2:2
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 02:27 Lukáš Hodan (Jakub Vrána), 05:01 Jakub Vrána (Petr Cícha), 35:22 Martin Chyba, 47:23 Tomáš Kukal (Pavel Kubka), 50:25 Martin Chyba (Jan Skoták)
branky (asistence): 03:15 Martin Lazárek (Jindřich Zoth), 10:14 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 22:12 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 29:55 Jiří Šrámek (Tomáš Branžovský), 50:38 Jan Blažek (Jiří Šrámek), 57:57 Martin Lazárek

FBC Pitbulls Kolín - DDM Praha 10 5:6
3. Lukáš Hodan, 6. Jakub Vrána, 36. Martin Chyba, 48. Tomáš Kukal, 51. Martin Chyba - 4. Martin Lazárek, 11. Martin Lazárek, 23. Martin Lazárek, 30. Jiří Šrámek, 51. Jan Blažek, 58. Martin Lazárek; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 7 + Pavel Kubka 10:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 23 - David Sádlík 34; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2;
60:00
59:59
Nesmírně těžký zápas, do konce zápasu jsme se nesžili s povrchem haly. Děkujeme soupeři za zápas. Říká trenér hostí. Kolín bez vyjádření.
59:59
Kolín prohrává 5:6 a vypadává z poháru.
57:57
Timeout FBC Pitbulls Kolín
57:57
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (5:6).
56:30
Pod tíhou hráčů praskají nejenom míčky...
52:30
Vyloučen hráč Pavel Kubka družstva FBC Pitbulls Kolín na 10 minut za nesportovní chování.
52:30
Vyloučen hráč Pavel Kubka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
52:02
Golman domácích se podrobuje ošetření po střetu protihráčem.
50:40
Hosté rychle vyrovnali veden domácích.
50:38
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Jiří Šrámek (5:5).
50:25
Timeout DDM Praha 10
50:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (5:4).
47:24
Domácí tým i díky drtivě větším počtu střel v této třetině vyrovnává.
47:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Pavel Kubka (4:4).
46:20
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
42:51
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:20
Domácí v přesilové hře navyšují tlak a mají několik šancí.
40:00
40:00
39:59
První hráč domácích (7) vchází, pro velké množství svalů se nevešel do futer...
39:59
Pro mokro na podlaze byla povolána uklízečka.
39:52
Vyloučen hráč Filip Müller družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba z trestného střílení (3:4).
35:08
Trestné střílení družstva DDM Praha 10 neproměnil Jiří Šrámek.
35:08
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
34:27
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
29:55
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Branžovský (2:4).
29:55
25:57
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
23:01
Vyloučen hráč Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra rukou.
22:12
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (2:3).
20:00
20:00
19:00
10:14
05:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Petr Cícha (2:1).
03:15
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jindřich Zoth (1:1).
02:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval Jakub Vrána (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Jakub Vlček.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Praha 10: brankář: David Sádlík; hráči v poli: Martin Lazárek, Jindřich Zoth, Petr Krob, Robin Běhal, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jakub Vrána, Martin Chyba, Lukáš Hodan, Pavel Kubka, Jan Skoták