2:2
3:0
5:1
- : -
branky (asistence): 09:59 Ondřej Rychetník (Jakub Záň), 11:04 Jan Kapucián (Anže Šneberger), 24:42 Martin Skřivánek (Jan Kapucián), 29:01 Michal Dolejš (Jiří Vlček), 30:29 Marian Jelínek (Anže Šneberger), 42:26 Ondřej Stuchlík (Michal Dolejš), 43:42 Jakub Pecha (Anže Šneberger), 45:53 Martin Skřivánek (Ondřej Rychetník), 55:30 Marian Jelínek (Martin Skřivánek), 57:58 Martin Skřivánek (Petr Hartman)
branky (asistence): 05:03 Marek Mandelbaum (Daniel Hulič), 18:46 Ondřej Krejčí (Filip Skořepa), 48:48 Daniel Hulič (Marek Mandelbaum)

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:3
10. Ondřej Rychetník, 12. Jan Kapucián, 25. Martin Skřivánek, 30. Michal Dolejš, 31. Marian Jelínek, 43. Ondřej Stuchlík, 44. Jakub Pecha, 46. Martin Skřivánek, 56. Marian Jelínek, 58. Martin Skřivánek - 6. Marek Mandelbaum, 19. Ondřej Krejčí, 49. Daniel Hulič; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Martin Dejmal 20 - Milan Stránský 25; po třetinách: 2:2, 3:0, 5:1;
60:00
Komentář asistenta domácího trenéra Miroslava Purkrábka: Výsledné skóre neodpovídá průběhu utkání, soupeř byl rozhodně kvalitní. My jsme podali dobrý výkon, na kterém se dá stavět. Lépe jsme proměňovali šance, dobře jsme odbránili zbytečná oslabení. Jsme rádi za bodový zisk, soupeři, rozhodčím, ale hlavně dnes perfektním fanouškům děkujeme za zápas!
60:00
To je z Vinohrad pro dnešek vše, zítra se zde utká od 18 hodin rezervní tým SKV, pokud budete mít volný večer, přijďte zafandit týmu kolem slavného trenéra Vondry! Vstupné dobrovolné!
60:00
Střely ve třetí třetině 13:8 pro domácí, celkově 35:23.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Daniela Huliče: Dneska jsme podle mě nebyli až tak špatní, jak naznačuje výsledek, nicméně víme, že od začátku sezóny nehrajeme dobře a vyhrál určitě lepší tým. Díky.
60:00
59:59
V euforii dohrávané utkání končí 10:3 pro domácí, první místo v tabulce patří stále na Vinohrady!
59:54
Dejmal si užil ovace domácího kotle po dvou zákrocích.
59:17
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:15
Domácí nemají dost, další šanci ale chytá Stranský. Následující brejk Litvínova zase hasí Kapucián zakázanou brzdou.
57:59
Domácí lajně Kapuciána se ještě gól vstřelit nepodařilo, po vystřídání se to již povedlo Skřivánkovi. Po odpoledních špatných zprávách z volebních výsledků je toto balzám na duši!
57:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (10:3).
57:49
Bezstarostná hra Vinohrad pokračuje - kdo dnes nepřišel, přišel o hodně!
56:07
Desítka na Vinohradech bývá poslední dobou zvykem spíše u rezervního B-týmu, uvidíme ji také dnes od elitních borců?
55:31
Luxusní střídání Litvínova, kdy po ztrátě balonku čtyři hráči utekli ze hřiště. Skřivánek čekal a čekal, až namazal na střed Jelínkovi. Poměrně snadný gól domácích v oslabení!
55:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Martin Skřivánek (9:3).
54:43
Domácí zatím většinou na balonku. Až nyní to Litvínov začíná roztáčet.
54:22
Duo Skřivánek - Hartman povodilo hostující hráče za jejich brankou, získalo faul a šlo střídat.
53:40
Další šavle - meče při hašení brejku Litvínova - vyloučena zahraniční posila domácího týmu.
53:39
Vyloučen hráč Anže Šneberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
52:34
Domácí Beran po nahrávce Stuchlíka do tyče! Vzápětí domácí Vlček do připraveného Stranského!
52:16
Hra se obrátila - Litvínov tlačí, Vinohrady chodí do brejků.
51:40
Domácí tifosi mocně povzbuzují SKV. Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:32
Litvínov se snaží s výsledkem ještě něco udělat, jeho hráči jdou do soubojů na maximum.
50:12
Žďuchanec Huliče s Hanákem za domácí brankou řeší rázně rozhodčí promluvou k oběma.
49:20
Domácí vyčkávají a snaží se zklidnit rozehrávku.
48:49
Hosté se dočkali - po dlouhém zámku střílí mazácky gól Hulič!
48:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Marek Mandelbaum (8:3).
48:00
Litvínov zavřel domácí, zatím bez přesnější střely.
46:59
Nájezd dva na jedno Litvínova vyřešil rázně Kapucián a jde si na chvilku spočnout. V oslabení předvedl svou techniku domácí Hartman a ušetřil cenné vteřiny.
46:58
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
46:56
Po dlouhé době skoro plné Vinohrady ženou domácí borce za dalšími góly!
45:54
Zatímco domácím tam spadne vše, Litvínov šance nedává. I proto je skóre již 8:2 - po krásné střele Skřivánka z úhlu na vzdálenější nad nohu gólmana.
45:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Ondřej Rychetník (8:2).
45:10
Hulič sám na Dejmala - nedává!
44:45
Hostům se stále nelíbí spousta rozhodnutí rozhodčích, nic s tím ale nenadělají.
43:43
Demontáž hostující obrany pokračuje v následujícím střídání - nepříliš nebezpečnou střelu Pechy tečuje nechytatelně do domácí branky hostující Skuhrovec a je to už 7:2!
43:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Anže Šneberger (7:2).
42:27
Tak to byla pohádka! Dejmal si našel míček ve skrumáži na malém brankovišti, rozehrál na Ondru Stuchlíka, který dával na střed hřiště Dolejšovi. Ten sklepl zpět na rozeběhnutého Ondru, který obešel obránce a přehodil hostujícího gólmana - míček zapadl do vzdálenějšího vinglu a šlo se slavit!
42:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Michal Dolejš (6:2).
41:24
Matador a ikona Litvínova Dan Hulič vystihl rozehrávku domácích a dával na střed, kde se štěstím domácí ubránili a odpalují do zámezí.
40:43
Třetí třetina začala stejně splašeně, jako skončila ta druhá. Uvidíme, jestli se kluci trochu uklidní a budou chtít rozehrávat trochu klidněji - zatím to nevypadá.
40:00
40:00
Poměr střel za druhou třetinu 10:5 pro domácí.
40:00
39:40
Domácí Pecha nabil Šnebergrovi, ten bohužel slabou střelou Stranského nevylekal. Na druhé straně tygří skok Dejmala proti střele hostujícího hráče.
38:00
A máme tady údaj pro statistiky a statisty - dnešnímu utkání přihlíží zde v hale 150 platících i neplatících diváků. Děkujeme!
37:18
Hra nahoru - dolu - tak to máme na Benfice rádi. Nevím ale, jestli jsou spokojeni i trenéři obou mužstev.
36:34
Závody tahačů - po třech útocích na obou stranách, Žádná větší šance z toho ale nebyla.
34:19
Hostující hráči si již poněkolikáté stěžují na výrok rozhodčích.
33:18
Domácí Dejmal si připsal snadný třetí zákrok této třetiny, kdy se zatím spíše nudí.
32:45
Pecha nezasunul okolo tyče!
32:12
Litvínov po dlouhé době na domácí polovině.
30:30
Anže je dnes při chuti stejně jako Marian Jelínek - Anže sklepává do běhu, Marian pohotově proměňuje! Vzápětí pěkná akce Dolejše, který nabíjel Hanákovi - ten nezvedl a Stránský nohou chytá.
30:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Anže Šneberger (5:2).
29:02
První střídání domácího Dolejše jen na standardní situaci z osmi metrů ze středu hřiště končí gólem! Mistrný tah domácí lavičky!
29:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Dolejš, asistoval Jiří Vlček (4:2).
28:45
Polom své hokejky a ještě faul k tomu? Nyní v podání hostujícího hráče.
27:30
Zatím píši jen o domácích šancích, jelikož Litvínov se k ničemu nedostává. Poměr střel ve druhé třetině nyní 4:1.
26:42
Pěkná souhra domácí lajny - Kapucián tvrdě do masky Stranského.
24:43
Druhé nabití již domácí využívají. Kapucián vyjel na střed a místo střely zvolil nahození před branku, kde čekal připravený Skřivánek, který procedil míček do branky! Domácí využívají přesilovku a vedou 3:2!
24:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jan Kapucián (3:2).
24:30
Kapucián nabil Hartmanovi, tomu střela sjela z čepele.
24:15
Domácím se zatím nedaří, Litvínov dobře čte hru.
23:33
Druhá přesilovka domácího týmu začíná od domácí branky.
23:32
Vyloučen hráč Jiří Pecháček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:52
Hostující Pecháček osekával Hanáka, domácí mají výhodu odloženého vyloučení.
21:13
Litvínov neměl žádnou větší šanci, Vinohrady v plném počtu.
20:01
První buly ve druhé třetině pro domácí. Anže Šneberger se dostával v oslabení do šance, poslední litvínovský hráč mu balonek odpálil. Pokračuje litvínovská přesilovka.
20:00
20:00
Střely po první třetině 12:10 pro domácí. Viděli jsme hodně zajímavou třetinu, kdy domácí byli více na míčku, ale skóre zůstává vyrovnané. Litvínov těží z dobrých brejků, Vinohrady z nápadité rozehrávky. Utkání má zatím vysokou kvalitu, jak se sluší na boj o čelo tabulky.
20:00
19:59
Do konce třetiny stihl Litvínov dvakrát zahrozit, žádná z šancí ale gólem neskončila. Do šaten se tak jde za nerozhodného stavu 2:2.
19:17
Domácí mladík Honza Otta přerušil rychlý brejk Litvínova jen za cenu faulu, za který následovalo i trestné střílení. Dejmal si ale na Pecháčka počkal a Litvínov tak měl pecháčka.
19:16
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jiří Pecháček.
19:16
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
18:47
Křižné nahození Skořepy trefuje krásně ze vzduchu Krejčí - skóre je opět vyrovnané.
18:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Filip Skořepa (2:2).
17:34
Tečovaná střela domácího Rychetníka skončila na hostujícím brankáři. Milan Stranský se zatím rozhodně nenudí a drží Bivoje na dostřel.
17:05
Přesilovka nevyužita, i když šancí bylo dost. Po skončení přesilovky v šanci hostující Krejčí, domácí Pecha mu však před střelou cinkl čistě do řízení.
16:20
Po zisku v nadějné situaci hostující Hocelík, domácí stihli uhasit.
16:02
Hartman nebezpečně pálil, Skřivánek ještě dorážel - skóre se nemění.
15:31
Kapucián našel na vzdálenější tyčce nabíhajícího Hartmana, který trefuje jen zadní tyč branky!
14:44
Domácí rychle rozehráli volný úder a nachytali hostující hráče při špatném střídání.
14:43
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
13:46
Zatím vidíme velmi rychlou hru, kdy domácí drží častěji balonek a rozehrávají, hosté jsou nebezpeční zejména z brejků.
12:27
Z ojedinělého protiútoku velká šance Litvínova - Dejmal pozorný, obránci vyražený balonek odklidili do bezpečí.
12:05
Domácí v další šanci, vyrovnání vlilo sokolům do žil živou vodu!
11:05
A je tu hned další gól domácích! Honza Kapucián společně s Anžem Šnebergrem vybojovalii v hostujícím rohu u mantinelu balonek, Kapi to vzal do výběhu a trefuje na bližší na teploměr!
11:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Kapucián, asistoval Anže Šneberger (2:1).
10:00
V dalším střídání již domácí vyrovnávají skóre - nahrávku Kuby Záně zpracoval Ondra Rychetník a z rychlé otočky nedává hostujícímu gólmanovi šanci!
09:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Jakub Záň (1:1).
09:34
Druhá lajna domácích teď zle zatápěla hostující obraně. Nejdříve Kapucián našel dlouhým náhozem na brankovišti Jelínka, který nestihl zpracovat. Vzápětí Kapucián z výběhu těsně nad!
07:16
Na střely zatím 1:2 z pohledu domácích, Litvínov hrozí z rychlých protiútoků, domácí zatím v postupné rozehrávce bezzubí.
06:49
Domácí hráči zatím trefují dobře postavené litvínovské bloky.
06:21
Pod dlouhé přihrávce Pecháčka sám před bránou hostující Pudil - naštěstí mimo!
05:04
Po chybě v rozehrávce domácích se míčku zmocnil hostující Daniel Hulič a zkušeně vybídl ke skórování Mandelbauma. Ten zasunul po zemi pod přemísťujícím se Dejmalem. Z první akce se tak hostující tým dostává do vedení.
05:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Daniel Hulič (0:1).
03:30
Oba týmy točí od začátku zápasu tři lajny, zatím se hraje bez střel a bez šancí. Opatrný začátek důležitého utkání.
01:05
Po minutě se domácí hráči dostávají poprvé k postupné rozehrávce.
00:02
Pro fanoušky video přenosu ještě zmínka o barvě dresů - domácí tým ve žlutém, hostující v černém.
00:01
Právě začalo dnešní utkání, první buly vyhrál hostující tým a hned se vrhl do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Michael Pitek, Daniel Hulič, Marek Mandelbaum, Viktor Hocelík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jiří Vlček, Pavel Hájek, Jan Hanák, Petr Blažej
00:00
Malé zdržení začátku tohoto utkání zapříčinila nutnost změny zvolené sady dresů u hostujícího týmu.
00:00
Vážení čtenáři tohoto onlinu, za malou chvíli začne dnešní zápas 1. ligy mužů mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem SK Bivoj Litvínov. Jmenuji se Dalibor Nigrin a provedu vás dnešním zápasem alespoň skrze krátké textové zprávy. V zápase se bude bojovat o první místo v tabulce, jelikož domácí tým má po odehrání osmi zápasů 17 bodů a je v tabulce první, zatímco soupeř z Litvínova má ze sedmi zápasů 15 bodů a je druhý.