2:2
1:3
- : -
FBC Letka
branky (asistence): 20:24 Jan Nekula (vlastní branka), 35:03 Jakub Krnáč (Jan Smička), 41:01 Libor Čmela (Jakub Krnáč)
FBC Letka
branky (asistence): 10:38 Dominik Hubl (Dalibor Ondruch), 15:13 Radek Jurák (Marek Nevřela), 23:00 Dominik Hubl (Martin Kopp), 35:16 Martin Ritz (Jan Hensler), 51:10 Radim Kahánek (Jan Mrázek), 51:50 Radim Kahánek (Martin Krupa), 55:05 Radim Kahánek (Dominik Hubl)

SK K2 Prostějov - FBC Letka 3:7
21. Jan Nekula, 36. Jakub Krnáč, 42. Libor Čmela - 11. Dominik Hubl, 16. Radek Jurák, 24. Dominik Hubl, 36. Martin Ritz, 52. Radim Kahánek, 52. Radim Kahánek, 56. Radim Kahánek; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3 + Libor Čmela 10:5 + Dominik Hubl 10; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 29, Dominik Pařenica 4 - Roman Fučík 24; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:3;
60:00
59:59
Střely celkově: Prostějov - 27, Letka - 40
59:59
Komentář trenéra Letky: Domácí se srdnatě bili, někdy možná až moc. My jsme byli ovšem lepší a v zápase jsme to potvrdili. Domácím přejeme úspěšnou sezónu a celkové vítězství v Regionální lize.
59:59
Komentář trenéra Prostějova - Gratuluji soupeři k postupu, vyhrál florbalovější tým. Rozhodla nedisciplinovanost ve třetí třetině.
59:59
Střely ve třetí třetině: Prostějov - 10, Letka - 13.
59:55
Poslední šanci zápasu měli domácí. Vlčkovu střelu ovšem Fučík vyrazil.
58:43
Letka hraje oslabení zkušeně a snaží se co nejdéle držet míček.
57:48
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka na 10 minut za nesportovní chování.
57:48
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka na 2 minuty za nesportovní chování.
57:35
Kopp se nyní snažil obkroužit bránu a zasunout. Nepovedlo se.
56:43
I přes jasný výsledek se utkání dohrává ve velkém tempu.
55:05
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (3:7).
55:05
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Pařenica družstva SK K2 Prostějov
55:05
Prostějov měl nyní několik pěkných šancí a hosté se museli uchýlit k vyhození míčku. Pro ten si šel Vlček, který byl napadán a následně uklouzl. Nabídnutou šanci Letka využila.
53:48
Prostějov měl pěknou střelu, kterou Fučík vyrazil před sebe a k dorážce se dral jeden z útočníků. Fučík ovšem bleskově zareagoval a míček okamžitě před dorážkou zachytil.
52:57
Krátký vychytal samostatný únik a následně se hosté sportovně přiznali k autu.
52:42
Letka využila obě vyloučení a má utkání pevně v rukách. Prostějov tak vyšlo vyloučení Čmel hodně draze.
51:50
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Krupa (3:6).
51:10
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jan Mrázek (3:5).
50:38
Trestné střílení družstva FBC Letka neproměnil Dominik Hubl.
50:38
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 10 minut za nesportovní chování.
50:38
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
50:38
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
50:38
Čmela chtěl vystřelit, ale míček mu ujel a hosté šli do přečíslení, které hasil Čmela faulem a máme tu trestné střílení! Za následné protesty tu máme i osobní trest.
50:02
Pěkná Krnáčova střela a pozorný Fučík.
49:41
Trnečka vybojoval míček pro Rexu, jenž se místo přihrávky na Smičku rozhodl pro střelu a trefil ukázkový semafor Fučíka.
48:43
Letka nyní zavřela Prostějov v pásmu a zvládla i postupně prostřídat. Prostějov z tlaku vysvobozuje až zranění jednoho ze Slezských hráčů.
47:26
Lexa měl nyní obrovskou příležitost. Mohl jít sám na brankáře, ale šance jej pravděpodobně zaskočila a zpomalil. Následnou střelou bránu netrefil.
46:29
Prostějov měl nyní velké štěstí. Hosté nyní stříleli do prázdné brány, ale minuly o pár centimetrů.
45:55
Po dlouhé době se na ploše objevuje Foltýn. Trenér jej pravděpodobně nasazuje kvůli jeho rychlosti a chce hrozit z brejků.
45:36
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:25
A Letka zase tlačí. Prostějov má problémy s rozehrávkou a sbírá nepřesně rozehrané míčky. Několik šancí, ale žádná branka.
42:59
Trnečka ztratil míček na mantinelu a dopředu šli hosté. Krásná přihrávka před branku a na Kahánka tak zívala prázdná branka. Útočník Letky však trestuhodně minul.
41:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jakub Krnáč (3:4).
41:01
Prostějov má opět skvělý vstup do třetiny! Opravdu spektakulární souhru nyní předvedla trojice Kratochvíl, Krnáč a Čmela. Kratochvíl protečoval přihrávku do rohu na Krnáče, ten nahrál Čmelovi před bránu a ten z blízka uklidil míč do brány.
39:59
Sledujeme opravdu pěkný fyzický florbal, se šancemi na obou stranách. Favorit střetnutí, Letka, je v útočném pásmu nebezpečnější a má navrch. Zato Prostějov si šance tvoří obtížněji, hlavně díky pevné obraně soupeře.
39:53
Maťcha nyní zariskoval při rozehrávce a Letka měla další šanci. Zakročil ovšem Krátký.
38:39
Přesilové hry Prostějova se stále lepší a jsou více nebezpečné. Ovšem ta právě probíhající skončí bez brankového efektu.
37:41
Prostějov nyní předvedl hezkou souhru, kdy Vlček naznačil střelu a vybídl ke skórování Smičku. Ten ovšem netrefil zařízení.
37:29
Letka hraje opravdu obětavě a blokuje i velice tvrdé střely.
36:44
Vyloučen hráč Marek Nevřela družstva FBC Letka na 2 minuty za držení.
36:44
Nevřela sáhl po unikajícím Kratochvílovi a je tu další přesilovka.
35:16
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Ritz, asistoval Jan Hensler (2:4).
35:16
Ovšem Letka okamžitě odpovídá! Z dorážky se několikátý pokus prosazuje Ritz.
35:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jan Smička (2:3).
35:03
A Prostějov se prosazuje! Smička předložil krásnou přihrávku na malé brankoviště Krnáčovi a ten se v těchto příležitostech nemýlí...
34:01
Obrovská šance Prostějova! Vašut našel křižnou přihrávkou volného Krnáče, před kterým zívala prázdná brána. Krnáč ihned vystřelil, ale zázračným skokem Fučík vyráží!
33:28
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
32:58
Prostějov bude hrát další přesilovku.
31:37
Dva po sobě jdoucí fauly Prostějova a na míčku je opět Letka.
30:52
Krátký nyní vytáhl pěkný zákrok proti úniku jednoho z hostujících útočníků.
30:29
Letka nyní tlačila Prostějov na jeho polovině, ale do pořádné šance se nedostala a po faulu jde na míček Prostějov.
29:44
Oba týmy již po několikáté rozporují rozhodnutí rozhodčích. Uvidíme, kdy pohár přeteče a bude se vylučovat.
28:38
A nyní hrozí Letka. Dvě střely, ale žádná branka.
28:13
Prostějov nyní získal několik faulů v rozích útočného pásma, ale k ničemu velkému nevedly.
27:58
Po přiklepnutí od Maťchy střílel Vlček a přinutil Fučíka k zákroku.
26:36
Ukázal se i domácí Prostějov. Ze středu hřiště střílel Kratochvíl a před brankou číhal na dorážku Vašut. Fučík ovšem žádnou dorážku nepovolil a míček chytil.
26:03
Kahánek nyní po přiklepnutí od spoluhráče trefil povedenou střelou tyčku.
25:49
Hra je nyní kouskována několika fauly na obou stranách.
24:14
Kapitán Maťcha nyní vyučoval florbal a vozil dva hráče Letky na bezplatném kolotoči. Jeho představení ukončil až faul na jeho osobu.
23:30
Prostějov opět neskládá zbraně a snaží se o rychlou odpověď. Ovšem obránci jsou pozorní jako v první třetině a většinu střel blokují.
23:00
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (1:3).
23:00
A nakonec se ujala až Hublova střela z výběhu, která prolétla Krátkému nad levým ramenem.
22:18
A Letka chce jít opět do dvoubrankového vedení a tvoří si řadu šancí. Některé končí mimo bránu, jiné chytá Krátký.
20:24
Vlastní branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Nekula (1:2).
20:24
Tak to je vstup do druhé periody! Krnáč se Smičkou zatlačili na obránce Letky Nekulu, který míček poslal na slepo na branku Fučíka a míček končí k překvapení všech diváků v síťce.
20:00
20:00
19:59
Letka byla v této třetině aktivnější a tvořila si i přes dobrou obranu Prostějov nebezpečné šance. Prostějov si taktéž vytvořil několik dobrých příležitostí, ale Fučíkovi výborně pomáhají obránci, kteří většinu střel blokují. Po první třetině tak zaslouženě vedou hosté dvoubrankovým rozdílem.
19:59
Střely v této třetině - Prostějov: 6, Letka: 10
19:52
Prostějov se zatím v přesilovce dostal pouze k jedné střele. Letka je v bránění opravdu pozorná.
18:45
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
18:45
Prostějov dostal příležitost další přesilové hry díky aktivitě Machače. Dostanou se domácí hráči zpátky do zápasu?
17:49
Letka tlačí, střílí, ale Krátký odolává.
16:44
Letka je jednoznačně aktivnější a Prostějov tak může hrozit pouze z protiútoků. Právě jsme viděli další, který táhl Čmela, ovšem jednalo se o další zblokovanou střelu.
16:07
Letka je v útoku opravdu nebezpečná. Ritz krásnou střelou orazítkoval břevno.
15:13
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radek Jurák, asistoval Marek Nevřela (0:2).
15:13
Letka ukazuje jak může být florbal jednoduchý. Dvěma přihrávkami se míček ocitl na středu hřiště před bránou a Jurák jej neomylně posílá pod horní tyčku.
14:59
Ke střele se dostal Ošťádal, ale obrana Letky dobře pomáhá Fučíkovi a další střelu blokuje.
14:01
Válečný veterán Trnečka ztratil míček v obraně a hosté se tak dostali do několika šancí. Pokračujeme ovšem bez změny skóre.
13:47
Prostějov opravdu dobře brání a Letka se tak nedostává do tolika šancí.
13:19
Sledujeme opravdu fyzicky náročný florbal s několika souboji. Uvidíme, jestli toto tempo ustojí oba týmy, popřípadě který tým odpadne jako první.
12:40
Prostějov je v pásmu. Vlčkova střela byla ovšem zblokována mimo bránu.
12:14
Oba týmy se teď střídají v držení míčku.
10:38
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dominik Hubl, asistoval Dalibor Ondruch (0:1).
10:38
Ovšem na druhé straně udeřila Letka, Hubl po skvělé nahrávce překonal ležícího Krátkého střelou pod horní tyčku.
10:18
Prostějov se hezkou souhrou dostal do šance, ovšem finální přihrávka před prázdnou branku na Vlčka byla zachycena.
09:43
Prostějov vyrovnává hru a dostává se do tlaku.
07:13
Lexa byl v obrovské šanci. Položil si brankáře, ale zakončil pouze mezi betony.
05:54
Letka je při bránění důsledná a skvěle napadá. Prostějov tak nemá čas vytvořit si nějakou šanci.
05:14
Domácím se přesilovka zatím moc nedaří a nedostávají se k žádné šanci. Jejich snažení je navíc přerušeno několika fauly a na míček se dostává Letka.
04:30
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
04:18
Prostějov byl nyní na míčku a hned z toho byla pěkná příležitost. Machač dobře vyvezl míček a Ošťádal zakončoval. Fučík byl ovšem pozorný.
03:05
Nová slovenská akvizice v dresu Prostějova Lexa, se prodral do pásma a vybojoval faul. Následná rozehrávka byla vyražena mimo hřiště.
02:21
Letka je většinu času na míčku a Prostějov se brání, zatím velmi úspěšně.
00:38
Naopak první šance Letky byla vážnější, ovšem velmi nepřesné zakončení zkazilo celý dojem z akce.
00:23
Do první šance se dostal domácí Prostějov. Nejednalo se ovšem o nic vážného.
00:01
Vítáme u dnešního onlajnu. Dovolujeme si vás upozornit, že na našich facebookových a instagramových stránkách běží obrazový živý přenos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Marek Nevřela, Jaromír Veselý, Jan Mrázek, Radek Jurák
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Jindřich Kratochvíl, Michal Vašut, Marek Vlček, Jan Smička, Richard Rexa