1:0
2:2
4:1
- : -
branky (asistence): 12:22 Daniel Venouš (Matyáš Zapletal), 20:13 Jindřich Kamler (Jiří Trávníček), 38:25 Matěj Mondek (Petr Paloušek), 40:52 Michal Vařeka (Ondřej Mrázek), 42:09 Jindřich Kamler (Filip Jáně), 44:19 Michal Vařeka (Petr Matěj), 45:51 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek)
branky (asistence): 28:18 Martin Musialek (Karel Boželník), 30:14 Dalibor Repček (Štěpán Kostolány), 48:59 Štěpán Sležka (Martin Musialek)

FbC Asper Šumperk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:3
13. Daniel Venouš, 21. Jindřich Kamler, 39. Matěj Mondek, 41. Michal Vařeka, 43. Jindřich Kamler, 45. Michal Vařeka, 46. Jiří Trávníček - 29. Martin Musialek, 31. Dalibor Repček, 49. Štěpán Sležka; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Martin Vašíček 24 - Kryštof Bezděk 13, Matěj Martínek 2; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Roberta Segeti: Od začátku utkání jsme byli zakřiknutí. Domácí hráli s velkou energií a tahem na branku a trestali naši nedisciplinovanost. Dnes jsme si postup nezasloužili. Domácím moc gratuluji a přeju jim ať se zde opět hraje pohárová Superliga, kterou si za svou práci zaslouží.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Matyáše Zapletala: Konečně koncentrovaný výkon, všichni hráči hráli na maximum. Klíčové bylo perfektní bránění. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme hodně úspěchů v národní lize.
60:00
59:53
Hráč Opavy číslo 66 nám na závěr ukázal ještě letecké představení.
55:24
Jindřich Kamler opět motá vše co může. Tentokrát naservíroval míček Matějovi před prázdnou bránu, ten však minul.
54:08
Všem v hale je jasné, že o hrubosti nemohlá být ani řeč. Rozhodčí však posoudil zákrok jinak.
54:07
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
51:39
Kamler opět zamotal soupeře, ale něco té akci chybělo.
49:56
Z tribuny se ozývají fanoušci hostí, kteří dnes jednoznačně zastínili domácí kotel.
48:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Sležka, asistoval Martin Musialek (7:3).
48:59
Opava trestá chybu v rozehrávce Asperu.
46:59
Po dlouhé době střela Opavy, která však končí vysoko nad brankou.
46:02
Na hřišti se právě pohybuje neskutečný šumperský válec.
45:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (7:2).
45:51
Krásná Trávníčkova individuální akce.
44:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Petr Matěj (6:2).
44:19
Dnes již po druhé vidíme neskutečnou Vařekovu pumelici.
43:14
Škaredý zákrok u mantinelu posouzen na dvě minuty. Kováč naštěstí odchází po svých.
43:13
Vyloučen hráč Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
42:09
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
42:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Filip Jáně (5:2).
42:09
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Martínek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
42:09
Filip Jáně krásně sklepl míček na střed pro Kamlera a ten vymetl všechny pavučiny z pravé šibenice.
40:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (4:2).
40:49
Michal Vařeka neskutečnou pumelicí skoruje.
40:01
Šumperk zahajuje třetí třetinu v stále ještě probíhající přesilovce.
40:00
40:00
39:59
Hra nahoru a dolů, ale branka z toho nebyla. Druhá třetina končí.
39:19
Uvidíme jak si s touto přesilovkou Asper poradí.
39:18
Vyloučen hráč Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
38:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Petr Paloušek (3:2).
38:25
Přečíslení dva na jednoho zakončil nejmladší člen domácího výběru Matěj Mondek. Tři dva.
37:50
Pár pohledných akcí domácích a nálada v hale je hned lepší.
35:54
Volný úder pro domácí ze zajímavé vzdálenosti, avšak u míčku opět hosté.
35:10
Petr Matěj prozatím jen slovně umravňován rozhodčím.
34:38
Pomalu se začínají zvyšoval decibely ze Šumperské střídačky.
34:19
Asper konečně stačil vystřídat.
32:06
Vašíček dalším jistým zákrokem drží Šumperk v utkání.
30:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Dalibor Repček, asistoval Štěpán Kostolány (2:2).
30:14
A máme srovnáno. Opava se značně zlepšila od první třetiny.
28:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Martin Musialek, asistoval Karel Boželník (2:1).
28:18
Hosté se bohužel prosazují. Stav je tedy 2:1.
27:54
Hostující hráč byl doslova lapen do sítě po souboji u mantinelu.
27:13
Volný úder Opavy.
26:02
Zmatky v rozehrávce Asperu, naštěstí je všechno nebezpečí zažehnáno.
24:32
Dobrá defenzivní práce Michala Šímy a Asper je tak znovu na míčku.
23:55
Opava má problémy s přechodem do útoku.
22:49
Teď všem příznivcům domácích v hale zatrnulo, když se míček z poza brány odrazil pod nohu Vašíčka. Ten si však s balonkem poradil.
21:34
Mladá lajna domácích opět značně zatápí obraně soupeře.
20:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jiří Trávníček (2:0).
20:13
Skvělá hra v oslabení domácích, která vyústila v druhý gol. Jindřich Kamler si krásnou samostatnou akcí pohrál s obranou soupeře.
20:00
20:00
19:15
Asper zatím dobře zvládá obranou hru.
18:28
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
17:40
Asper se výborně prosazuje směrem dopředu, avšak druhý gol z toho zatím není.
16:15
Domácí v plném počtu.
15:55
Dobrá obranná práce domácích.
15:04
Rychlý průnik zakončený Mrázkem. Míček však končí za mantinelem.
14:15
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Matyáš Zapletal (1:0).
12:12
Asper teď jednoznačně diktuje tempo hry a je z toho první gol.
10:10
Dobrá útočná aktivita domácího mužstva vyústila v střelu, kterou ovšem zatím jistý brankář Opavy kryje.
08:45
Krásný průnik Jakuba Hrubana na střed hřiště a následná střela, kterou likviduje brankář hostí.
08:03
Volný úder Opavy v rohu jejich útočného pásma.
07:14
Nejmladší lajna domácích zatím působí Opavě velké problémy.
06:10
Drobné zaváhání v rozehrávce domácích naštěstí hosté nepotrestali.
03:55
Šumperk hned od začátku nasazuje lajnu mladých pušek.
02:46
Průnik Petra Matěja po levé straně a následnou střelu zastavuje brankář hostí.
01:24
Zatím opatrná hra z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Štěpán Klein, Lukáš Rychlý, Václav Šimčík, Karel Boželník
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Filip Jáně