1, 1:0;
60:28
60:29
Komentář trenéra domácích: Ze začátku jsme byli trochu zakřiknutí a nervózní z papírově silnějšího soupeře. Ale postupem času jsme se dostali do zápasu a hráli jsme vyrovnanou partii. V některých fázích si myslím, že jsme byli i lepší a dostávali jsme FbC pod tlak. V prodloužení už vyhrál šťastnější tým. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout výkon "mladé" lajny. Děkuji soupeři za utkání.
60:29
Komentář trenéra hostů: Jedna lajna mužů, dvě lajny juniorů. Byť jsme zápas brali jako přípravu na národní ligu, podali jsme mizerný výkon a zaslouženě soupeř postoupil. Gratuluji a přeji hodně štěstí do čtvrtého kola.
60:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek bez asistence (9:8).
60:00
60:00
56:45
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Filip Rybnikár (8:8).
54:21
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Procházka, asistoval Jiří Trnka (8:7).
49:40
Vyloučen hráč Tomáš Janouškovec družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
48:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Valíček bez asistence (7:7).
40:00
40:00
39:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (6:7).
32:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (5:7).
31:45
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michal Štejr, asistoval Filip Nový (4:7).
22:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (4:6).
20:55
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Štěpánek, asistoval Marek Firla (4:5).
20:00
20:00
15:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (3:5).
12:54
Vlastní branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jiří Trnka (2:5).
12:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Matěj Vošta (2:4).
09:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Khek, asistoval Daniel Nicklas (2:3).
08:40
06:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vojtěch Lapuník (1:2).
05:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (1:1).
03:56
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (0:1).
01:56
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Daniel Nicklas.
01:56
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Michael Brabec, Filip Nový, David Šůs, Matěj Vošta, Vojtěch Lapuník
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Jiří Trnka, Jakub Vandák, Matěj Zicho, Filip Janáček, Ondřej Valíček