0:6
0:7
- : -
branky (asistence): 02:15 Jakub Starý (Dominik Hladík)
branky (asistence): 01:27 Martin Nagy (Roman Houbal), 07:24 Matěj Hronek (Patrik Fabián), 10:56 Antonín Šmerák (Roman Houbal), 27:55 Patrik Fabián (Tomáš Brom), 29:39 Jan Vojtíšek (Vojtěch Kužela), 32:33 Jan Vojtíšek (Roman Houbal), 34:18 Michal Machálek (Jan Vojtíšek), 37:59 Tomáš Brom (David Medek), 38:30 Michal Machálek (Marek Fuchs), 40:39 Jakub Gregor, 42:26 Michal Machálek (Antonín Šmerák), 42:57 David Mati (Roman Houbal), 43:24 Matěj Hronek (David Medek), 48:42 Martin Nagy (Tomáš Brom), 53:16 David Mati (Jakub Gregor), 59:13 Jakub Gregor

TJ Sokol Lanžhot - FBŠ Hattrick Brno 1:16
3. Jakub Starý - 2. Martin Nagy, 8. Matěj Hronek, 11. Antonín Šmerák, 28. Patrik Fabián, 30. Jan Vojtíšek, 33. Jan Vojtíšek, 35. Michal Machálek, 38. Tomáš Brom, 39. Michal Machálek, 41. Jakub Gregor, 43. Michal Machálek, 43. David Mati, 44. Matěj Hronek, 49. Martin Nagy, 54. David Mati, 60. Jakub Gregor; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Lesko 22, Michal Melichar 6 - Filip Kejík 15; po třetinách: 1:3, 0:6, 0:7;
60:00
59:13
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jakub Gregor bez asistence (1:16).
53:16
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jakub Gregor (1:15).
48:42
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Tomáš Brom (1:14).
43:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval David Medek (1:13).
42:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Roman Houbal (1:12).
42:26
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek, asistoval Antonín Šmerák (1:11).
40:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jakub Gregor bez asistence (1:10).
40:00
40:00
38:30
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek, asistoval Marek Fuchs (1:9).
37:59
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Medek (1:8).
37:40
Vyloučen hráč Aleš Škrobáček družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
36:03
Vyloučen hráč David Mati družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
34:18
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek, asistoval Jan Vojtíšek (1:7).
32:33
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Roman Houbal (1:6).
32:21
Vyloučen hráč Přemek Kořínek družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
30:22
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Melichar družstva TJ Sokol Lanžhot
29:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Vojtěch Kužela (1:5).
27:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Patrik Fabián, asistoval Tomáš Brom (1:4).
27:53
Trestné střílení družstva FBŠ Hattrick Brno neproměnil Jakub Gregor.
27:53
Vyloučen hráč Aleš Škrobáček družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:30
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
10:56
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Roman Houbal (1:3).
07:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Patrik Fabián (1:2).
02:15
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jakub Starý, asistoval Dominik Hladík (1:1).
01:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Roman Houbal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, Tomáš Brom, Marek Fuchs, Matěj Hronek, Patrik Fabián
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Lanžhot: brankář: Petr Lesko; hráči v poli: Martin Dlouhý, Aleš Škrobáček, Přemek Kořínek, Dominik Hladík, Jakub Starý