0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 08:01 Radim Křinka (Radek Mareš), 56:41 Radim Křinka
branky (asistence): 01:45 Miloš Vojtíšek (Tomáš Pícha), 13:07 Marek Garreis (Pavel Hýbek), 13:52 Miloš Vojtíšek (Tomáš Pícha), 35:20 Jan Pavlíček (Kryštof Garreis), 41:03 Ondřej Benačan (Pavel Hýbek)

Orel Přelouč - SK Florbal Benešov 2:5
9. Radim Křinka, 57. Radim Křinka - 2. Miloš Vojtíšek, 14. Marek Garreis, 14. Miloš Vojtíšek, 36. Jan Pavlíček, 42. Ondřej Benačan; rozhodčí: Martin Trnka - David Kytler; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 10, Jakub Albrecht 19 - Lukáš Brož 17; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Přelouč dnes měla blíže nespecifikovaný problém v horní polovině těla. Děkuji soupeřům za utkání a rozhodčím za parádní výkon. Komentář trenéra hostů: Narazili jsme na velmi nepříjemného soupeře. Jsme rádi, že jsme dotáhli utkání do zdárného konce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do nadcházející sezony.
59:59
Střely po třetí třetině: domácí 7,hosté 11
59:59
Nejlepší hráč domácích: Albrecht Jakub Nejlepší hráč hostů: Vojtíšek Miloš
59:30
Benešov dohrává zápas s balonkem na svých florbalkách.
56:41
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka z trestného střílení (2:5).
56:41
Perfektně provedený blafák do bekhendu v podání kapitána Křinky znamená snížení.
55:54
Největší šancí při dvojnásobné přesilovce byl únik hostů dva na nikoho, které ale neskončilo brankou.
55:08
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:45
Vyloučen hráč Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:45
Brankář hostů předvedl skluz jako v Premier league a po zásluze za to vyfasoval dvě minuty. Orel reaguje odvoláním golmana a uvidíme přesilovku 6 na 4.
50:33
Benešovu hraje vše do karet.
50:32
Vyloučen hráč Tadeáš Knížek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
47:10
Domácím nejde upřít snaha, ale k vyloženějším šancím zatím nevede.
45:35
Albrecht se zaskvěl v brance po parádní souhře hostů.
45:13
Timeout Orel Přelouč
42:47
Zdá se, že otěže zápasu má pevně v rukách Benešov a nepřipustí žádné zdramatizování. Kéž bych se mýlil.
41:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Benačan, asistoval Pavel Hýbek (1:5).
41:03
Vymetený růžek za Albrechtem značí už čtyřgólovou ztrátu.
40:01
Uvidíme, jestli se Orel ještě zvedne a otočí nepříznivý vývoj utkání.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: domácí 4, hosté 10
39:41
Přesilovky zatím nejsou silnou stránkou ani jednoho z týmů.
37:41
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
35:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Kryštof Garreis (1:4).
35:20
Marešovi soupeř vypíchl míček z čepele a do prázdné brány zavěšuje Pavlíček. Místo aby Orel vstřelil kontaktní gól, Benešov jde do trháku.
34:19
Pasáž hry, která zatím nenabízí nějaké větší šance na obou stranách.
29:52
Orel teď svého soupeře zamkl u své klece, ale cestu k ohrožení branky hledá jen velmi složitě.
26:45
I druhá přesilovka utkání zůstala nevyužita.
25:30
Obrovskou šanci zahodil Janata a následně Jezdinský. Prvně jmenovaný před úplně odkrytou brankou trefil jen tyč a z následné dorážky Jezdinský výjimečně přestřelil
24:45
Vyloučen hráč Ondřej Benačan družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:45
A také Orel si zahraje přesilovou hru.
22:14
A nutno podotknout, že domácí to nakoplo a hra se zatím odehrává ve větším tempu než v první třetině.
20:00
20:00
Přeloučský trenér Bulíček se snaží týmu dodat nový impuls výměnou brankáře.
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí 8, hosté 13
19:59
Přelouč po vyrovnávacím gólu trochu vypadla z role a od té doby jen těžko hledá cestu k benešovské brance.
18:40
Orel se však i díky Tyllerovi v brance ubránil.
16:40
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za držení.
16:40
Zlý muž domácích, Bulis, nabídl soupeři přesilovou hru.
13:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Tomáš Pícha (1:3).
13:52
Hosté kují železo dokud je žhavé a přidávají třetí zásah.
13:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Pavel Hýbek (1:2).
13:07
Benešov šlápl na plyn a výsledkem je jejich vedoucí gól.
11:35
Více na míčku je Přelouč, ale zatím to moc k nějakým vypracovaným šancím nevede.
08:01
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Radek Mareš (1:1).
08:01
Perfektní Marešův nához doráží za záda benešovského golmana Křinka.
06:20
Dnešní oslavenec Tyller se blýskl skvělým zákrokem.
04:35
Jezdinský s Knížkem se dostali do úniku dva na jednoho, první zmiňovaný zakončil střelou, kterou hostující golman vytáhl mimo.
01:45
01:45
A záhy také první branku. Hosté měli na středu až moc volného místa a také že si s tím zkušeně poradili.
00:30
A máme tady první střelu utkání. Verunáč od mantinelu poprvé vyzkoušel Brože.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Ondřej Novotný, David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Tomáš Pícha, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč: brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Jiří Maček, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš, David Verunáč, Tadeáš Knížek
00:00
Vítáme všechny příznivce florbalu. Dnes je na programu 3. kolo domácího poháru. Soupeřem domácího Orla je divizní Benešov, který minulou sezonu zakončil na 5. příčce.