3:2
1:0
1:3
0:1
branky (asistence): 11:53 Martin Štěpnička (Jakub Votava), 12:22 Jáchym Syrovátko (Jan Olšiak), 14:27 Jáchym Syrovátko (Jan Olšiak), 38:09 Tomáš Vlček (Martin Štěpnička), 50:53 Matěj Kodl (Petr Duchek)
branky (asistence): 00:52 Michal Matějček, 01:12 Jan Procházka (Lukáš Malý), 46:40 Radek Hanák (Lukáš Svintek), 55:41 Radek Hanák (Lukáš Malý), 59:58 Michal Matějček (Lukáš Malý), 69:42 Radek Hanák (Lukáš Malý)

T.B.C. Králův Dvůr - FBC Štíři Č. Budějovice 5:6p
12. Martin Štěpnička, 13. Jáchym Syrovátko, 15. Jáchym Syrovátko, 39. Tomáš Vlček, 51. Matěj Kodl - 1. Michal Matějček, 2. Jan Procházka, 47. Radek Hanák, 56. Radek Hanák, 60. Michal Matějček, 70. Radek Hanák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Barna 30 - Radek Kulhan 17; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:3, 0:1;
70:00
Komentář trenéra domácích Radka Križka: Pro nás super facka do dalších zápasů. To chce opravdu talent prohrát vyhraný zápas. Moc děkujeme fanouškům a pořadatelům za hezky uspořádané utkání a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
70:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Malého: Dvě třetiny se úplně zdržel balón, v podstatě jsme se k ničemu nedostali. Ve třetí třetině jsme zvýšili nasazení a naštěstí to tam padlo. Děkujeme za zápas.
69:42
69:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (5:6).
69:42
Střely v prodloužení jsou 1:5.
69:42
Právě bylo ukončeno prodloužení ve kterém bohužel domácí tým prohrál. Z hostů bylo vidět že chtějí urvat nějaké body a nakonec se jim to podařilo. Domácí fanoušci jsou určitě zklamaní, ale florbal to byl celkem zajímavý, škoda že se domácímu celku nepodařilo vyhrát, domácí fanoušci by domů odcházeli s lepší náladou.
69:00
Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
68:24
U míčku jsou domácí a měli teď velkou šanci kterou bohužel neproměnili.
67:37
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
66:32
Krásná střela domácího celku, škoda že toto nebyl gól, všem domácím fanouškům by spadl kámen ze srdce.
65:21
Domácí družstvo hraje v plném počtu.
65:09
Domácí celek se přesouvá do protiútoku, ale nic z toho nebylo.
64:07
Krásný zákrok domácího gólmana, který zachránil gólu.
63:21
Vyloučen hráč Martin Chaloupka družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
63:05
Domácí se přesouvají do útoku doufáme že z toho bude gĺ.
62:19
Střela hostujícího celku, tuto střelu domácí gólman vychytal.
61:44
Velká šance hostujícího celku, ale naštěstí tuto šanci neproměnili.
60:55
Na míčku jsou hosté a vypadá to že se míčku nechtějí zbavit.
59:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Malý (5:5).
59:58
Bohužel se stalo to co domácí celek nechtěl a nepotřeboval.
59:45
Zatím to vypadá na výhru domácích, ale nerad bych to zakřiknul.
59:24
Hostující celek opět hraje v pěti.
59:00
Právě na probíhá třetí třetina.
58:50
Hostující celek odvolává gólmana a jdou do šesti.
58:20
Konec utkání se nám blíží a utkání začíná nabírat obrátky.
57:35
Domácí tým je v útočné části hřiště, ale bohužel byl vyhnán zpátky na obranou polovinu.
57:00
Na míčku jsou hosté a velmi nepříjemně napadají domácí celek.
56:18
Domácí celek mohl opět navýšit svůj náskok o dvě branky, bohužel se to nepovedlo.
55:41
55:05
Velká šance hostujícího celku, ale gól z toho nebyl.
54:31
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:15
U míčku je domácí celek.
52:51
Hostující celek opět sportovně odevzdal balónek soupeři.
50:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (5:3).
50:53
Po krásné krosové přihrávce od Petra Duchka se ke střele dostal Matěj Kodl který se nemýlil a dává gól, který zvyšuje náskok domácího celku o dvě branky.
50:36
Hostující tým sportovně odevzdal balónek.
49:58
Nyní jsme byli svědkem krásné střely ze strany domácích.
49:50
Aktivita domácích se značně zvedla po obdrženém gólu.
47:57
Jakub Votava měl velikou šanci, ale bohužel mu bránící hráč nedovolil vystřelit.
46:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Svintek (4:3).
46:35
Domácí jsou po dlouhé době na míčku, ale velmi rychle ztrácí balónek a dostávají gól.
45:13
Střela od hostujícího celku, střelu domácí gólman vytěsnil ramenem.
44:37
Štíři se drží v útoku, ale nyní pokazili přihrávku a ztrácí balónek.
43:48
Další střela od půlící čáry ze strany hostů, naštěstí šla mimo branku domácích.
43:00
Hra ve třetí třetině se jeví jako agresivní. Hostující celek napadá rozehrávku domácích.
41:58
Dnes klesla sledovanost Ordinace v růžové zahradě o 65 diváků, kteří přihlížejí k dnešnímu utkání. Děkujeme vám.
40:01
Právě nám začala třetí třetina. Úvodní vhazování opět vyhráli hosté a hned po vhazování byla střela na domácího gólmana.
40:00
40:00
Hráči se nám připravují na třetí třetinu.
40:00
39:59
Ve druhé třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou a viděli jsme jen jeden gól. Jediný gól ve druhé třetině vstřelil Tomáš Vlček. Díky tomuto gólu si domácí tým odnáší do kabiny dvoubrankové vedení.
39:59
Stav utkání po dvou třetinách je 4:2.
39:58
Střeli po druhé třetině jsou 8:7.
39:43
Volný úder hostujícího celku, ale nekončí gólem.
39:00
Právě nám probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Martin Štěpnička (4:2).
38:09
Hned po střele Martina Štěpničky vystřelil Tomáš Vlček, jeho střela skončila v síťce hostujícího celku.
37:57
Krásná střela Martina Štěpničky, ale gól z toho nebyl.
37:00
Hostující hráč s číslem 80 si prokličkoval celé hřiště a vystřelil, naštěstí pro domácí tým branku netrefil.
36:11
Domácí gólman nyní vychytal jasný gól.
35:12
Jan Olšiak si krásně obehrál tři hráče, ale bohužel z toho žádná střela nebyla.
34:41
Martin Štěpnička právě promeškal šanci zvýšit náskok domácího týmu o dvě branky.
33:45
Hra se nám přelévá z jedné strany na druhou. Ani jeden z týmů si míčku moc neužije.
32:07
Krásný zákrok hostujícího gólmana, kdyby tuto střelu nechytil tak by Štíři prohrávali už o dvě branky.
30:40
Domácí tým ztratil balónek a musí se bránit, ale velmi rychle si berou balónek zase do své moci.
29:02
Další střela ze středu hřiště ze strany domácího celku.
28:06
Nyní jsme viděli střelu se středu hřiště od domácího celku, konkrétně od Jana Olšiaka.
27:20
Zatím vidíme ve druhé třetině aktivnější hostující celek.
26:08
Hostující celek se zmocnil míčku a opět tlačí na domácí celek.
25:20
Domácí tým se opět zmocnil míčku.
24:47
Hostující celek nyní tlačí na domácí branku. Domácím se zatím daří odolávat.
23:45
Procházka Jan měl teď velkou šanci vyrovnat stav utkání, ale domácí gólman tuto akci zlikvidoval.
22:35
Nyní jsme viděli lehké nahození hostujícího celku. Domácí gólman Barna Jan s nahozením neměl žádný problém.
21:20
Domácí tým se tlačí do útoku a byla z toho krásná střela kterou bohužel hostující gólman chytil.
20:01
Druhá třetina byla zahájena a úvodní vhazování opět vyhráli hosté.
20:00
20:00
Oba týmy už se připravují na zahájení druhé třetiny.
20:00
19:59
Hráči domácího celku odcházejí do kabin s jednobrankovým náskokem před hostujícím celkem. Viděli jsme první třetinu z dnešního utkání. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou, ale domácí tým byl více na balónku než hostující celek. Hostující celek vystřelil na branku celkem 9 krát, ale nepomohlo mu to k vedení.
19:59
Počet střel v první třetině je 8:9.
19:00
Právě nám probíhá poslední minuta první hrací části.
18:48
Tomáš Vlček teď velmi krásně útočil na rozehrávající tým hostí, který právě střídal.
16:55
Střela od půlící čáry ze strany hostujícího týmu. Vypadá to že hostující celek se snaží napodobit střelu Jáchyma Syrovátka.
15:34
Domácí tým skoro dostal gól, ale naštěstí hostujícímu hráči sjel balónek z čepele takže z toho nic nebylo.
14:27
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Jan Olšiak (3:2).
14:27
Nyní jsme viděli krásnou střelu od půlící čáry od Jáchyma Syrovátka. Touto střelou je domácí tým ve vedení dnešního utkání.
13:50
Krásná stantartní situace domácích bohužel nekončí gólem.
12:22
12:22
Po dvou rychlých útocích domácího týmu je stav zápasu vyrovnán.
11:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Štěpnička, asistoval Jakub Votava (1:2).
11:02
Domácí tým v útočné polovině ztratil balónek a viděli jsme rychlí protiútok hostí.
09:55
Viděli jsme krásný zákrok domácího gólmana.
09:00
Hosté se na chvíli zhostili balónku, ale domácí tým ho hostujícímu týmu hned sebral.
08:04
Domácí celek je stále na balónku a snaží se něco vymyslet.
06:50
Domácí celek se stále snaží. Teď jsme mohli vidět krásnou střelu od Martina Chaloupky.
06:00
Domácí celek je aktivnější na balónku, ale nedaří se jim vymyslet nějakou akci zakončenou gólem.
04:50
Domácí borci se snaží překvapit hostující celek nějakou pěknou akcí.
01:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Lukáš Malý (0:2).
01:12
Po rychlém začátku už hostí vedou o dvě branky.
00:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Lukáš Svintek, Michal Matějček, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Tomáš Fait, Jan Olšiak
00:00
Dobrý večer, vítám Vás u dnešního zápasu. Oba týmy už nám nastupují na plac a za malou chvilku nám začne zápas.