0:1
2:0
3:2
- : -
branky (asistence): 35:38 Lucie Hejnová (Blanka Hozová), 38:59 Veronika Štěpánská, 41:41 Lucie Hejnová, 46:27 Veronika Štěpánská (Monika Macháčková), 48:38 Lucie Romančáková
branky (asistence): 05:31 Eliška Juhaňáková, 44:44 Markéta Kabešová (Táňa Bínová), 51:20 Markéta Kabešová (Lucie Vacková)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Soběslav 5:3
36. Lucie Hejnová, 39. Veronika Štěpánská, 42. Lucie Hejnová, 47. Veronika Štěpánská, 49. Lucie Romančáková - 6. Eliška Juhaňáková, 45. Markéta Kabešová, 52. Markéta Kabešová; rozhodčí: Jakub Jebousek - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kateřina Vyklická 8 - Karolína Drachovská 30; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:2;
60:00
59:59
Klakson nám ukončil oposledndí třetinu tohoto zápasu. Konečný stav je 5:3. Orlice tedy postupují dál. Já se s Vámi loučím a přeji krásny zbytek nedělního večera. Příště tady nashledanou, ať už u vašich obrazovek, nebo tady, ve rtyňské sportovní hale Orlovna. Loučí se s vámi ... Petr Pastrněk :)
58:40
Atmosféra ve rtyňské hale by se nyní dala krájet. Souboje o míček jsou nyní agresivnější a rychlejší než v předchozích třetinách. Dopadne nějaký ten gól? ... Fialová nebo zelená ?
57:06
Hráčky Soběslavy úspěšně dovedly míček až před bránu domácích. Orlice však nedaly hráčce s číslem 9 možnost jakkoliv vystřelit.
54:43
Hráčka domácích s číslem 19 - Monika Macháčková - střílí téměř ze středu hřiště na bránu, o malý kousek ji však minula a skóre tak i nadále zůstává 5:3.
51:21
Hosté dotahují skóre na 5:3, že by domácímu týmu docházely síly? Zvládnou ustát poslední minuty dnešního zápasu?
51:20
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (5:3).
49:00
Další z hráček domácího týmu po pádu na koleno opoustí hřiště za pomoci svých spoluhráček. Diváci ji samodřejmě podpořili potleskem.
48:39
Drsný souboj vyústil až v pád jedné z hráček domácího týmu. V doprovodu svých spoluhráček a za postlesku diváků opouští Denisa Kalousková hřistě... Její tým ji však nyní pomstil dalším gólem.
48:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (5:2).
46:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Monika Macháčková (4:2).
44:45
Další pokus o gól hostů se nyní vyplatil a proměnil se v gól. Doženou snad hráčky ze Soběslavy rtyňské Orlice na cestě za postupem? ... zbývá posledních 15 minut ... Zůstaňte až do konce..
44:44
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Táňa Bínová (3:2).
42:37
Další pokus o gól hostů dnešního turnaje, se proměnil v dým. Rtyně se nedá jen tak obelhat a své teritorium si behlivě hlídají.
41:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová bez asistence (3:1).
40:01
Klakson oznamuje konec druhé a poslední přestávky dnešního zápasu. Dočkáme se dalších gólů ? Udrží si domácí Orlice vedení, nebo Soběslav bude tím, kdo pojede domů s pocitem vítězství? ... Buďte s námi až do konce!!
40:00
40:00
39:00
Poslední minuta 2. třetiny je ve znamení zbrklé hry a další gól, to se však ani jedné straně nevyplatilo a tak druhá třetina končí stavem 2:0
38:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Štěpánská bez asistence (2:1).
35:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová, asistoval Blanka Hozová (1:1).
35:38
Míček nakonec po dlouhém čekání končí v síti družstva ze Soběslavy. Tento gól zapříčinil srovnání skóre na 1:1, zárověň přinutil jak veškeré diváky sledovat hru tak, aby jim neunikl ani jediný okamžik tohoto zápasu, tak i střelkyni Lucii Hejnovou k oslavné hvězdici, kterou předvedla přímo na středu hřiště.
35:29
Míček se nyní drží na straně hostů. Dopadne snad pro domácí gól, kterým srovnají skóre na 1:1 ?
33:35
Hráčka hostů č. 77 - Táňa Bínová - vede míček na své holi a snaží se střílet. Ani tento pokus o gól se však nepovedl.
32:49
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil Veronika Štěpánská.
32:49
Vyloučen hráč Amálie Šťastná družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
32:49
Hráčka číslo 29 - Veronika Štěpánká se nyní pokouší o třestné střílení. Její střela však končí v rukách gólmanky a posílá tak jednu hráčku soupěřů na trestnou lavici.
31:13
Obě strany dnes předvádí velice aktivní hru, zdali to ale nějakému týmu přinese nějaký ten gól, zůstavá nadále tajemstvím.
28:20
Hráčka domácích, Lucie Romančáková společně s Lucií Hejnovou, se pokusila 2x vystřelit na bránu soupěřů. Ačkoliv se jí ani jeden pokus nepodařil proměnit v gól, její snažení zvedlo přítomné diváky z tribuny
27:50
Vyloučen hráč Táňa Bínová družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
27:12
Domácí střídají své hráče, nyní je na hřisti původní line-up
22:38
Družstvo ze Soběslavy v plném počtu.
22:25
Domácí Orel má na tribunách silnou podporu rodin, neaktivních spoluhráček i kamarádů. Dnešnímu zápasu přihlíží 35 diváků.
20:38
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
20:01
Pokřiky obou týmů, které právě zazněly sportovní halou Orlovnou oznamují začátek druhé třetiny zápasu mezi domácím Orlem a týmem florbalu ze Soběslavy.
20:00
20:00
19:59
Klakson oznamuje konec první třetiny. Všichni hráči se odebrali do svých šaten. Za deset minut jsme zpět, počkejte si na výsledek!
19:34
Míček opět mizí za mantinelem, tentokrát za bránióu domácích, hosté rozehrávají.
18:07
Hosté v zelených dresech střídají své hráče na hřišti, aby načerpaly nové síly
17:18
Další střela domácích minula branku soupeře.
14:10
Míček je nyní více na holi domácího týmu. Do konce třetiny zbývá ještě necelých 6 minut.
08:32
Po souboji hráček obou týmů, končí míček za mantinely hřiště.
06:42
Píšťalka nyní přerušuje zápas a domácí rozhrávají ze středu hřiště z důvodu sekání soupeřů. Pomůže jim tato rozehrávka vyrovnat skóre?
05:31
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková bez asistence (0:1).
04:07
Po nevydařené střele domácích míček skončil v rukách brankářky soupěřů. Další střela hráčky domácích, Lucie Romančákové, skočila podobně.
00:39
Úvodní znělka zahájila utkání mezi dívčími týmy Orel Rtyně v Podkrkonoší a Florbal Soběslav. Čeká nás zajímavá florbalová podívaná. Ještě jednou dobrý den !!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Jebousek a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav: brankář: Karolína Drachovská; hráči v poli: Veronika Šraierová, Táňa Bínová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Amálie Šťastná
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Lucie Romančáková, Lucie Ondráčková, Veronika Štěpánská, Monika Macháčková, Martina Joudalová