0:2
2:1
2:6
- : -
branky (asistence): 37:27 Miloš Vojtíšek, 39:39 Kryštof Garreis, 41:53 Tomáš Pícha (Ondřej Novotný), 56:25 Ladislav Vorel (David Lukáš)
branky (asistence): 06:27 Vojtěch Novotný (Matěj Boček), 08:41 Vojtěch Ježek (Martin Halama), 39:10 Jakub Boček (Matěj Boček), 42:49 Daniel Ludvík (Jakub Hromada), 44:28 Adam Havránek (Jakub Renčín), 44:38 Vojtěch Novotný (Matěj Boček), 50:58 Jakub Nachtmann (Jan Bauman), 52:35 Adam Havránek (Jan Kopecký), 58:06 Jan Kopecký (Jan Bauman)

SK Florbal Benešov - BLACK ANGELS 4:9
38. Miloš Vojtíšek, 40. Kryštof Garreis, 42. Tomáš Pícha, 57. Ladislav Vorel - 7. Vojtěch Novotný, 9. Vojtěch Ježek, 40. Jakub Boček, 43. Daniel Ludvík, 45. Adam Havránek, 45. Vojtěch Novotný, 51. Jakub Nachtmann, 53. Adam Havránek, 59. Jan Kopecký; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož ? - Ondřej Matiášek ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:6;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Nejlepší výkon jsme podali ve druhé třetině a byli soupeři rovnocenným protivníkem. Bohužel za stavu 3:4 pro soupeře hráčům očividně došli síly. Soupeř dokázal trestat naše chyby. Všichni hráči podali maximální výkon a zaslouží si velkou pochvalu nejen ode mě, ale i od diváků. Děkujeme soupeři za výborný zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů: "Zápas se nám nepovedl úplně podle našich představ, zejména ve druhé třetině nás soupeř přehrával. Rozhodla důležitá přesilovka na začátku třetí třetiny a následující rychlý gól. Díky soupeři za poctivý výkon, a i když se to podle výsledku nezdá, předvedl dobrý výkon gólman.
60:00
59:30
Matěj Boček zabránil v poslední minutě samostatnému úniku Píchy
58:07
Dneska benešovští obránci dopustili mnoho střel do prázdné brány, kdy gólman neměl šanci.
58:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Bauman (4:9).
58:00
Hraje se do poslední minuty v rychlém tempu. Jsme svědky energického florbalu, plného soubojů a atraktivních kombinací.
56:26
Rychlá rozehrávka po získání míčku a Vorel zakončoval ze své oblíbené pozice tahem.
56:25
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (4:8).
53:55
Skóre odpovídá rozdílu hraných soutěží v sezóně, ne ovšem předvedenému výkonu od obou týmů na hřišti. Hosté jsou herně lepším mužstvem, avšak Benešov to dohání svojí bojovností.
52:36
Blaci nyní proměňují každou šanci.
52:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jan Kopecký (3:8).
50:59
2 na 1 a síťka se prohnula
50:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Jan Bauman (3:7).
50:00
Středočeši jsou více na balonku, ale štěstí je dnes na straně Pražanů
49:53
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
47:00
Domácí však nic nevzdávají a stále bojují.
45:00
Benešovu se to začíná sypat. Bohužel si to nezaslouží po tom sympatickém výkonu z druhé periody .
44:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Matěj Boček (3:6).
44:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jakub Renčín (3:5).
44:25
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:50
Neobsazený střed a brankář neměl šanci. Se skóre nám tak zase hýbe.
42:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Hromada (3:4).
41:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Novotný (3:3).
39:40
Kryštof Garreis precizně umístěnou střelou k tyči snížil opět stav.
39:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis bez asistence (2:3).
39:11
Nešťastně odražený míček a domácí musí zase více dotahovat.
39:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (1:3).
38:00
Matiášek má výrazně více práce než v první třetině.
37:28
Koupačka Vojtíška zamotala protihráčům tak hlavu, že neměli možnost zareagovat na jeho tríčky.
37:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek bez asistence (1:2).
36:00
Jakub Boček se krásně uvolnil, přihrával mu jeho kapitán a pak už jen se celá hala modlila
35:00
Bauman napodobil Svatoše, odskočil si opět ze standartky a vznikl z toho nebezpečný volej před brankářem.
33:30
Novotný Vojtěch tyč!
33:00
Ze střídačky Blacků zaznívá kritika předváděné hry
32:00
Mladé benešovské pušky si vytvořily nadějné příležitosti v přesilovce, ale gólman hostů zatím bezchybný.
31:00
Blaci drží balónek i v oslabení
29:49
A opět je to Hýbek, který svému týmu získává početní výhodu.
29:48
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:00
Středočeši se dostávají více do hry a i příležitostí na vstřelení branky od nich přibývá.
25:30
Mladá, druhá, formace Benešova nedává zkušeným Pražákům nic zadarmo a trápí jejich obranu stejně jako jejich kolegové z první.
24:30
Brož si také na druhé straně počíhal na soupeře Jakuba Bočka a vyškolil ho svou Brožovskou nožičkou.
24:00
Benešovu prozatím chybí střelecké štěstí.
22:50
Blaci se ubránili.
22:30
Pěkný pokus tentokrát od druhého Kryštofa Garreise po pěkné nahrávce od Hýbka při přesilovce, který je celkově dnes velice aktivní.
21:00
Dva kvalitní zákroky si připisuje brankář Angels
20:50
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
20:01
Benešov má ještě možnost části přesilové hry.
20:00
20:00
18:58
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
18:57
Fantastický únik našeho obránce Hýbka, který přestože těsně nevyrovnal, získal pro svůj tým alespoň početní výhodu.
17:00
Honza Pavlíček zažívá dnes premiéru. Poprvé se ukázal na domácí půdě za mužský A tým ! Přejeme, ať se mu nejen doma daří!
14:00
Svatoš si odskočil ze standartky z rohu a ohrozil domácí branku nebezpečným volejem.
13:00
Marek Garreis ve stejné pozici jako jeho spoluhráč před minutou, ale zatím stále vítězí hostující gólman
12:00
Matiášek ukázal své pevné nervy, když se proti němu řítil Vojtíšek a připsal si veleúspěšný zákrok
10:30
Renčín minul absolutně prázdnou bránu, stačila střela po zemi
10:00
Pěkná akce od Vorla, dvěma kličkami si odzbrojil soupeře, ale zakončení bylo nepřesné.
08:42
Hosté točili a točili až našli skulinu v domácí obraně.
08:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Martin Halama (0:2).
08:00
Angels mají více více ze hry, připravují si akce, Benešov útočí pouze z breaků, které končí bez střely.
07:00
Pěkná střela od Havránka těsně nad nohy gólmana, ale minul
06:28
Mela před bránou a z dorážky padá první branka.
06:27
04:00
Hýbek si hezky vyběhl dopředu ze své pozice becka a hostující brankář si připisuje první úspěšný zákrok
03:00
Parádní přihrávka Vojtíška na Vorla, ale na druhého zmíněného vyvíjel tlak pražský obránce a nezdařilo se
02:00
Pražané jsou aktivnější na míčku i v pohybu
00:30
Král sám před Brožem, ale první šanci zápasu nevyužil.
00:01
Úvodní bully pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jaroslav Král, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jan Pícha, Vojtěch Ježek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Ondřej Novotný, David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Tomáš Pícha, Ladislav Vorel